ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

«Новий економічний курс» - стратегія успіху України

  249   0 24.09.2018, 08:00 | Статьи, Политика
«Новий економічний курс» - стратегія успіху України

Україна має потенціал, необхідний для того, щоб стати заможною та успішною країною. Для цього потрібно не стояти з протягнутою рукою в очікуванні чергових кредитів, які йдуть на обслуговування державних боргів, а розробити й упровадити в життя справжню програму економічного розвитку. 21 вересня в Києві лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко спільно із провідними фахівцями в багатьох галузях презентувала «Новий економічний курс України» - стратегію, яка спроможна кардинально змінити на краще життя кожного з нас.

Українці впродовж чотирьох років були жертвами експерименту, який можновладці називають «реформами». Нам було запропоновано 49 стратегій і 144 реформи, впровадження яких, м'яко кажучи, не призвело до покращення життя. Особливо показовою є запропонована президентом Порошенком програма «Україна-2020». За час її втілення економічні показники розвитку держави та рівень життя людей лише погіршилися. 80% громадян, за даними соціологів, вважають, що країна рухається хибним курсом, а міжнародні рейтинги свідчать, що українці є бідними та незахищеними як ніколи раніше.

«У 2017 році Україна за версією Bloomberg увійшла до десятки найбідніших країн світу. Такого за всю історію незалежності в нас не було. Також у минулому році наша країна, згідно зі звітом Ernst & Young, опинилася на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу та Африки. Коли ці реляції про боротьбу з корупцією закінчилися таким висновком, це потребує спеціального реагування. Рівень корупції, який приховується за гучними реляціями фальшивого патріотизму, - це основа руйнації», - сказала лідер «Батьківщини».

Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон - новий суспільний договір, розроблений і ухвалений народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція дасть змогу подолати двовладдя президента та прем'єра, відкриє шлях до управління державою інтелектуалам, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона. Лише за таких умов економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожному українцеві.

«Або ми будуємо новий шлях, або наша незалежність буде під загрозою», - констатувала голова партії.

Що пропонує «Новий економічний курс»? Перехід від кланово-олігархічного устрою до соціальної ринкової економіки й прискорення економічного зростання не менш ніж на 7% за рік, відмову від сировинного типу розвитку на користь інноваційного, залучення до управління державою інтелектуалів і кардинальне зменшення податкового тиску на підприємців.

Соціальна ринкова економіка має створити однакові для всіх правила та створити умови для чесної конкуренції, знищити монополії, стимулювати розвиток малих підприємницьких форм та забезпечити соціальні гарантії для кожного громадянина.

В основу «Нового економічний курсу України» покладено концепцію інноваційного, а не сировинного типу розвитку економіки.

«Інноваційна економіка - це інтеграція в мейнстрім четвертої промислової революції. У світі йде індустріалізація 4.0, а ми із нашою сировинною моделлю економіки залишилися у середньовіччі - там, де немає місця для успіху та економічного розвитку», - пояснила Юлія Тимошенко.

Вона також зазначила, що якщо порівняти Україну з чотирма відомими нам успішними країнами, які разом мають вдвічі менше населення (а це Естонія, Норвегія, Ізраїль і Сінгапур), то статистика вразить: ВВП України - 112 млрд дол., а сумарний ВВП цих чотирьох країн - трильйон доларів. Водночас Кремнієва долина, яка за своєю площею зіставна з Києвом, має 235 млрд дол. ВВП щорічно.

«Якщо Україна не впишеться в стратегію інноваційного економічного  розвитку і не стане повноцінним учасником четвертої промислової революції, загроза нашому суверенітету та державності в цілому стане реальністю», - підкреслила політик.

Ще одним завданням «Нового економічний курсу» є впровадження нової монетарної політики й реформування ринку банківських послуг. Нова монетарна політика має забезпечити стабілізацію гривні, приборкати інфляцію, дати поштовх розвиткові малих банків, упровадити довгострокове кредитування бізнесу під низький відсоток.

«Нам потрібно поставити Нацбанк під реальний контроль із боку суспільства та парламенту, демонополізувати частину його функцій, щоб він не мав можливості займатися спекуляціями, спираючись на свої безмежні повноваження. Ми зможемо запропонувати адекватні інструменти, які подолають необґрунтовану інфляцію. Ми стабілізуємо гривню та підвищимо її статус, повагу до неї та її цінність», - наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії нагадала, що через фінансові афери під егідою Нацбанку було знищено 98 банків, люди та бізнес втратили 448 млрд грн депозитів і заставного майна, реальна вартість якого перевищує трильйон гривень. Винні відповідатимуть перед законом за цей злочин, попередила вона.

«Це буде предметом окремих кримінальних розслідувань після зміни влади. Ми розберемося з кожною втраченою бізнесом копійкою, поновимо справедливість і дамо ковток повітря нашому середньому класу. Усе це нам під силу!» - впевнила лідер «Батьківщини».

Ще одним напрямом «Нового економічного курсу» є зменшення податкового тиску на підприємців, скасування ПДВ, ЄСВ і 37 квазіподатків, а також реформування органів податкової служби.

Податкове навантаження в Україні, наголосила Юлія Тимошенко, є вкрай високим і становить 39% ВВП, а з врахуванням «корупційного податку для бізнесу» дорівнює 48% ВВП, тоді як світові стандарти не перевищують 29%.

На переконання лідера «Батьківщини», треба відмовитися від корупційного ПДВ, а також від єдиного соціального внеску на користь персоніфікованої пенсійної системи.

«Понад 50 країн світу не мають податку на додану вартість. Краще поставити поміркований податок на реалізацію товарів і послуг, поступово знижувати його, але зробити надійну базу, посильний податок, і прибрати корупцію», - констатувала політик.

Водночас малі та середні підприємці повинні залишитися на спрощеній системі оподаткування, а фермери - отримати преференції.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що світовим трендом є пом'якшення режиму оподаткування та зменшення податкового навантаження на бізнес.

«Зниження ставок податків не виводить економіку з тіні. Єдиний шлях для побудови нової економіки - зміна системи оподаткування», - підкреслила лідер партії.

Але найголовніше - «Новий курс України» спрямований на те, щоб творчі люди, інтелектуали не змушені були шукати кращої долі за кордоном. Адже держава зобов'язана створити належні умови для того, щоб українці мали можливість і хотіли реалізувати себе на Батьківщині. Саме люди є найціннішим капіталом у сучасному світі.

Олекса ГОНСЬКИЙ

Вечірні Вісті

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2019 (418)
Август 2019 (559)
Июль 2019 (1051)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области