Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Депутаты занялись Укртелекомом и коммунальными услугами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  326   0 16.02.2011, 13:03 | Новости, Политика

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відкривши засідання, поінформував про результати роботи Верховної Ради на пленарному засіданні 15 лютого. Народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять голови Чернівецької обласної ради Василя Ватаманюка, який помер у вівторок на 65-му році життя.Головуючий оголосив про створення у Верховній Раді депутатської групи "Реформи заради майбутнього", до складу депутатської групи увійшло 20 позафракційних депутатів. Група обрала головою народного депутата І.Рибакова..

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко повідомив про створення міжфракційного депутатського об'єднання "Здорова та спортивна Україна". Співголовами об'єднання обрано народних депутатів М.Томенка і В.Коржа.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Парламентарії розглянули включений напередодні до порядку денного сесії проект постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 140-річчя з дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки)".

Проект доповів народний депутат Адам Мартинюк. А.Мартинюк запропонував у прийняту постанову внести зміни, які, зокрема, стосуються доручення Кабінету Міністрів здійснити заходи для забезпечення ремонту, оновлення експозиції, належного функціонування літературно-меморіального музею Лесі Українки та музею родини Косачів у місті Новоград-Волинському.

Верховна Рада прийняла Постанову 352-ма голосами.

Парламентарії перенесли розгляд проекту закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення заходів з охорони природи.Проект закону про введення мораторію на стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги доповів народний депутат Олег Ляшко. Він зауважив, що держава не виконує зобов'язань з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, коштів вкладникам банків, у яких Національним банком України уведено тимчасові адміністрації або, які за результатом роботи тимчасової адміністрації знаходяться в стані ліквідації, та інших грошових виплат населенню. Тому він у проекті пропонує тимчасово заборонити нараховувати по розрахунках з 1 січня 2011 року та стягувати з громадян, перед якими не виконані такі зобов'язання, пеню за несвоєчасне внесення квартирної плати та за житлово-комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідведення, утримання й експлуатація житла та прибудинкових територій, збирання сміття, ліфтове господарство).

Проектом також запропоновано кошти, стягнуті з громадян України у вигляді пені з розрахунків за житлово-комунальні послуги за період з 1 січня 2011 року, зараховувати в майбутні платежі за житлово-комунальні послуги.

О.Ляшко наголосив: "Цей закон буде стосуватися лише тих людей, перед якими існує заборгованість із заробітної плати, з інших соціальних платежів, людей, яким не повернули гроші банки, що сьогодні знаходяться у стадії ліквідації і тих, хто користується послугами без лічильників. Тобто якраз тих громадян, які не мають можливостей сплачувати за житлово-комунальні послуги".

Альтернативний законопроект - про заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги - представив народний депутат Олександр Чорноволенко. Він також запропонував "у зв'язку з невиконанням державою зобов'язань по виплаті заробітної плати, пенсій, стипендій, інших грошових виплат населенню заборонити нараховувати по розрахунках з 1 лютого 2011 року та стягувати з громадян України пеню за несвоєчасне внесення квартирної плати та за житлово-комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідведення, утримання і експлуатація житла та прибудинкових територій, сміттєзбирання, ліфтове господарство).

Кошти, стягнені з громадян України у вигляді пені по розрахунках за житлово-комунальні послуги за період з 1 січня 2011 року, зараховуються в майбутні платежі за житлово-комунальні послуги".

О.Чорноволенко зазначив: "Безглуздо вимагати від громадян, щоб вони сплачували завищені, необґрунтовані, неправильно розраховані платежі монополістом. Фактично мова йде про те, що населення грабують, а ми ще хочемо за те, що воно несвоєчасно вивертає свої кармани, додатково з нього щось збирати. Це не по-людськи, неетично і може тільки привести до соціального вибуху".

Народні депутати, які взяли участь в обговоренні, погоджувалися з тим, що проблема заборгованості є. Прихильники законопроектів наголошували на тому, що це не проблема заборгованості населення, а заборгованості приватних облгазів, 70 відсотків яких винні мільярди гривень за газ. А населення розраховується на 102 відсотки.

Головуючий, підсумовуючи дискусію, зазначив: якщо сьогодні не буде підтримано один із цих законопроектів, потрібно доручити Комітету соціальної політики та праці підготувати відповідний законопроект, який визначав би алгоритми нарахування пені тим, хто не виплачує своєчасно заробітну плату людям.

За результатами голосування обидва законопроекти були відхилені.Народні депутати на прохання автора перенесли розгляд проекту закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення).

З розгляду був знятий законопроект про внесення змін до Закону "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інших законодавчих актів України (щодо усунення корупційних механізмів та недопущення монополізації).

Парламентарії обговорили проект закону про внесення змін до Закону "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо об'єктів, які мають стратегічне значення для держави). Про його суть доповів народний депутат Володимир Бондаренко. Він зазначив "проблеми приватизації в Україні завжди вирішувалися або непрозоро, або якимось напівкримінальним шляхом. Тому доводилося повертатися до окремих приватизованих об'єктів. Тобто іде такий цікавий процес, який у світі відомий як після роздержавлення знову одержавлення того чи іншого виробничого об'єкту".

В.Бондаренко наголосив на тому, що сьогодні лише декілька галузей України є конкурентоздатними, які сприймають нанотехнології, які знаходяться на рубежі економічного світового прогресу і технічного прогресу. До таких доповідач відніс ракетну і атомну галузі.

Автор запропонував доповнити статтю 1 Закону "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" нормами про заборону реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення) об'єктів права державної власності, зазначених у додатку № 1 до цього Закону, про заборону вчинення правочинів, наслідком яких може стати відчуження основних фондів та акцій цих об'єктів права державної власності (крім передачі їх новоствореним державним підприємствам), а також про заборону порушення щодо підприємств, включених до згаданого додатку, справ про банкрутство. Народний депутат також пропонує доповнити перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, підприємствами: ВАТ "Турбоатом", НАЕК "Енергоатом" та ВАТ "Укртелеком".

Парламентарії, які взяли участь в обговоренні, загалом підтримали запропоновані зміни. Підтримали прийняття законопроекту і члени Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

Проти прийняття висловилися представники фракції Партії регіонів. Вони зауважили, що запровадження додаткових обмежень щодо діяльності державних підприємств, включених до переліку об'єктів, може негативно позначитись на їх господарській діяльності.

За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів і був відхилений.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів доповів народний депутат Анатолій Гриценко. Він нагадав, що це вже другий законопроект, внесений ним. Перший розглядався Верховною Радою 2009 року. Тоді, за словами доповідача, його підтримали більшість народних депутатів.

А.Гриценко наголосив: "Те, що пропонується, а саме: скасування державного технічного огляду для приватного автотранспорту треба було зробити давно. Це - обман, корупція, мільярдні побори - нічого іншого. Жодного відношення до безпеки на дорогах. Все купується". Автор звернувся з проханням до народних депутатів прийняти проект у першому читанні.

Керівник фракції Партії регіонів О.Єфремов під час дискусії повідомив, що фракція не буде голосувати за цей законопроект тому, що, відміняючи норму щодо проведення державного техогляду, проект нічого не пропонує. "Ми всі погоджуємося з необхідністю приведення вітчизняного законодавства у цій сфері з європейським. Над цим працювали попередні уряди, над цим працює і нинішній уряд. Інформую вас про те, що підписано протокол з представниками Євросоюзу, які вважають, що техогляд в країні має проводитися", - сказав народний депутат.

О.Єфремов повідомив, що фракція разом з Кабінетом Міністрів працює над новою нормою законодавства, найближчим часом вона буде внесена до парламенту і буде прийнятий закон, який буде визнаний у тому числі і Європейським Союзом.

Представник Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Валерій Бевз повідомив, що під час прийняття рішення на засіданні Комітету стосовно цього проекту голоси членів Комітету розділилися майже порівну. З перевагою в один голос було ухвалено рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект за основу.

В.Бевз також зазначив: "виходячи з того, що проблема є і що її необхідно розв'язувати, ми маємо погодитися з тим, що цей законопроект не готовий".

Верховна Рада 356-ма голосами направила законопроект на доопрацювання.

Народні депутати наприкінці засідання розглянули проект закону про внесення змін до деяких законів України (щодо експертизи навчальних програм, підручників для системи загальної середньої освіти).

За результатами голосування законопроект був відхилений.Розгляд законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій самоврядування вищих навчальних закладів) на прохання автора було перенесено.

Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк закрив ранкове засідання.

З 15-ї години у сесійному залі Верховної Ради відбувалися парламентські слухання на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення".

Наступне пленарне засідання восьмої сесії відбудеться у четвер, 17 лютого.

София Зарудная. Павель Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (808)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области