ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Врожайні жнива «Батьківщини»

  1954   0 21.05.2019, 12:13 | Статьи, Политика
Врожайні жнива «Батьківщини»

Понад місяць тому написав статтю, кому дострокові вибори на руку, а кому - як сніг на голову серед літа. З точки зору президента нового, старого, Ю. Бойка із партнерами. Але ні «Батьківщини», ні Ю. Тимошенко не згадав.

А це тому, що їм без різниці, коли і які вибори відбудуться: чергові, позачергові, літні чи осінні. Завжди готові! Готові як до дочасних виборів, так і до негайної коаліції задля утворення нового нормального уряду. Ситуація не терпить, країна в очікуванні.

Постійно діюча партія

Власне, кожна справжня партія має бути готова до виборів будь-яких і будь-коли. Якщо дійсно справжня.
«Батьківщина» - справжня. Утворена в минулому сторіччі (9 липня 1999 року) вона, як партія, представлена у всіх парламентських скликаннях від тодішнього четвертого до теперішнього дев'ятого. Більше таких успішних партій немає, ні у парламенті, ні поза ним.
Та на парламенті світ клином не зійшовся, і на місцях «Батьківщина» передує: на семи останніх масових виборах до Об'єднаних територіальних громад у партійному заліку вона перемагала.
Це - свідчення не лише наявності розгалуженої загальнонаціональної партійної мережі, а й її якості. А якість (люди передусім), це - запас міцності і передумова удачі і на виборах парламентських.
Потужна партія з гідною історією і достойним сьогоденням - перший ресурс успіху «Батьківщини» на майбутніх парламентських виборах.

Унікальний лідер
Розлого розповсюджуватись зайве: найбільший опонент не заперечить, що Юлія Тимошенко політик світового рівня, а її мужність і незламність - гідні подиву.
Так, на президентських виборах вона не перемогла, і до фіналу не вийшла. Причини вбачають різні, як на мене, вирішальна одна: 9 (дев'ять!) років уся державна машина цілеспрямовано трощила ЮВТ, п'ять останніх - присвятила тому, як не пропустити її у другий тур.
З усім тим, і сучасний рівень її підтримки гідний, гарна відправна точка чергового парламентського злету. Особливо як урахувати електоральний резерв.
Супер-лідер - це супер-ресурс успіху «Батьківщини» на майбутніх парламентських виборах.

Електоральний резерв і програмова перспектива

Стислий портрет Тимошенко-політика: державний менеджер, соціально-відповідальний політик, інноваційний лідер.
Дві останні позиції не конфліктують, одна одну доповнюють. Хоч виражена соціальна спрямованість, на перший погляд, і не узгоджується з інноваційністю. Тема потребує роз'яснень, інакше виникають електоральні ножиці.
Мабуть найгіршим наслідком одержавленого пресингу проти ЮВТ, як кандидата у президента, була блокада її повноцінного спілкування з виборцями. І якщо її соціальна спрямованість давно і добре відома, то належним чином презентувати інноваційну складову влада їй перешкодила.
Між тим, на п'яти загальнонаціональних форумах, ініційованих ЮВТ, ця тематика висвітлена достеменно. На жаль, подивитись їх можна лише у мережі (Форум «Новий курс України», Презентація «Нового економічного курсу», Національний Форум «Нова Стратегія Миру та Безпеки». Виступ ЮВТ. Круглий стіл. Національний форум «Нова соціальна доктрина». Виступ Юлії Тимошенко. Дискусійні платформи, Всеукраїнський молодіжний форум https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/389963328445619/).
На президентських виборах це недодало мільйони голосів, сподіваюсь - на парламентських такої шкоди не буде, шкідник - у пасиві.
Сутність же елементарна: інноваційна перспектива, з освітнім пріоритетом - близьке майбутнє. А щоб до нього дожити, зубожіла більшість населення (окреме спасибі Порошенкові) потребує посиленої соціальної підтримки. З наступом інноваційного злету і бізнес-буму ця біда відступатиме.
«Новий курс України» залишається актуальним як складова партійної виборчої програми і програми діяльності Ю. Тимошенко. І може розпочати діяти вже ближчим часом.

Національний інтерес та інтерес партійний

Інноваційний «Новий курс» співнаправлений з підходами нового президента і, що ще важливіше, з національними очікуваннями. Що однозначно показали вибори. Це - перше.
Сучасний стан країни, дякуючи Порошенку з друзями, вимагає негайної реанімації. Один лиш борг за комуналку перевищив 70 млрд. грн. і зростає десятками мільйонів щоденно!
Порошенкове охвістя розбігається, вибори хоча й позачергові, але не післязавтрашні. А живемо ми щоденно, тягти ще два місяці з урядовую публікою, хоч і в якості в. о., - не варіант. Точніше, варіант неприйнятний. Формування нового реанімаційного Уряду - грюкає у двері. Не суть принципово, з формальною парламентською коаліцією чи без неї. Це - друге.
По окремішності якостями потрібними сучасному прем'єру володіють чимало виконавців, у сукупності - тільки Юлія Тимошенко.
І з точки зору якості менеджменту, і за державницькою позицією, і за масовою підтримкою, і за міжнародним авторитетом, і за вольовим характером, і за досвідом, і за опорною політичною підтримкою.
Ситуація не терпить, збідніла більшість тим більше, тож логічно ще до парламентських виборів призначити Прем'єр-міністром України Юлію Володимирівну Тимошенко. Це - третя точка у якій інтерес партійний і національний повністю збігаються.

Борис Беспалий, політолог

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (427)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области