ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Весь інтелект нації має об’єднатися для перетворення України в сильну державу

  86   0 02.07.2018, 11:00 | Статьи, Политика
Весь інтелект нації має об’єднатися для перетворення України в сильну державу

Нещодавно за ініціативою лідера Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» відбувся форум «Новий курс України», де експерти з різних сфер діяльності обговорили необхідність повної модернізації держави. Під час проведення форуму було наголошено на тому, що для відновлення економічного і соціального благополуччя країни потрібно спільними зусиллями вибудувати принципово новий курс розвитку України, і насамперед змінити модель управління країною. Саме ця тема була головною також і під час виступу Юлії Тимошенко на VII Національному форумі «Трансформація України», який відбувся наприкінці червня в Українському домі.

Політик наголосила на тому, що команда «Батьківщини» долучатиметься до всіх ініціатив, які зможуть вивести Україну в коло найсильніших країн світу. Також вона зазначила, що «весь інтелект нації має об'єднатися, щоб перетворити Україну в сильну та успішну державу. Успішні ті країни, які ефективно та якісно управляються. Саме тому ми запропонували певну модель, як побудувати нову та якісну систему управління країною. Це суспільний договір, серцем якої є нова Конституція України».

Говорячи про необхідність нового економічного курсу, лідер «Батьківщини» зауважила, що «Україна суттєво відстала від технологічного розвитку світу і тепер має зробити потужний стрибок, щоб подолати цей розрив».

Також під час свого виступу Юлія Тимошенко наголосила на тому, що потрібно негайно запровадити нову економічну політику, яка зробить Україну зручною для ведення підприємницької діяльності і дружньою для інвесторів, із залученням грошей та новітніх технологій, щоб побудувати сильну економіку.

Окрім цього політик відмітила, що необхідно створити нову екосистему життя, адже її відсутність призведе до програшу у глобальній конкуренції за людину. На думку лідера «Батьківщини», «в умовах глобального світу не можна втратити креативний клас та людей, які можуть зробити Україну успішною. Потрібно побудувати екосистему життя людини не тільки з точки зору екологічності, а перш за все з точки зору комплексного вирішення всіх проблем, пов'язаних із тим, в яких умовах будуть жити українці».

Водночас головними питаннями, упевнена Юлія Тимошенко, також мають бути повернення миру та безпека людей і країни.

Ці чотири напрямки лідер «Батьківщини» запропонувала взяти як платформи, щоб об'єднати громадянське суспільство, інтелектуалів, правознавців, фахівців різних галузей, людей, які займаються волонтерством, і які стоять на захисті України.

«Нашою національною ідеєю, національною метою має бути побудова таких правил та порядків співжиття, які поміняють парадигму «виживає сильніший» на правило «живе та процвітає кожна людина», - заявила парламентарій.

Окрім обговорення «Нового курсу України» та пропозицій щодо повної модернізації держави та розвитку країни, де суспільство на чолі із інтелектуалами та фахівцями спільними зусиллями вибудують такий новий курс, Юлія Тимошенко також не залишає поза увагою в своїх виступах і ті проблеми, які наразі заважають розпочати перебудову України в сильну та заможну державу. Так, на минулому тижні лідер «Батьківщини» взяла участь у ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne. Однією з болючих тем, які обговорювалися в студії, стала масова імміграція українців.

«Сьогодні Україна вкрай погано керується, адже у перші ж роки незалежності замість сильної і успішної держави була створена система кланово-олігархічного управління, коли в одній посудині опинились кримінальний бізнес, політика, ЗМІ і всі корупційні оборудки», - сказала Юлія Тимошенко і наголосила на необхідності докорінно змінювати цю систему.

Парламентарій також зазначила, що масова імміграція українців стала наслідком вкрай недолугої управлінської державної політики за роки незалежності.

«Ми з вами програли світову глобальну конкуренцію за людину, адже останнім часом майже 7 млн українців виїхали за кордон шукати щастя. Якщо ми не збережемо українця вдома і програємо глобальну конкуренцію за інтелект, енергію і знання людини в розбудові держави - ми потім за сотні років не поновимо втраченого, і не матимемо потенціалу», - застерегла політик.

За її словами, українці залишають Батьківщину не лише через низьку заробітну плату, а ще й тому, що «вони не мають віри в те, що в Україні щось зміниться». З огляду на це, за словами Юлії Тимошенко, першим завданням для влади має стати повернення життя в Україну, повернення тих, хто виїхав з країни, шукаючи «кращої долі».

«І насамперед мова має йти про перезаснування суспільного договору - нової Конституції України», - підсумувала лідер «Батьківщини».

Іван НАКОНЕЧНИЙ

 

"Вечірні Вісті"

 

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (506)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области