ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

«Батьківщина» пропонує створити коаліцію дій та гарантує зміни за сто днів

  925   0 11.06.2019, 11:30 | Статьи, Политика
«Батьківщина» пропонує створити коаліцію дій  та гарантує зміни за сто днів

У Києві відбувся з'їзд партії «ВО «Батьківщина», на якому було оголошено першу виборчу п'ятірку. Окрім того, лідер політичної сили Юлія Тимошенко зазначила, що її партія йде на парламентські вибори з програмою «Новий курс». Цей покроковий план дій розроблявся експертами в різних галузях протягом кількох років та вперше був презентований минулого літа. З «Новим курсом» Тимошенко йшла на президентські перегони, та після їхнього завершення ця фундаментальна праця не припадає пилом. Політик наголошує на тому, що саме цей план зможе швидко і дієво почати виводити країну з кризи. Юлія Тимошенко впевнена, що перші результати можна продемонструвати вже за сто днів роботи нового парламенту та уряду.

«21 квітня закінчилися президентські вибори, і країна змінилася, стала інакшою. Бо українці сказали: досить! Ці вибори стали таким собі умовним метеоритом, який впав і прибрав тих політиків, які були при владі останні п'ять років. Дехто ще, звісно, залишився. Та це скоро минеться. Це такі собі «фантомні болі»...

У той же час до країни почали повертатися ті, хто переховувався від кримінального переслідування останні роки. Так от, реваншу не повинно бути! І я хочу, щоб до країни поверталися не ті, хто ховалися від правосуддя, а поверталася наша молодь, середній клас, які шукали кращої долі за кордоном.

Ми всі реально хочемо змін. Але для цього недостатньо просто промовляти слова - зміни, реформи, перетворення... Насправді нині театр підмінив реальні дії, які мусили відбуватися в нашій державі. Та важливо, щоб мінялись не тільки прізвища людей на посадах, важливе не тільки оновлення... Ми всі пам'ятаємо, що нинішня Верховна Рада оновилася більш ніж на половину. І чим це завершилось? Важливо, щоб відбувся справжній злам старої системи, щоб люди змогли врешті відчути, що живуть краще. Саме для цього ми йдемо на вибори», - зазначила Юлія Тимошенко.

Політик наголосила на тому, що якщо ми не хочемо допустити реваншу, в тому числі і тих політиків, які нівечили Україну останні п'ять років, потрібно об'єднуватися. На думку Тимошенко, справжні демократичні сили, які можуть прийти до парламенту - «Батьківщина», «Слуга народу», «Голос», - мусять об'єднатися на тих округах, де балотуватимуться мастодонти того корумпованого режиму, який діяв останні п'ять років і який впав. Цей крок може унеможливити прихід до парламенту тих, хто за лаштунками проводив свої лобістські рішення.

«Після двох революцій і безкінечних виборів у кожного з нас були надії та мрії. Та замість них мусить настати період конкретних справ і реальних результатів. Ми багато років працювали для МВФ, Світового банку, для Брюсселя та Вашингтона, виконували програми, які нам пропонували... Але треба працювати для людей в Україні. На їхнє благо та щастя. Бо я не хочу, щоб у світовому рейтингу ООН наша держава за інтегральним показником щастя народу перебувала на 137-му місці серед 157 країн. Завдяки спільній роботі всіх демократичних проєвропейських сил Україна має стати щасливою вперше за 28 років незалежності», - сказала лідер «Батьківщини».

Та для досягнення цієї мети потрібна програма дій. І Тимошенко має її: останні п'ять років, об'єднавши зусилля громадянського суспільства та інтелектуалів, створювався покроковий фундаментальний план дій - «Новий курс». Юлія Тимошенко наголошує, що він був написаний не під президентські вибори, а розроблений задля кожного українця. І саме ця програма має стати основою для справжніх перетворень в Україні.

«Наша команда налаштована в новому парламенті створювати сильну коаліцію дій з новим президентом та з іншими демократичними європейськими силами. Більше того, ми готові запропонувати «Новий курс» новій коаліції. І ми зможемо показати результат вже за перші сто днів! План на сто днів має стати своєрідним календарем, в якому кожен громадянин зможе ставити галочки: виконано те чи інше...», - розповіла Тимошенко.

Так от, що можна зробити за цей термін? За словами політика, невідкладні, першочергові дії - це зупинити падіння економіки, припинити терор, що чиниться над підприємцями, ухвалити новий податковий кодекс, який допоможе не тільки змінити усю систему оподаткування, а також раз і назавжди закрити тіньову економіку. Відмінити 37 корупційних поборів, якими сьогодні обкладені підприємці. До речі, прийняття податкового кодексу дозволить вдвічі знизити податкове навантаження.

«Також ми почнемо масштабну перебудову грошово-кредитної політики і покладемо край непосильним кредитам із ставками у 20% річних. Кредити мають стати доступними для наших підприємців. Також ми встановимо справедливі тарифи: ми не один раз говорили, що їх можна зменшити вдвічі.

Ще потрібно піднімати пенсії... За законом мінімальна пенсія має бути 4117 гривень, а насправді люди отримують 1500-2000 гривень. У перші ж сто днів ми зможемо переглянути бюджет і повернути людям те, що у них забрали, - інвалідам, чорнобильцям, багатодітним мамам... За останні роки було скасовано 135 законодавчих актів, які захищали людей.

Ми повернемо молодим родинам виплати на народження дитини. Ми обов'язково подивимося на стан справ у культурі та освіті... Займемося справжньою реформою медицини - за перші сто днів приймемо закон про страхову медицину і припинимо те знущання, яке нині називають реформою.

Так, ми мрійники, бо віримо, що можливо повернути Україну з оренди, в яку її взяли олігархічні клани. Ми мрійники, але ми люди дії! Я хочу, щоб наша країна впевнено дивилась у майбутнє.

Після виборів президента сталося перезавантаження, тож тепер для українців відкривається шанс. І щоб його не змарнувати, ми мусимо стати поряд з новим президентом, з демократичними проєвропейськими силами. Ми мусимо показати високий результат, і ми обов'язково це зробимо. І зробити це за сто днів цілком можливо за допомогою «Нового курсу», - підкреслила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що насправді маємо говорити не про п'ятірки чи десятки у списках, а про п'ять кроків та десять стратегій, які зможуть вивести Україну з кризи.

Наприкінці Тимошенко додала, що важливо зробити так, щоб її команда в парламенті не допустила в мирних переговорах щодо повернення Криму і Донбасу будь-якої капітуляції або применшення українських національних інтересів. Щоб ніколи і ніхто не зміг підторговувати Кримом.

Юлія Тимошенко також запевнила: «Батьківщина» зробить неможливе для того, щоб найближчим часом обміняти заручників, військовополонених, політв'язнів - «всіх на всіх» - і дати Україні віру, що це можливо».

«Я точно знаю, що у нас буде мир, у нас буде успішність і у нас будуть щасливі люди!», - підсумувала лідер «Батьківщини».

Вікторія МАРСОВА

"Вечірні Вісті"

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2020 (220)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)
Апрель 2020 (1234)
Март 2020 (1268)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области