Site icon Вечерние Вести

Юлія Тимошенко: Хто взагалі вирішив розпродати 72% території України під час війни, знаючи, що три чверті населення категорично проти?

«Перша погоджувальна рада у парламенті після новорічних свят. Жахлива трагедія з українським літаком, збитим у Ірані, змушує ще раз замислитися над відповідальністю. Відповідальністю того, хто, натискаючи одну кнопку, визначає долю людей», –  про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Кнопка, від якої залежить доля мільйонів українців, перебуває в руках однієї людини – президента Володимира Зеленського.

Хто дав команду протягнути через аграрний комітет закон про розпродаж землі – в порушення всіх норм і Меморандуму про порядок розгляду, підписаного всіма лідерами фракцій і керівництвом Верховної Ради?

Хто дозволив закласти туди норми про необмежений продаж землі іноземним банкам?

Хто взагалі вирішив розпродати 72% території України під час війни, знаючи, що три чверті населення категорично проти?

«Батьківщина» виступає проти запровадження ринку землі і захищатиме інтереси людей і далі. Сьогодні ми вимагаємо терміново скликати всіх лідерів фракцій і керівництво парламенту на нараду, присвячену фальсифікаціям аграрного комітету», – завершує Тимошенко.

 

«Вечірні Вісті»

Exit mobile version