ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июль 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Вибори останньої надії

  332   0 29.05.2018, 11:00 | Статьи, Политика
Вибори останньої надії

Трохи менше року залишилося до дня, коли українці обиратимуть президента. Попри те що офіційно виборча кампанія ще не стартувала, політичні пристрасті розпалилися не на жарт. Утім, починаючи з осені ставатиме дедалі спекотніше. Авторитетні політологи розповіли журналістам, якою буде майбутня президентська кампанія та які політичні технології в ній використовуватимуться.

Політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим КАРАСЬОВ зазначив, що це будуть фактично «вибори останньої надії».

«Україні треба буде вижити у світі, який сповзає в глобальну геополітичну смуту. Разом із тим необхідно зупинити деградаційний тренд і починати формувати нову політичну систему», - сказав політичний експерт.

Вадим Карасьов звернув увагу на використання технології, яка полягає у залученні «нових облич».

«Нам говорять, мовляв, дайте молодим дорогу. Насправді ж їм треба спочатку за парти сісти. Ви подивіться, приміром, хто прийшов до влади в США. Команда зовсім не молодих людей! Подивіться, скільки у Штатах було президентів у поважному віці. Тож не варто дискутувати про доцільність старих та нових облич серед претендентів на президентську посаду. Треба звертати увагу передусім на досвідченість, професійність та креативність кандидатів», - підкреслив він.

На думку політолога, у виборчому бюлетені буде не менше тридцяти прізвищ, зокрема відомих людей, акторів, співаків... І це також технологія, яка має на меті знецінити рейтинг справжніх кандидатів - фаворитів перегонів. Також «карнавальщину» можуть використовувати для зменшення явки на виборах.

«Наступна технологія - атака ботів. Ми перейняли досвід РФ у цьому питанні, тож ботоферми активно працюватимуть під час виборів»,  - пояснив експерт.

На завершення Вадим Карасьов розповів, чим майбутня президентська кампанія відрізнятиметься від усіх попередніх.

«До розгляду не беремо вибори, які пройшли в 2014 році. То були вибори в умовах постреволюційного шоку й посттравматичного синдрому після втрати Криму, тож це окрема історія. Візьмемо для прикладу 2010 рік. Нинішня кампанія відрізнятиметься тим, що бруду буде набагато більше», - переконаний він.

Політолог, директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор НЕБОЖЕНКО звернув увагу журналістів на те, що вперше за роки незалежності серед олігархів немає консенсусу: «Ніхто нікому не вірить. У 2014 році у Відні олігархи обрали того, хто буде президентом України, а сьогодні вони навіть зустрічатися один із одним бояться. Вони не знають, що робити й на кого ставити».

Політолог прогнозує, що під час майбутніх виборів Україна буде втягнута в кібервійну із спецслужбами РФ. У 2016 році так само від цього потерпали США.

«В цій ситуації Захід нам не допоможе, адже він також став жертвою Росії», - пояснив експерт.

На переконання Віктора Небоженка, у передвиборчий період неодмінно будуть використані чорні технології. І цьому, за його словами, дивуватися не варто.

«Також ключову роль відіграватиме під час кампанії вулиця. А саме парамілітарні утворення. Ніхто ж не знає, хто ними керуватиме в годину Х», - констатував політолог.

Політичний експерт, голова корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин МАТВІЄНКО зазначив, що нині команді президента нема чого запропонувати суспільству, окрім заїжджених тем на кшталт того, що завдяки діям глави держави ми змогли зберегти країну й зупинити наступ агресора. А отже, якщо позитиву немає, то використовуватимуться чорні технології.

«Нині є два основних політичних суб'єкти: команда Петра Порошенка, яка вже перебуває на схилі своєї діяльності, і команда Юлії Тимошенко, яка якраз формує потужну політичну машину. До того ж команда Тимошенко працює в політико-стратегічній площині, а команда Порошенко скотилася до  рівня примітивної тактичної боротьби за допомогою політтехнологій», - аналізує експерт.

На завершення Костянтин Матвієнко запевнив, що на нас чекає більш-менш спокійне канікулярне літо, а вже з осені треба готуватися до дуже жорстких політичних протистоянь.

Микола БИКОВ 

"Вечірні Вісті"

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июль 2021 (601)
Июнь 2021 (724)
Май 2021 (806)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области