Site icon Вечерние Вести

Григорій Немиря: «Батьківщина» запропонувала створити коаліцію дій, яка об’єднає країну

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив, що його політична сила запропонувала демократичним партіям після виборів створити коаліцію дій, яка об’єднає Україну.

Про це він заявив під час програми “Свобода вибору” на Громадському телебаченні.

«В Україні завершилися президентські вибори, ми маємо нового президента. 21 липня відбудуться дострокові парламентські вибори. Як відомо, Україна є парламентсько-президентською республікою, і тому від цих виборів залежить, яким буде уряд і хто буде прем’єр-міністром. У цьому сенсі – це вибори нового прем’єр-міністра», – сказав він.

«Батьківщина» вважає, що поряд з новобраним ще недосвідченим молодим президентом прем’єр-міністром має бути досвідчена людина, досвідчений політик, який розбирається в економіці».

За його словами, «Батьківщина» запропонувала створити в новому парламенті не коаліцію заради коаліції, а коаліцію дій, яка об’єднає країну, яка працюватиме для людей, а не для власних кишень.

«І, більше того, ми передали президенту наш Новий курс – найбільш детальний план дій з реформування країни і встановлення миру, та розроблені законопроекти. Це дозволить не втрати ані дня після парламентських виборів і формування нового уряду», – підкреслив політик.

ba.org.ua

 

Exit mobile version