«Потік гробів не лякає»: журналіст пояснив, що може зупинити Путіна в Україні

Журналіст вказав, що зупинить Путіна / Фото: REUTERS

Єдине, що може зупинити президента РФ Володимира Путіна у випадку повномасштабної агресії в Україні — це наявність у ЗСУ найновішого й найточнішого озброєння.

Таку думку висловив білоруський журналіст Валерій Калиновський, пише «Апостроф«.

«Путін зібрав біля українських кордонів і в анексованому Криму величезну військову силу. Українцям не залишається нічого іншого, як захищати свою землю від загарбників. Для Путіна це вже не буде «легкою прогулянкою», як це було в 2014 році в Криму, бо Україна вже може завдати значного удару по російських військах», — розповів Калиновський.

За словами журналіста, в разі відкритого збройного протистояння Росії і України це може стати дуже кривавим конфліктом і закінчитися для Путіна погано.

«У Путіна немає такого ставлення до власних людей, як, приміром, в країнах Заходу і його не лякає нескінченний потік гробів до Росії з України. Сльози матерів загиблих на Донбасі псковських десантників на нього аж ніяк не вплинули, він продовжує свою агресивну лінію поведінки, а його контингент на Донбасі всі ці роки продовжує воювати. …Зупинити Путіна в Україні може міцна зброя, сила, навчена армія, потужне сучасне озброєння — «Джавеліни», гармати, безпілотники, які здатні знищити застаріле російське озброєння радянських часів. Ось це єдиний захист», — резюмував він. 

Апостроф

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Жители Японии ездят в другие страны, чтоб сделать прививку от COVID-19
Next post Радуцький: Ще не завершилася третя хвиля коронавірусу, а нам потрібно готуватися до четвертої. І вона може бути більш загрозливою