ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Юлія Тимошенко: «Ми розпочинаємо нову епоху - епоху успіху, щастя і процвітання»

  287   0 28.01.2019, 09:01 | Статьи, Политика
Юлія Тимошенко: «Ми розпочинаємо нову епоху - епоху успіху, щастя і процвітання»

22 січня, в день сторіччя Соборності,  у столиці пройшов урочистий з'їзд партії «Батьківщина», на якому лідера президентських рейтингів Юлію Тимошенко висунули кандидатом у президенти. Таке рішення ухвалили близько десяти тисяч осіб, які були присутні на Форумі єднання.

Відкрив Форум Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Він закликав помолитися Господу, щоб він благословив з'їзд, який «буде служити інтересам української держави та народу». Під час свого виступу Патріарх привітав українців зі століттям об'єднання УНР та ЗУНР.

«Не випадково Україна святкує цей ювілей - століття утворення УНР, тому що нагадує тим самим, що українська держава може існувати тільки тоді, коли ми єдині. В єдності наша сила... Хочемо мати українську державу, мати свободу в цій державі та незалежність, треба єднатись!» - зазначив він.

На з'їзді виступив також перший президент України Леонід Кравчук, який підтримав висунення Юлії Тимошенко.

«Це будуть не просто вибори президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку», - наголосив Кравчук.

Він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера «Батьківщини» кращі фахівці розробили «Новий курс» - програму, що забезпечить державі справжній прорив.

Також свої привітання учасникам з'їзду передали президент Європейської народної партії Жозеф Доль та колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

Далі із майже двогодинною промовою виступила сама Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» подякувала родині та команді за підтримку та довіру і заявила, що ні на крок не відступить від своєї мети - побудови Великої України. Саме заради цього вона і погодилася балотуватися у президенти.

«Ми не маємо права знову втратити наступне п'ятиріччя, приводячи до влади тих, хто непомірно любить гроші, але не любить Україну», - заявила Юлія Тимошенко.

Політик назвала 2019 рік вирішальним для країни. На її думку, стан справ не дозволяє Україні втрачати ані хвилини.

«З усією відповідальністю заявляю: Україна повністю вичерпала весь історичний запас страждань, лихоліття та невдач. Відсьогодні ми розпочинаємо нову епоху - епоху успіху, щастя і процвітання. Сьогодні починається поступ України до її справжньої величі!» - наголосила вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що нині Україна стоїть перед вибором: або нація далі програватиме  бій за боєм, віддаючи на поталу національні інтереси та власну гідність, або нарешті зберемо всі свої сили і, давши бій бідності, корупції та несправедливості, почнемо красиве відродження.

«Немає, не існує такої сили, яка би примусила мене служити офшорам, дивідендам або Мальдівам.  Я служила і служитиму тільки вам! Будьте в цьому впевнені!» - заявила голова партії «Батьківщина».

Також політик зазначила, що основою для системних змін стане «Новий курс» - програма відродження країни, розроблена кращими фахівцями під керівництвом самої ж Тимошенко.

Зокрема, лідер «Батьківщини» зупинилася на проекті нової Конституції України, який розробляється в рамках «Нового курсу». Саме новий Основний Закон дозволить подолати корупцію і забезпечить справжнє народовладдя. А ухвалений він має бути на всеукраїнському референдумі одразу після президентських виборів. І після цього буде відкрито новий етап в історії країни, започатковано справедливі правила життя.

За словами Юлії Тимошенко, народна Конституція передбачає побудову суспільства без кланової олігархії, порядок життя, за якого ніхто і ніколи не зможе безкарно утискати права та свободи людей.

«Після ухвалення нової Конституції українці зможуть ефективно та самостійно управляти своєю державою, а недоторканність усіх високопосадовців - президента, суддів, депутатів - буде повністю ліквідована. Тобто закон буде один для всіх. Окрім того, кількість народних депутатів буде зменшена з 450 до 350. А громадяни отримають беззаперечне право змінювати центральну та місцеву владу в будь-який момент через справжній референдум за народною ініціативою (без втручання влади) замість жертовних революцій. Мирові судді та судді місцевих судів  обиратимуться народом. До управління країною  обов'язково та прямо залучатимуться громадські організації, моральні та духовні лідери нації», - наголосила лідер «Батьківщини».

За цим новим документом широкі права та можливості отримають місцеві громади. Зокрема, вони матимуть право формувати свої виконавчі комітети, гарантовано закріплені за їхнім бюджетом податки (100% податку на доходи фізичних осіб, 10 % податку на землю та гарантовані частини інших податків).

«Громади зможуть повністю розпоряджатися землею. Землі за межами громад існувати не буде. Областями управлятимуть префекти», - зазначає Юлія Тимошенко.

Нова Конституція вирішить ще одне надважливе завдання - дозволить зупинити корупцію в Україні, яка проникла у всі сфери життя українців, переконана лідер партії. За її словами, антикорупційна політика чинної влади приречена на провал, адже останні роки з корупцією в Україні боролися виключно корупціонери, тож у результаті й «корупціонерів нібито й нема, карати нікого, всі свої».

Також Тимошенко розповіла про першочергові завдання у економічній та соціальній сферах, які потрібно буде виконати новій владі.

Перший крок - підвищення зарплат та пенсій: «За 5 років середня заробітна плата та пенсії в Україні мають досягнути рівня сусідньої Польщі».

Другий крок -  впровадження довгострокових мікрокредитів без застави, не більше ніж під 3% річних, на основі обов'язкового страхування ризиків. За словами Юлії Тимошенко, програма мікрокредитування дозволить у короткі терміни не лише відродити в Україні середній клас, але й створити мільйони робочих місць.

Наступне - сучасна реформа медичної галузі. Мова йде про обов'язкове медичне страхування коштом роботодавців, на підприємства яких удвічі буде зменшено податкове навантаження. Водночас  за неповнолітніх дітей, непрацездатних та безробітних осіб і пенсіонерів медичні страхові внески в повному обсязі сплачуватиме держава, додала вона: «Медична страховка включатиме повне забезпечення кожного громадянина медпослугами всіх рівнів найвищої якості, медикаментами, а також профілактику захворювань».

Юлія Тимошенко звернула увагу і на необхідність забезпечення людей доступним житлом. Політик зазначила, що потрібно надавати іпотечний кредит без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків.

Лідер «Батьківщини» також  переконана, що такі зміни допоможуть повернути українців додому і зробити їх життя комфортним на батьківщині. Адже нині темпи еміграції просто лякають...

«Після того як ми втілимо «Новий курс» у життя, не тільки українці повернуться до свого рідного дому, а й люди з інших країн приїдуть до нас зі своїм інтелектом, технологіями,  ідеями. Тільки так може стати успішною країна в сучасному світі», - констатувала Юлія Тимошенко.

Одразу після з'їзду Юлія Тимошенко разом зі своєю командою подала документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії.

«В України час від часу виникає шанс покінчити з хаосом і корупцією, піднятися з руїн. Такі шанси людям дають революції і  президентські вибори. Зараз знову такі можливості відкриваються, і від кожної людини в країні залежить, чи цей шанс буде цього разу реалізований», - підсумувала Юлія Тимошенко.

У п'ятницю, 25 січня, ЦВК зареєструвала лідера «Батьківщини» кандидатом у президенти України.

Микола БИКОВ

Вечірні Вісті

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2021 (53)
Июль 2021 (601)
Июнь 2021 (724)
Май 2021 (806)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области