ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Юлія Тимошенко: «Ми просто зобов'язані підняти та відродити країну. І у нас все є для цього»

  378   0 21.01.2019, 10:02 | Статьи, Политика
Юлія Тимошенко: «Ми просто зобов'язані підняти та відродити країну. І у нас все є для цього»

Новий політичний сезон стартував з яскравого виступу лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко в програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV. Зокрема, політик пояснила, чому Україні необхідно на всенародному референдумі прийняти нову Конституцію, та розповіла, як «Новий економічний курс» зможе підняти національну економіку.

За словами Юлії Тимошенко, вже три роки величезна команда фахівців працює над створенням нової системи управління державою. Ці люди не належать до жодної з партій і до жодної з владних інституцій, і вони знають, як міняти країну, в тисячі разів краще, аніж міністри та численні посадовці. Ці фахівці добре розуміють, яким має бути справжній шлях України.

Політик наголошує, що ця комплексна праця створювалася не під вибори. Такі фундаментальні речі готуються роками.

«Ми зібрали декілька великих груп фахівців, які працюють за різними напрямками. Для прикладу, до однієї з них ми залучили 109 кращих у країні конституціоналістів, правознавців, знаних громадських діячів, візіонерів, і вони розробляють проект нової Конституції України. Знаючи усі світові тренди, вони вже три роки працюють для того, щоб сформувати абсолютно нові правила і порядки нашого життя. До того ж ці спеціалісти добре знають вади української системи, розуміють, які є больові точки. І вони точно готові усе виправити, бо у них немає політичних інтересів. І вже до кінця кампанії проект Основного Закону має бути презентований. У нас вже просто немає часу на зволікання!», - розповідає лідер «Батьківщини».

У своєму виступі політик звертає увагу на те, що в нинішньому Основному Законі записано те, що народ є єдиним джерелом влади, та насправді люди стали просто «їжею для тих, хто управляє країною». Народ позбавлений реальних прав і свобод. Українці не можуть захистити себе у суді, не можуть відкликати чиновника, який діє негідно... Українці не розпоряджаються ресурсами, які є в країні.

«Звісно, в 1996 році прийняття Конституції тільки закріплювало незалежність країни. Але цей Основний Закон став результатом кулуарних домовленостей пострадянської номенклатури, яка перетворилася згодом на олігархію. І поки діятимуть старі правила, на них триматимуться все ті ж кланово-олігархічні утворення. Адже вони живляться із самої системи. Натомість влада ні за що не відповідає, нікому не підконтрольна, її представників не можна звільнити, поки не закінчиться п'ятирічний термін їхньої каденції. І їх стільки, що вони вже зжирають чверть бюджету країни... Саме тому інтелектуальні українці й зробили висновок, що нам потрібна принципово нова система управління державою. Така, в якій кожен зможе користатися своїми правами та свободами. А влада буде повністю підконтрольною і нестиме відповідальність за свої дії! До того ж буде прибраний дуалізм влади між президентом та прем'єром», - пояснює Юлія Тимошенко.

За словами Юлії Тимошенко, ці 109 людей незабаром вийдуть і покладуть на стіл проект нової Конституції України, і хто б не переміг на президентських виборах, громадянське суспільство вимагатиме втілення такого документа в життя. Та провести його через парламент буде неможливо. Тож його потрібно схвалити на всеукраїнському референдумі.

«Влада прекрасно розуміла, що за допомогою такого інструменту, як плебісцит, можна знищити кланово-олігархічну систему. Тож закон про референдум просто скасували. Але це не стане на заваді. Річ у тому, що в Конституції чітко прописана процедура проведення плебісциту за народною ініціативою. Окрім того, це записано й у законі про Центральну виборчу комісію. Тож юридичних перепон ніяких не буде і все можна зробити легітимно. Головне - політична воля майбутнього президента зламати цю прогнилу систему й вибудувати таку, яка допоможе людям відновити своє життя і захистити права. Якщо ж не міняти Основний Закон, то ми ніколи не вирвемося із замкненого кола», - констатувала політик.

Також лідер «Батьківщини» у своєму виступі розповіла й про «Новий економічний курс», який так само розробляє група більш ніж зі ста експертів.

«Мінімум 70% проблем, з якими сьогодні живе країна, не є наслідком нашої неінтелектуальності, неосвіченості, відсутності у нас можливостей. 70% наших проблем створені штучно. Вони є наслідком того, що у нас побудовані системні всеохоплюючі фінансові піраміди, які тягнуть з України гроші. В Національному банку, в усіх державних корпораціях... І ця система живе, процвітає, і вона всеохоплююча. Та потрібен вихід, нам треба знати, що робити в недалекому майбутньому. Тож і був створений «Новий економічний курс України». Це не популярний буклетик, який розсовуватимуть у поштові скриньки для того, щоб просто вкотре промити людям мізки. Це масштабна праця українських інтелектуалів, економістів, фінансистів, людей, які займаються малим та середнім підприємництвом», - розповідає політик.

Юлія Тимошенко відмічає, що в «Новий економічний курс» вкладені знання тисяч людей. І зараз ця програма виставлена в Інтернеті для того, щоб кожен бажаючий зміг її доповнити, відшліфувати кожне слово, додати свої пропозиції. Команда людей осмислює ці пропозиції та включає їх до програми. Політик наголошує на тому, що документ - не пуста декларація, а покроковий план дій.

«Там повністю описана нова фінансова система країни... От, наприклад, підприємці сьогодні взагалі не можуть взяти кредит для розвитку. Національний банк, який вже давно не управляється Україною, повністю зруйнував всю систему видачі кредитів. Та немає таких країн у світі, де підприємцям дають кредит під 20%. В Європі ця цифра становить 3-4%. Нас зробили жебраками штучно. Тому що на тлі інфляції в Нацбанку побудована фінансова піраміда, через яку вивели за 4,5 року 12 млрд 850 млн доларів. Стільки ж ми отримали від МВФ... І тому в «Новому економічному курсі» викладена абсолютно нова фінансова політика, яка повністю ставить Нацбанк під контроль держави. В ній будуть запроваджені реальні механізми зупинення інфляції і вона перестане бути основою для існування фінансових пірамід у Нацбанку. Тоді ми з вами зможемо поміняти усю кредитну політику. І наші підприємці зможуть отримати кредити під невеликі відсотки, так, як це відбувається у всіх цивілізованих країнах. До того ж ці кредити довгострокові, і їх можна буде отримати в тому числі під страховку, а не під застави, яких уже у середнього класу не залишилось.

Наше з вами завдання - запустити економіку. Це означає зняти всі затискачі. В «Новому економічному курсі» передбачена й принципово нова податкова система, яку розробляли підприємці, а не політики. І вони точно визначили, що їм потрібно. Вони хочуть, щоб замість податку на прибуток був впроваджений податок на виведений капітал. Підприємці запропонували замінити корумпований ПДВ на податок на реалізацію, який діє в США, Сінгапурі, Японії та ще 50 успішних країнах світу. Також є ідея зняти тягар з аграріїв й ввести єдиний податок на гектар землі. І ця податкова система дасть нам можливість підняти економіку швидкими темпами», - пояснює лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, ще одна важлива проблема, яку намагалися вирішити фахівці при розробці «Нового економічного курсу», - масова еміграція.

«Зараз люди масово виїжджають за кордон. Меж для трудової міграції вже не існує! І якщо Україна програє конкуренцію за людину, ми на сто років занапастимо нашу економіку і державу. Швидко відновити людський ресурс, повернути людей додому вже буде дуже важко. І тому зараз, коли ми говоримо про гідну заробітну плату як ключову річ, то це не популізм. Це питання життя країни! Тож у «Новому економічному курсі» передбачена ціла низка заходів, які б допомогли вийти на новий рівень. Наша задача за п'ять років дотягнутися до рівня доходів людей у Польщі! У нас вже немає часу знову і знову програвати Україну. Нині ми просто зобов'язані підняти та відродити свою країну. І у нас все є для цього», - констатувала політик.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що фахівці, які розробляють програми розвитку України, дають надію та шанс. І вже політики повинні попунктно виконувати цей план дій. Адже це шлях нашого становлення, відродження та успіху.

Микола БИКОВ

Вечірні Вісті

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (1)
Ноябрь 2020 (610)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области