ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Боротьба за чесні вибори - запорука перемоги!

  246   0 25.02.2019, 11:41 | Статьи, Политика
Боротьба за чесні вибори - запорука перемоги!

Президентом України стане та людина, яку обере народ. Ані масовий підкуп, ані брудні кампанії проти кандидатів та тиск на них деяких силових структур, ані спроби сфальсифікувати результати не допоможуть чинній владі цьому перешкодити. Команда «Батьківщини» разом із кандидатами в президенти з демократичного євроінтеграційного табору докладуть всіх зусиль, щоб державу очолив той кандидат, який одержить перемогу за результатами справжнього волевиявлення громадян. Та й українці вже не раз виходили на Майдан, щоб захистити свій вибір.

Революція Гідності спонукала розпочати позитивну дискусію цінностей і змістів, стратегій і правильних тактик, яка має стати основою президентської кампанії - 2019. Саме тому майже рік тому команда «Батьківщини» на чолі із Юлією Тимошенко запросила експертне середовище на відкриту, широку, позапартійну дискусію щодо нової моделі діалогу держави та суспільства та управління країною, завдяки якій було створено Новий економічний курс, стратегію соціальної доктрини та молодіжну платформу. Крім того, експерти Воєнного кабінету, серед яких переважна більшість офіцерів, розробляють Стратегію миру та безпеки.

«Ми переконані, що тільки така позитивна дискусія дасть можливість українцям зрозуміти, що країна рухається вперед, що в нас є шанс завершити епоху руїн і розпочати епоху відродження. Саме задля цього і було створено Новий курс України. Але сьогодні ми розуміємо, що така дискусія владі не потрібна. Стара система звикла жити так, як вона живе. Так, було зламано декілька парканів у Межигір'ї, але система, яка формувалася впродовж 15-20 років, залишилась жити. На жаль, президент країни зрозумів, що не зможе виграти ці вибори і йому треба купити ці вибори», - заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час прес-конференції, присвяченій перебігу виборчої кампанії.

Політик запевнила, що втілити в життя план фальсифікації виборів команді президента не вдасться. Саме для протидії махінаціям влади лідер «Батьківщини» разом із демократичними проєвропейськими кандидатами об'єднали зусилля по всій країні і підписали меморандум.

«Закон передбачає, що оригінали протоколів з підписами та печатками про підведення підсумків виборів на дільницях видаються всім членам виборчих комісій та спостерігачам. Це означає, що в нас разом з іншими опозиційними кандидатами з демократичного проєвропейського табору буде декілька комплектів оригіналів протоколів з усіх виборчих дільниць. І ніякі сервери, ніякі штучні кандидати їм не допоможуть», - пояснила вона.

Юлія Тимошенко також впевнена, що сфальсифікувати результати не дозволять українці.

«Зараз люди по всій країні організовуються, щоб цілими родинами постати проти роздачі ганебної «петрової тисячі». Більше того, інтернетом ширяться поради, як взяти тисячу й проголосувати так, як кожен вважає за потрібне. Тому владі не варто розраховувати, що люди вистрілять собі в скроню й поховають майбутнє своїх дітей та онуків за цю чорну тисячу», - зазначила політик.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що персонально передала в руки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова дві заяви про злочин стосовно порушення виборчого законодавства.

Перша стосується підозри щодо фальшування реєстру виборців. За її словами, Центральна виборча комісія, проігнорувавши факти щорічного скорочення кількості населення майже на 200 тисяч людей та масового виїзду українців за кордон з подальшим отриманням ними громадянства іншої держави, збільшила майже на 1 млн кількість виборців.

«Ми вважаємо це підготовкою до вкидання фальшивих бюлетенів за «мертвих душ». Тому ми звернулися до МВС, щоб відомство дало відповідь на запитання: реєстр сфальшований чи ні», - констатувала політик.

Друга заява, яку було передано до МВС разом із доказовою базою, - про масовий підкуп.

«Ці справи наразі розслідуються. Я дала свідчення. І я вірю, що справи будуть доведені до кінця. Я дуже радію, що вперше в історії політичних виборів міністр внутрішніх справ не прикриватиме фальсифікації, підкупи, які здійснюються командою діючого президента. Завжди МВС кришувало такі речі. Але сьогодні я точно знаю, що міністр Арсен Аваков та його відомство абсолютно віддано працюватимуть для того, щоб не було підкупів, фальсифікацій і щоб країна бачила, що діється за лаштунками президентських перегонів. Така співпраця з МВС на базі чинного закону нами вітається», - зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер ВО «Батьківщина» констатувала, що проти її команди вище керівництво СБУ та Генпрокуратури застосовує брудні провокації з метою приниження кандидатів від демократичного проєвропейського табору.

«Зараз ми будемо дивитися безкінечний серіал провокацій СБУ, Генеральної прокуратури, які, на жаль, стали департаментами корпорації «Рошен», проти реальних кандидатів у президенти, які мають шанси перемогти Петра Порошенка», - зауважила Юлія Тимошенко, зазначивши, що вона не має на увазі співробітників цих структур, які сумлінно виконують свої обов'язки щодо забезпечення безпеки та правопорядку.

Вона категорично спростовує всі обвинувачення з боку цих структур щодо членів її команди, які є гідними чесними людьми, що борються за падіння старої системи.

«Наша команда «Батьківщини» за всі часи виборів, і про це знають всі в Україні, ніколи не підкуповувала виборців і ніколи цього не робитиме! Бо гідність і честь нашої команди не дозволить користуватися тими брудними технологіями й інструментами, якими сьогодні хоче купити вибори діючий президент, забуваючи, що наше суспільство, яке треноване жорстокими повстаннями, революціями, є набагато мудрішим», - підсумувала Юлія Тимошенко.

Олекса ГОНСЬКИЙ

Вечірні Вісті

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2021 (616)
Октябрь 2021 (769)
Сентябрь 2021 (720)
Август 2021 (745)
Июль 2021 (601)
Июнь 2021 (724)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода