ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Допомога молоді — інвестиція в майбутнє

  278   0 17.12.2018, 10:01 | Статьи, Политика
Допомога молоді — інвестиція в майбутнє

Минулого тижня в Києві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум за участю лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. У заході взяли участь близько тисячі осіб, серед яких були лідери руху студентського самоврядування, експерти з питань молодіжної політики, представники громадянського суспільства, бізнесу та міжнародні партнери. Фахівці спільно із лідером партії шукали відповіді на головні виклики, які стоять перед сучасною українською молоддю.

Новий президент якнайшвидше створить умови для забезпечення молоді доступним житлом, роботою та гідними зарплатами. Про це під час свого виступу на форумі заявила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» зауважила, що інструментом для досягнення цих цілей є нова стратегія для Національного банку України.

«Відкрию вам маленьку таємницю: те, що стосується житла й частково забезпечення роботою, може зробити президент у досить короткі строки завдяки конституційному праву вносити кандидатуру голови Національного банку України. Оскільки все, що ви бачите, - житло, робота, заробітна плата - це наслідок правильної і системної політики НБУ», - наголосила вона.

На переконання Юлії Тимошенко, зараз Нацбанк управляється ззовні, «він повністю виведений з-під контролю української влади і з-під національної стратегії». Саме тому, на її думку, центробанк необхідно повертати в систему управління України.

Також Тимошенко зазначила, що наша країна потребує більше молоді у владі. Саме тому новий президент ініціює зміни до виборчого законодавства, які дадуть змогу молодим партіям заходити до парламенту. Насамперед ідеться про суттєве зниження прохідного бар'єра на виборах народних депутатів.

«Сьогодні стоїть п'ятивідсотковий бар'єр для заходження до парламенту. Хоч одна молода партія подолає цей бар'єр? Ніколи! Нам треба фундаментально знижувати прохідний бар'єр. Хоч до 2%. Можна і нижче», - переконана Тимошенко.

На думку голови партії, проходження до парламенту молодих політиків позитивно вплине на всю систему влади.

Окрім того, на Всеукраїнському молодіжному форумі Юлія Тимошенко та лідери молодіжних організацій уклали та затвердили покроковий план дій, який втілюватиме в життя вже новий президент.   

Першочерговим завданням визначене повернення миру в країну та звільнення окупованих територій. Переможний мир на умовах України, на думку Юлії Тимошенко, забезпечать переговори у форматі «Будапешт плюс» та побудова контрактної армії за стандартами НАТО.

Стратегічне завдання внутрішньої політики Тимошенко та учасники форуму вбачають у зміні системи управління державою. Цей крок допоможе подолати корупцію, привести до влади нових політиків і дасть поштовх розвитку економіки.

Особливу увагу під час дискусії Юлія Тимошенко зосередила на конкретних кроках із підтримки молоді в Україні. На думку політика, нині склалася катастрофічна ситуація, коли мало не кожен другий молодий українець всерйоз розмірковує про еміграцію. Тому надважливим завданням нової влади стане створення умов для самореалізації молоді на власній землі. Йдеться, зокрема, про забезпечення молодих людей доступним житлом, роботою та гідними зарплатами.

Для того, щоб молодь мала можливість започатковувати та розвивати свій власний бізнес і в такий спосіб піднімати економіку, нова українська влада повинна запровадити доступну програму мікрокредитування зі спеціальним страхуванням без застави. Вартість кредиту має бути доступною, як у провідних європейських країнах - наприклад, на рівні 3-5% річних, як у Польщі.

«За таких умов в Україні формуватиметься середній клас, який сьогодні фактично знищений», - переконана Юлія Тимошенко.

Нині в нас, зауважила лідер «Батьківщини», кредити видаються під 18-20%, що є «смертельним вироком економіці України».

Не оминула увагою політик і необхідність диференційованої допомоги держави при народженні дитини. Вона нагадала, що у 2005 році, перебуваючи на посаді прем'єр-міністра, вона «вперше ввела допомогу родині, яка дарує нам українців».

«Це були не копійки, а суттєві кошти», - наголосила Тимошенко і сказала, що новий президент запровадить виплату при народженні першої дитини у розмірі 50 тис.  грн, при народженні другої - 100 тис. грн, а при народженні третьої і кожної наступної дитини - по 150 тис. грн.

Окрім того, йшлося і про фінансування освіти як інвестиції в людський капітал. Збільшення витрат на освіту кожної дитини, безкоштовна вища освіта для тих, хто має високі результати у навчанні, модернізація закладів освіти та гідні зарплати для вчителів - ось пріоритети нової влади в освітній галузі.

«Сьогодні народилося головне - наше спільне розуміння, що рішення можуть бути ефективними. Ми сьогодні побачили, наскільки талановитою та сильною є наша молодь. Я переконана, що саме з такою командою можливо змінити країну», - підсумувала Юлія Тимошенко.

"Вечірні Вісті" 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2019 (523)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области