ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Михайло Цимбалюк: Україна на межі пенсійного колапсу…

  420   0 01.08.2018, 14:00 | Новости, Политика
Михайло Цимбалюк: Україна на межі пенсійного колапсу…

Багато слів було сказано нинішніми чиновниками про необхідність пенсійної реформи, ще більше озвучено обіцянок про гідну старість та високі соціальні виплати. Але, на жаль, в нашій країні відбувається все навпаки...

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. 

Чимало каменів спотикання є на шляху до реалізації кожної обіцянки, а причиною, чому ці камені стають непробивною стіною реформи, є непрофесіоналізм чиновницького апарату нинішньої влади.

Інакше, як можна пояснити те, що пенсіонерам затримали виплати через «технічні проблеми» Пенсійного фонду. Мовляв, гроші є, але невідомо чому стався збій. Влада абсурду - тисячам пенсіонерам, які відкладають чи не кожну гривню, планують всі свої витрати день до дня, а тут чують «пояснення» - гроші просто не встигли перерахувати...

З одного боку, можемо повірити виправданням уряду, але з іншого - глобальніша проблема - дотування пенсійної системи, яке з кожним роком збільшується. Фахівці прогнозують, що Пенсійному фонду до кінця цього року може не вистачити близько 12 мільярдів гривень для виплати пенсій.

Одна з причин в тому, що в нас працюючих менше, ніж тих, хто отримує пенсії. Кожна друга молода людина нашої країни мріє про своє майбутнє за кордоном. Понад 6 мільйонів українців вже виїхали з країни на заробітки, у пошуках кращого життя, аби не виживати, а жити...

Наразі ж українські чиновники можуть забезпечити один варіант - життя на постійній межі фінансового колапсу. Тому щиро пишаюся тими українцями, які, попри палиці деструктивізму і корупцію, все ж таки відкривають бізнес в країні, створюють робочі місця, а відтак збагачують Пенсійний фонд. Але цього замало - держава передовсім має забезпечувати усі умови для безперешкодного ведення власної справи, бо тільки так можна забезпечити надійне економічне благополуччя України.

Велику роль відіграє і те, що українська економіка перебуває під тотальним контролем олігархів, які щороку принаймні 10 мільярдів доларів ховають в офшорах.

Як результат - в нашій країні найнижчий ВВП серед усіх країн Європи, а інвестори з-за кордону не надто поспішають приходити на український ринок.

Мінфін ще на початку року попереджав про те, що підвищення пенсій військовим і поліцейським не під силу державній скарбниці. Наразі залишається перекривати «діру» або за рахунок збільшення дотацій, або за рахунок позик Держказначейства. У міністерстві соціальної політики традиційно нестачу грошей заперечують - ну так, більше їм вочевидь нічого не залишається.

Якщо узагальнювати, то фактом є те, що в уряді за стільки часу мали би налагодити чітку схему роботи та координацію дій між відомствами, бо, ймовірно, такі збої з виплатами можуть стати регулярними. Ба більше: саме «збоями» влада може почати прикривати реальну відсутність коштів у бюджеті. Тим більше варто зазначити, що мінімальна пенсія в Україні менша за прожитковий мінімум, а це суперечить не лише законодавству країни, а й здоровому глузду.

Нагадаю, що команда «Батьківщини» має чіткий план подолання пенсійної кризи. Зокрема, потрібно виконати закони про індексацію та осучаснення пенсій і наповнити Пенсійний фонд грошима за рахунок деофшоризації економіки та прикриття контрабанди; перейти від солідарної до персоніфікованої пенсійної системи; провести податкову реформу, за рахунок якої країна отримає додаткові надходження; поєднати монетарну політику з підвищенням доходів людей, які мають стати інвесторами в нашу економіку...

То, можливо, чиновникам потрібно менше займатися популізмом, а нарешті почати якісно працювати, аби хоч якось втримати країну від колапсу. Бо вже за трохи більше, ніж півроку ми покажемо як потрібно якісно виконувати свою роботу!

Вечірні Вісті

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2019 (702)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области