ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Юлія Тимошенко: «Ми маємо увірватися в майбутнє. І ми зробимо це!»

  513   0 18.06.2018, 10:00 | Статьи, Политика
Юлія Тимошенко: «Ми маємо увірватися в майбутнє. І ми зробимо це!»

Минулого тижня в Києві відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України», ініціатором проведення якого стала лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Задля того, щоб напрацювати шлях виходу України із кризи, авторитетний політик запросила до співпраці експертів у різних галузях. Новий курс України, на її думку, може стати міцним фундаментом, на якому постане успішна держава.

«Я бачу Україну частиною західної європейської цивілізації, повноправним членом ЄС та НАТО. Адже наш справжній успіх  -  у Європейському союзі, а наша справжня безпека - в Північноатлантичному альянсі. Проте нині ми не можемо стояти й ще десятки років чекати, поки двері для нас відчинять. Чекати тоді, коли йде війна, потерпати від бідності та корупції, споглядаючи за економічною деградацією. Щоб встояти в цьому висококонкурентному глобальному світі, ми маємо покладатися на самих себе - на власні сили та ресурси. А найважливіший наш ресурс - це інтелектуали, яких треба об'єднати в одну потужну силу.

Я вірю, що ми здатні осмислити всі виклики, які постали перед нами, та прокласти правильний шлях до миру та успішного й заможного життя. Насправді немає жодного сенсу в тому, щоб іти на будь-які вибори, в такий спосіб ходячи по колу, неначе цирковий поні, якщо відсутній чіткий курс розвитку країни», - зауважила Юлія Тимошенко.

Політик пояснила, що напрацювання шляху виходу держави із кризи назріло й відкладати кроки з оновлення України навіть небезпечно. Тимошенко назвала принаймні три фактори, над якими  треба негайно замислитися.

«Перший - масова еміграція українців. Родини в повному складі виїжджають за кордон. Ми стурбовані тим, що з України вивозять ліс-кругляк або ж незаконно видобутий бурштин, та боремося із цим явищем. Водночас ми недооцінюємо масштаби еміграції. Люди залишають Україну в пошуках кращого життя через зневіру та безправ'я. Влада створила занадто агресивне середовище для кожного українця. Тут вам і рейдерство, і руйнування банківської системи, і зникнення середнього класу, і серйозні проблеми в освітній та медичній галузях...

Ми мусимо думати про майбутні покоління, які якраз і забезпечуватимуть прогрес. Та для цього потрібно, щоб українці не залишали масово країну. За оцінками Світового банку, з України за останні роки виїхали близько семи мільйонів осіб», - поділилася суттю проблеми Юлія Тимошенко.

Також лідер «Батьківщини» зазначила, що сьогодні світ технічно та технологічно розвивається дуже стрімко, а тому, якщо ми не розпочнемо змінюватися негайно, то безнадійно відстанемо від цивілізованих країн. Тож це є другою підставою для якнайшвидшого формування нового курсу України.

І наостанок Юлія Тимошенко зазначила, що нині наша країна перебуває під зовнішнім управлянням, яке здійснюється, зокрема, в інтересах частини глобальної фінансової олігархії.

«Країною правлять ділки та маріонетки. А потрібно, щоб біля керма стояли професіонали. Тож слід відкинути всі протиріччя, об'єднатися й перетворити Україну на гідного конкурента цивілізованим країнам», - сказала політик.

Що таке «новий курс», і для чого він потрібен? Юлія Тимошенко пояснила, що новий курс - це повне й всеохопне перезаснування країни за архітектурним проектом, який створять креативні й найінтелектуальніші представники нашої нації.

«Мета складання плану очевидна: нам потрібно стати сильними й успішними. В історії майже кожної країни були важкі часи, тому ми не унікальні... Згадайте хоча б реформістську політику Франкліна Делано Рузвельта, відому як «Новий курс» (1933-1940 роки). У США панували розпач та зневіра, коли Рузвельт зібрав команду та накреслив шлях виходу із кризи. Тоді за кілька років було ліквідоване безробіття, яке до цього мало шалені масштаби, була посилена економіка, врешті-решт завершена Велика депресія. У такий спосіб 32-й президент США заклав міцний фундамент сильної та заможної Америки на багато років».

Лідер «Батьківщини» запевнила, що Україна просто зобов'язана відшукати для себе новий курс, побудувати власне майбутнє на основі новітнього прогресивного бачення світу.

 «Ми можемо й мусимо представити світові принципово нові координати співжиття людей, нову систему самоврядності, управління та відносин. Маємо запровадити якомога справедливішу систему, яка змінить парадигму, за якої виживає сильніший, на цілком протилежну, коли всі шляхи відкриті! Важливо, щоб кожна людина мала змогу реалізувати свій потенціал, виконати місію, довірену ій Богом», - наголосила ініціатор форуму.

Юлія Тимошенко впевнена, що з хаосу та безладу в країні може постати новий архітектурний проект.

«З  чистого аркуша створити нову Україну набагато легше, ніж з тієї темряви, яку ми отримали в 1990-х роках. І це не просто наша національна ідея. Це наша національна мета й наша національна місія - подарувати світові нові правила співжиття людей, які зроблять світ ближчим до Бога, а людину по-справжньому щасливою», - заявила Юлія Тимошенко.

На завершення політик зазначила, що ми маємо зробити впевнений стрибок у майбуття: супроти власної долі, а можливо, й усупереч законам фізики та історії.

«Ми не повинні сором'язливо заходити в майбутнє й озиратися навколо себе. Ми маємо увірватися в майбутнє. І ми зробимо це!» - запевнила Юлія Тимошенко.

 

Марія АНІНА

Вечірні Вісті

 

 

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (627)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области