ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Україна в глобальному світі має стати конкурентною в боротьбі за людей

  239   0 18.03.2019, 11:34 | Статьи, Политика
Україна в глобальному світі має стати конкурентною в боротьбі за людей

В України є п'ять років, щоб досягти зростання економіки, суттєво покращити умови життя населення та зробити так, щоб наша країна в глобальному світі стала конкурентною. Якщо цей час змарнувати, ми втратимо сотні років, втратимо найголовнішу цінність держави - людей. А якщо не буде людей, поступово вмре й країна, чого не можна допустити. Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко спілкувалася на зустрічі профспілкового активу в Київському будинку профспілок.

Вона наголосила, що в умовах глобалізації потрібно зробити все можливе, щоб не дати розчинитися нашій країні в світі.

«Кордони абсолютно відкриті. Товари, послуги, відкриття рухаються вільно в глобальному просторі. І люди не є винятком. Якщо країна не створює конкурентних з іншими країнами світу умов життя, то кордони не заважають зібратися й поїхати туди, де зарплати будуть у 6-7 разів вищими, як наприклад у Польщі. А в країнах Західної Європи доходи людей у 18 разів більші і є ідеальна інфраструктура. Потрібно лікуватися? Є медична страховка. Починаючи зі школи раннього розвитку до отримання університетського диплому освіта безкоштовна. Екологія контролюється, промисловість працює. Всього декілька годин перельоту, і ти в іншому світі», - констатувала політик.

Вона нагадала, що наразі всі країни Європи збільшили квоти імміграції для українців чи то за робочими візами, чи задля об'єднання родин. Для наших співвітчизників немає перепон у разі, коли вони перебираються за кордон на постійне місце проживання. І українці все частіше шукають кращої долі на чужині.

Юлія Тимошенко зазначила, що щорічно з 2016 року виїжджає по мільйону українців - тих, хто є креативною частиною наших співгромадян, які почали втрачати віру в зміни після Революції Гідності. Паралельно з міграційною кризою маємо й демографічну: щороку в Україні помирає близько 250 тисяч українців, більше того, смертність вдвічі перевищує народжуваність.

«Середній вік громадян найвищий в Європі, і це означає, що молодь вже не робить ставку на рідну країну», - підкреслила лідер «Батьківщини».

Новий курс, розроблений командою «Батьківщини» разом з найкращими інтелектуалами країни, має цивілізаційну мету - створення всіх необхідних умов для комфортного життя та роботи на Батьківщині, щоб кожен українець зміг на 100% реалізуватися у власній країні в гармонії з природою та іншими людьми.

«Завдання Нового курсу в тому, щоб Україна в глобальному світі стала конкурентною в боротьбі за людей. Немає людей - немає країни. Це велика всеохоплююча робота, в якій проаналізовано всі наші проблеми й напрацьовано шлях, за умов виконання якого ми можемо за п'ять років підняти Україну з руїн», - пояснила Юлія Тимошенко.

На її переконання, наразі руїна в економіці та соціальній політиці схожа на один з елементів гібридної війни, яку ведуть проти нашої країни.

«Якщо в людей немає грошей для того, щоб купувати одяг, їжі, послуги, економіка помирає. Адже для всіх країн світу найважливіший ринок - внутрішній. У нас людина може дозволити собі сплатити комунальні послуги та купити трішки їжі, медикаменти вже під питанням. І якщо так триватиме й далі, це закінчиться зникненням України», - додала політик.

Юлія Тимошенко підкреслила, що без реального зростання економіки, яка по суті є атмосферою країни, зміни на краще неможливі. Для цього потрібно прийняти декілька принципових рішень, у тому числі зменшити податкове навантаження вдвічі.

«Бо не може країна з нульовою економікою мати одне з найбільших в Європі податкових навантажень. Нова система також має принести послаблення й мінімальне адміністрування. Крім того, потрібна нова грошово-кредитна політика, створення внутрішнього ринку й стовідсоткова переробка вітчизняної сировини. За п'ять років за рівнем доходів ми маємо піднятися хоча б до рівня Польщі, тобто в середньому в 3,5 раза в валютному вимірі. Не зробимо цього - будемо далі втрачати фахових, креативних людей», - зазначила лідер «Батьківщини».

Головним пріоритетом Нового курсу є виховання та освіта. За словами лідера «Батьківщини», парадигма цінностей у глобальному світі змінилася. І якщо раніше це були нафта, газ, надра, земля, то тепер усі сильні економіки спираються на інтелект людини.

Вона нагадала, що Німеччина, Австрія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Словенія тощо ввели повну вищу освіту.

«Це магніт, завдяки якому вони збирають найкращі таланти з усього світу. Туди приймають не завдяки грошам, а виключно завдяки знанням та талантам. Більше того, країна радо залишає такого фахівця після навчання. А ми виштовхуємо нашу молодь й найкращих викладачів. Незважаючи на те, що за останні п'ять років Україна увійшла до десятки найбідніших країн світу, ми посідаємо шосте місце на Землі за рівнем освіти й інтелекту нашого народу. В нас одні з кращих ІТ-шників, математиків, інженерів тощо. І хоч освітян з медиками «опустили» по доходах та підтримці, представникам цих професій вдається виховувати націю, що генерує ідеї глобального світу. Тому якщо зараз Україна не підтримає освіту, виховання та науку, так, щоб ми були кращими в світі, ми втратимо сотні років», - підсумувала Юлія Тимошенко.

Олекса ГОНСЬКИЙ

Вечірні Вісті

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2020 (711)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области