ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Україну має об’єднати віра, любов, примирення та прощення

  612   0 19.02.2018, 10:02 | Статьи, Политика
Україну має об’єднати віра, любов, примирення та прощення

Після завершення робочого візиту до США лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne  розповіла про нову стратегію встановлення миру на Донбасі. Також політик  пояснила, чому  українським державникам  корисно відвідувати американський Національний молитовний сніданок.

«Молитовний сніданок - це подія світового масштабу, що проводиться вже 66 років поспіль. Багато людей, які вірять у Бога, в силу духу, збираються для того, щоб разом помолитися, поговорити про людські цінності, об'єднати зусилля для примноження любові у світі. Від усього цього таке піднесення... - поділилася враженнями від події Юлія Тимошенко. - Мені здається, що лідери держав - президенти, прем'єри - мусять туди їхати, щоб відчути цю атмосферу та зрозуміти, що щасливим світ не зробиш через ненависть та агресію. Довіра, прощення, любов - ось фундаментальні речі. І якщо ми як нація не навчимося їм, то нам дуже важко буде розвиватися економічно та здобувати свої перемоги в глобалізованому світі.

Доповідь президента США мала назву «Америка - нація віруючих».  Дональд Трамп говорив про те, що заможність США, їхні успішність, сила, динамічний розвиток, а відповідно, й щастя людей базуються на тому, що більшу частину американського суспільства становлять люди, що глибоко вірять у Бога. Він підкреслив, що Господь дав людині права і можливості, тож ніхто їх не може відмінити! Навіть найжорстокіші режими, навіть несправедливі уклади в окремих країнах! І я хотіла би, щоб цим духом віри, любові, примирення та прощення була об'єднана й українська нація. І тоді (і в цьому я не маю жодних сумнівів) наш народ зможе досягнути цілей, які перед собою ставить. Насамперед я маю на увазі встановлення миру».

Юлія Тимошенко звернула увагу на ще одну цікаву деталь: Молитовний сніданок модерують разом представники від Республіканської та Демократичної партій.

«В політиці між ними завжди багато протиріч. Але поза її межами вони залишаються людьми! Часто представники різних таборів товаришують родинами! Чому я про це говорю? Українська політика, на жаль, настільки жорстока, агресивна й недобра, що люди часто переходять за червоні лінії в стосунках. Опонентів принижують, обливають брудом. Тож, повторюся, мені здається, що наші політики просто зобов'язані їздити на такі заходи, щоб відчути, що ставлення один до одного, любов, яку ми випромінюємо, так само як і ненависть, можуть мати матеріальне вираження», - пояснює Тимошенко.

 

 Українські ЗМІ багато писали про те, що за участь у Молитовному сніданку потрібно обов'язково сплатити чималий благодійний внесок. За словами лідера «Батьківщини», ця інформація є неправдивою. Про космічні суми вигадують, на її думку, для того, щоб дискредитувати будь-яку добру справу, яка може принести навіть мінімальний успіх нашій країні.

«На Молитовному сніданку Україну зустрічали із великим піднесенням та підтримкою. Присутні аплодували мужності українців. В Адміністрації Президента побачили це, й пішла дискредитаційна хвиля. Дуже прикро й боляче... Я на Молитовний сніданок їжджу третій рік поспіль, відтоді як вийшла з в'язниці. І можу сказати, що це абсолютно безкоштовне запрошення надсилають нам як лідерам політичної сили (подію разом із Юлією Тимошенко відвідав народний депутат від «Батьківщини» Григорій Немиря. - Ред.)», - зазначила політик.

Також багато говорили про те, що через масовий вояж до США на Молитовний сніданок було зірвано важливі голосування в парламенті. За словами Юлії Тимошенко, насправді на сніданку були присутніми тільки дев'ять українських парламентарів.

«Знаєте, мене вразила інформація, нібито на сніданку було тридцять народних депутатів. Це не так. Там були присутні всього дев'ять парламентарів із чотириста п'ятдесяти. Тож на жодні голосування їхня відсутність в Україні глобально вплинути не могла. Я вам розповім, що сталося. У той день, 8 лютого, до порядку денного включили законопроекти про антикорупційний суд та про скасування електронного декларування для громадських активістів. Тож фракції так званої коаліції отримали команду не приходити до сесійної зали», - пояснила Тимошенко.

В ефірі телеканалу NewsOne лідер партії «Батьківщина» також розповіла про наповнення другої частини її робочого візиту до США.

«Мала зустріч із спецпредставником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером та помічником Державного секретаря у справах Європи та Євразії Вессом Мітчеллом. Поспілкувалася також із керівниками профільних міжнародних комітетів і тими, хто опікується безпекою та розвідкою. Загалом друга частина моєї поїздки була присвячена пошуку нових шляхів, абсолютно нової лінії встановлення миру в Україні. Це й було метою політичної частини мого відрядження. Минуло три роки відтоді, як був підписаний «Мінськ-2», і сьогодні увесь світ зрозумів, що шляху до миру не знайдено і що Мінські угоди не зупинили війну. І тому  зараз у дружніх до нас країнах, у середовищі аналітиків, розробляється нова стратегія миру. У її обговоренні бере участь і «Батьківщина», - розповіла Юлія Тимошенко.

За її словами, нині розглядається можливість введення миротворчої місії на окуповані українські території в три етапи.

На першому етапі миротворці повинні зафіксувати лінію розмежування й захистити місію ОБСЕ. Цей період має тривати кілька тижнів, не більше. За цей час до РФ через кордон України зможуть вийти всі ворожі військові формування. Тобто йдеться про демілітаризацію.

На другому етапі має бути введена міжнародна цивільна адміністрація, яка візьме всю систему управління на окупованих територіях під свій контроль і слідкуватиме за тим, щоб там було відновлено дію українських законів. Це займе також кілька тижнів.

Ну а на третьому, завершальному, етапі миротворчі сили мають розміститися на нашому державному кордоні.

«Ми віримо в те, що це може бути шляхом до миру. І наша команда робитиме навіть неможливе для того, щоб цей план спрацював, щоб наша країна поновила свою цілісність і був встановлений не ілюзорний, а справжній мир!

Зараз говорять, ніби в світі є не дуже добрі приклади таких миротворчих місій. Я зустрічалася з колишнім головою Європарламенту Петом Коксом, і він розповів мені про одну ірландську родину, члени якої - дідусь, батько й син - були учасниками миротворчої місії в Лівані, що триває з 1948 року. Уявіть собі, 70 років! Тож Пет Кокс застеріг, мовляв, таке може бути і в Україні. Але водночас світ знає й позитивні приклади, коли миротворці швидко наводили лад у країнах. Наприклад, у Руанді, Сальвадорі, Гаїті», - констатувала народний депутат.

Коли цей мирний план може бути втілений у життя?

«Тоді, коли на війні припинять заробляти мільярди. Нам треба припинити цей чорний бізнес на смерті! Нам не можна допустити, щоб мільярди, які заробляють на війні, зупинили процес встановлення миру», - пояснює Тимошенко.

Також лідер «Батьківщини» зазначила, що брала участь у низці переговорів щодо створення єдиного глобального фонду відбудови й розвитку окупованих територій після їх звільнення. Адже необхідно не просто повернути їх, а й закласти фундамент розвитку для Донбасу і всієї України - завдяки залученим коштам, на переконання політика, вдасться відновити житло, створити тисячі робочих місць у регіоні.

Юлія Тимошенко зачепила у розмові не менш болюче питання повернення Криму.

«Сьогодні весь світ намагається розв'язати питання встановлення миру на Донбасі. А анексія Криму відсувається й залишається за дужками. Тож наше завдання полягає в тому, щоб нікому в світі не дати викреслити Крим із порядку денного», - підсумувала вона.

Микола БИКОВ

"Вечірні Вісті" 

 

 

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2020 (545)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области