ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Апрель 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією Соціал-демократичної партії Німеччини

  753   0 27.03.2018, 12:00 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією Соціал-демократичної партії Німеччини

У вівторок, 27 березня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з парламентською делегацією Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні.

Особливу увагу було приділено питанням, пов'язаним зі збройним конфліктом на Сході України та анексією Криму, а також проблемам дотримання прав і свобод  внутрішньо переміщених осіб і громадян України, які перебувають на окупованій частині території Донбасу.

Юлія Тимошенко подякувала делегації за візит до нашої країни та за допомогу, яку Німеччина надає Україні щодо відновлення миру на Донбасі.

«Я хочу висловити велику подяку Німеччині за те, що всі роки після Революції Гідності ви співпрацюєте з Україною у всіх важливих для розвитку нашої держави напрямках. У найважчий час, коли розпочався конфлікт на Сході України, ваша країна одразу стала на наш захист. Ми це дуже цінуємо», - сказала вона.

Зі свого боку депутат Бундестагу, заступник голови Комітету у закордонних справах Нільс Шмід зазначив: «Для нас було дуже важливо швидко ознайомитися з ситуацією в Україні і побачити все, що відбувається у вашій державі на власні очі».

Лідер «Батьківщини» висловила сподівання, що «спільними зусиллями разом з європейською спільнотою та лідерами Німеччини в Україні буде відновлено мир».

«Я хочу подякувати усім країнам Європи та Німеччині за впровадження санкцій проти Росії. Не можна робити вигляд, що нічого не відбувається, коли в центрі Європи вирує війна», - наголосила політик.

Водночас Нільс Шмід відповід: «Ми чітко прописали у коаліційній угоді, що ми підтримуватимемо Україну та допомагатимемо їй».

Депутат Бундестагу, член Комітету з питань оборони Земтьє Мьоллер також додав, що вони «завжди стоять на боці України і вже неодноразово це підтверджували».

 

Під час зустрічі також йшлося про боротьбу з корупцією в Україні. Члени делегації СДПН заявили, що вони уважно спостерігають за цим процесом, та висловили занепокоєння щодо затягування часу зі створенням Антикорупційного суду в Україні.

Юлія Тимошенко наголосила, що партія «Батьківщина» разом з громадянським суспільством роблять усе можливе для подолання корупції в Україні, але головною перешкодою на цьому шляху є відсутність політичної волі у вищого керівництва держави.

 

Зазначимо, що 26-28 березня Фонд імені Фрідріха Еберта в Україні організував візит парламентської делегації Соціал-демократичної партії Німеччини до України. За результатами парламентських виборів 2017 року склад фракції СДПН було оновлено, а нові депутати будуть опікуватися тематикою України у своїй діяльності. Окрім того, відповідно до Коаліційної угоди ХДС, ХСС та СДПН Німеччини будуть і надалі активно долучатися до процесу вирішення конфлікту на Сході Україні та відновлення Донбасу.

До складу делегації входять депутат Бундестагу, заступник голови Комітету у закордонних справах, доповідач Комітету з питань України Нільс Шмід, депутат Бундестагу, член Комітету з питань оборони, Речник з питань безпеки та оборони фракції СДПН Фрітц Фельгентрой, депутат Бундестагу, член Комітету з питань оборони, заступник речника фракції СДПН з питань безпеки та оборони Земтьє Мьоллер та депутат Бундестагу, член Комітету з питань економічної співпраці та розвитку, доповідач Комітету з питань України, парламентський керівник фракції СДПН Дагмар Ціглер.

У зустрічі також брали участь Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель, Директор Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні Марсель Рьотіг, Керівник Департаменту Центральної та Східної Європи Фонду імені Фрідріха Еберта Маттіас Йобеліус, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько та народний депутат Вадим Івченко.

 

ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Апрель 2021 (349)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области