ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Юлія Тимошенко: «Наша боротьба за демократичну Україну не завершена»

  212   0 08.04.2019, 09:02 | Статьи, Политика
Юлія Тимошенко: «Наша боротьба за демократичну Україну не завершена»

У день проведення першого туру президентських виборів практично вирішувалася доля України. Втім, нині шанс на кардинальні зміни, які б змогли перетворити Україну на успішну європейську державу,- змарнований. Але це не остання, не вирішальна битва, адже попереду парламентські вибори. Про це на брифінгу заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«31 березня у нас був шанс, була можливість змінити країну, реалізувавши програму «Новий курс», яку створили сотні фахівців по всій країні. 31 березня вирішувалася доля України: чи прийдуть до влади ті сили і ті команди, які можуть демонтувати стару кланово-олігархічну систему і розпочати нову епоху становлення і відродження держави. І цей шанс у повній мірі реалізований не був», - відзначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила на тому, що «Новий курс», який розробляли економісти, фінансисти, правознавці, конституціоналісти, не був ані рекламною кампанією, ані програмою, написаною спеціально під вибори. І саме тому Тимошенко та її команда прикладуть максимум зусиль для його втілення в життя в майбутньому.

«Але зараз ми мусимо з вами провести аналіз та розібратися в тому, чому ж не був реалізований той шанс, який ми мали? Тому що, на жаль, після Революції Гідності до влади прийшов президент та його оточення, які не планували будувати демократичну сильну країну з рівною конкуренцією, з рівними правилами життя для всіх. І Україну перетворили на тіньову бізнес-корпорацію, де гроші зароблялися на всьому... Демократія в цьому їм заважала і заважає. І саме тому ці вибори знову були перетворені на фарс. І можу твердо сказати, що результат голосування за Петра Порошенка був сфальшований та спотворений. До цього призвело безліч технологій, які були застосовані під час виборчої кампанії. Зокрема, реєстрація 39 кандидатів в президенти. Це було зроблено для того, щоб розпорошити голоси в першому турі. І щоб у президента був шанс вийти в другий тур», - пояснює політик.

За словами Юлії Тимошенко, друга технологія - підкуп. Вона нагадала, як перед виборами була проведена одноразова доплата до пенсій мільйонам людей похилого віку. Й до другого туру готується ще одна хвиля виплат.

Не оминула Тимошенко й тему монетизації субсидій, а також видачу з бюджету грошей в якості матеріальної допомоги людям, готовим голосувати за чинного президента. І усе це призвело до спотворення результатів голосування.

«Це не означає, що люди не повинні брати ці гроші, вони належать громадянам і так, і все вони зробили вірно. Але це говорить про те, що президент не збирався проводити чесні вибори, в яких усі кандидати знаходяться в рівних умовах», - зазначила Юлія Тимошенко.

Окрім того, голова партії нагадала й про те, як щодо неї була застосована технологія «клон». І це також вплинуло на остаточний результат.

«Також були сотні дільниць, де була стовідсоткова (!) явка й аномально високий рівень підтримки провладного кандидата (80%). А крім того були випадки, коли бюлетені зі стопок з голосами за інших кандидатів перекладали в стопку за Порошенка. Підтвердження цьому є на відеозаписах. І, на жаль, така ситуація була зафіксована на дуже великій кількості дільниць. Також маємо більше 1% зіпсованих бюлетенів, де також було поставлено дві галочки напроти прізвищ Тимошенко... Тож результат чинного президента спотворений, і він не мусив би бути в другому турі», - обурилася Тимошенко.

Проте політик зазначила, що не збирається оскаржувати в суді результати голосування. Причина цьому проста: влада після так званої реформи практично приватизувала судову систему.

«Ця судова система не винесе правосудних рішень щодо фальсифікацій. Тож ми просто втратимо час, і покладати надії на суд немає ніякого сенсу», - констатувала лідер «Батьківщини».

Водночас Юлія Тимошенко сказала, що не закликатиме людей до протестів через фальсифікації, адже це може використати країна-агресор, яка веде сьогодні проти України війну.

Разом із тим лідер «Батьківщини» сказала, що вона зі своєю командою спрямує всі зусилля на те, щоб результат виборів у другому турі не був сфальшований. Головний обов'язок - захистити чесні вибори.

Юлія Тимошенко відзначила, що в нагоді буде ще один шанс втілити «Новий курс» та змінити Україну - парламентські вибори, які відбудуться наприкінці жовтня цього року. І саме цей шанс не можна втратити. Політик наголосила на тому, що в жодному разі не можна складати руки.

«У нас із вами є можливість докорінно все змінити - це наступні парламентські вибори. Вони не можуть бути втрачені. Це другий крок до перезавантаження всієї політичної системи. Ніякого песимізму і розпачу не може бути. Наша робота та наша боротьба не завершені. Ми всі об'єднаємо зусилля і зробимо ставку на те, що на парламентських виборах ми все-таки зможемо довести нашу справу до логічного завершення. І ми зможемо з вами і втілити  «Новий курс» в життя, і побудувати успішну Україну, повернути справедливість і припинити  масовий виїзд людей за кордон», - констатувала голова партії.

Наприкінці Юлія Тимошенко знову наголосила на тому, що роботу над «Новим курсом» буде продовжено: буде активізовано роботу усіх тематичних національних платформ.

«Ми працювали не для виборів президента, ми працювали і будемо продовжувати це робити для України та українців і для щастя на нашій землі», - завершила Юлія Тимошенко.

Вікторія МАРСОВА

"Вечірні Вісті"

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2019 (446)
Август 2019 (559)
Июль 2019 (1051)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области