ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Негативно висвітлюючи візит Тимошенко до США, українська влада ображає тим самим і американців, - політолог

  2379   0 10.12.2018, 15:46 | Новости, Политика
Негативно висвітлюючи візит Тимошенко до США, українська влада ображає тим самим і американців, - політолог

Останніми днями влада і провладні ЗМІ приділяють велику увагу кількаденному (з 4-го грудня) закордонному візиту Юлії Тимошенко. Увага до найбільш популярного і рейтингового українського політика доречна. Час припинити її замовчування в ЗМІ!

Інколи порохоботам краще жувати, ніж говорити

А ще краще дати змогу пані Юлії самій зустрічатись з людьми в ефірі. Нечасто балують власники каналів глядачів і слухачів прямим спілкуванням із провідним українським політиком.

У Юлії Тимошенко чудовий дзвінкий голос, вона змістовно і цікаво розповідає, чого ж радіо її не жалує? Вона елегантно виглядає, невимушено тримається у кадрі, чого ж телебачення її не жалує? Чого ж замість неї про неї, зазвичай, віщують нащадки Геббельса?

Та й халеп і курйозів, гляди, поменшало б.

Історія з географією

Ю. Тимошенко відвідує не Москву, як то здається із маячні порохоботів, а - Вашингтон. Вони протилежні не лише географічно: Вашингтон 38°53′42″ пн. ш. 77°02′12″ зх. д. / Москва 55°45′21″ пн. ш. 37°37′04″ сх. д., а й політично: Москва - агресор, Вашингтон - дружня столиця, яка надає нам найбільшу, як не вирішальну, поміч. Візит Ю. Тимошенко до наших друзів і російських опонентів вияв не зради, а - патріотизму.

Візит офіційний? Приватний? Волонтерський!

Порохоботи обурені й схвильовані: хто вона така, щоб світом роз'їжджати?! Взагалі Юлія Володимирівна всесвітньо відома державна діячка, але її візит до США не є державним. Хоч не є і приватним: вона - член національного парламенту, голова парламентської фракції.

У Вашингтоні ЮВТ не на приватній гулянці (а ля Мальдіви), а з насиченим робочим візитом із оборонним ухилом. Вона взяла участь у ЗАКРИТОМУ круглому столі в Атлантичній Раді, зустрілась з Куртом Волкером, спеціальним представником Держдепу США з питань України, мала зустріч у Комітеті Сенату США з питань розвідки, комітеті Палати представників зі збройних сил і т.д., закликала до посилення санкцій проти Росії,  наголосила на необхідності проведення переговорів в форматі «Будапешт плюс». Пам'ятаємо, що в розрізі даної тематики висвітлюється далеко не все.

А ще провела зустрічі із керівництвом Міжнародного республіканського інституту (IRI) - з президентом Деном Твайнінгом та регіональним директором з питань Євразії Стівеном Ніксом, президентом Національного демократичного інституту (NDI) Дереком Мітчелом, з Кліффом Меєм, президентом Фундації захисту демократій.

Вшанувала пам'ять жертв Голодомору. Разом з колегами поклала квіти до Меморіалу жертвам українського геноциду (Holodomor Memorial to Victims of the Ukrainian Famine-Genocide of 1932-1933), і віддала шану 41-му президенту США Джорджу Бушу-старшому: взяла участь у церемонії прощання з ним.

Найточніше назвати цей візит до США волонтерським: при всьому рівні і статусі, ЮВТ могла й не їхати! Однак поїхала, бо це на користь Україні. Волонтерів ніхто ні до чого не зобов'язує, ніхто, крім совісті не кличе - де можуть там допомагають!

Невчасний візит чи невчасне голосування?

Порохоботи й підголоски надриваються: чого, мовляв, прогуляла історичне парламентське засідання на якому припинено дію Договору про дружбу з Російською Федерацією.

Щодо «прогуляла» див. вище. Що ж до вибору часу для візиту, то не ЮВТ його вибирала, а він - її. Хоч візит і не обов'язковий, він ретельно, по діловому спланований.

6-го листопада відбулись проміжні вибори до Конгресу США. Звуться вони «проміжними», але на них повністю переобрана Палата представників (435 депутатів, трохи менше як у нас), і 35 із 100 сенаторів.

Провідні світові політики, зазвичай, ознайомлюються, зустрічаються з кардинально оновленим складом двопалатного Конгресу США. Відтак, і візит Ю. Тимошенко був заздалегідь спланований на термін через місяць після проведення цих значущих виборів: обрались, розсілись, зорганізувались і знайомляться з іноземними чільними політиками.

Ясна справа, гаранта і свиту дратує, що таку повагу виявлено не йому, а ЮВТ, але тут - кожному своє. Не стримали порохоботи роздратування, тож рикошетом дісталось і американцям.

Негативно висвітлюючи дружній візит ЮВТ до США, українська влада паплюжить тим самим і приймаючу сторону, паскудить американців. Що прямо шкодить україно-американським стосункам. Ненависть до ЮВТ штовхає їх до діяльності антиукраїнської.

Чи може треба було перенести американські вибори?

На відміну від американських виборів, голосування за припинення дії «Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» переносу явно вартувало - років на чотири назад. Та й припиняти його можна було будь-якого тижня, адже ще діятиме він аж до 1 квітня 2019 року! Ото вже дійсно, краще б гарант про своїх дружбанів і не нагадував.

Опозиція переможна

У пароксизмі злоби і ненависті до Ю. Тимошенко, влада вибовкала ще один секрет полішинелю: ЮВТ ворог для неї куди більший, як агресор. Владі вже так застить очі, що вона взагалі перестає розрізняти своїх і чужих, друзів і ворогів України. Не сіпайтесь вже так. Й без того вся країна бачить, що найбільшим вашим ворогом є Юлія Тимошенко, а зовсім не агресор.

Борис БЕСПАЛИЙ

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2020 (545)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области