ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Правда проти заказухи

  124   0 18.07.2017, 11:00 | Статьи, Политика
Правда проти заказухи

Нещодавно інтернет-ресурс VoxUkraine опублікував статтю зі, скажемо так, необґрунтованою критикою «Батьківщини». В цьому матеріалі автори намагались розповісти про міфи і стереотипи, які на їхню думку «Батьківщина» використовує для негативного ставлення суспільства до відкриття ринку землі. Так, «по поличках» розклали брошуру «Зупини розкрадання землі», яку розповсюджує партія. Публікацію підхопили інші видання. Своєю чергою хочу відповісти на критику.

Хто хоче продати українську землю

Ми вважаємо, що, в цілому, влада контролює ЗМІ. Вони (Vox) - що ні. Буцімто ще є «незалежні» від Банкової олігархи. Правда в тому, за продаж землі агітують прем'єр-міністр, народні депутати від БПП, «НФ» і «експерти», які отримують гроші від іноземних грантодавців, зацікавлених в можливості купити українську землю, або працюють на замовлення міжнародних агрокорпорацій.

В чому мета влади

Ми переконані, що мета влади - штучно знизити вартість землі і примусити українців розпродати її за безцінь. Уточнюю - після зняття мораторію на продаж землю скуплять в 50-70 разів дешевше, ніж вона коштує. Вони (Vox) запевняють, що є суттєва відмінність між скасуванням мораторію та приватизацією в 1990-х: в той час це були державні активи, і держава як власник вирішувала, що продавати і за якою ціною. Люди розуміють, що приватизація 1990-х позбавила Україну промисловості, а продаж землі поставить українців у залежність від агроолігархів.

Як це вплине на курс гривні

Ми свідомі того, що одним з механізмів зниження ціни на землю є штучна девальвація гривні, котра дозволяє власникам валюти отримати перевагу під час скупівлі землі. Вони (Vox) наполягають на тому, що курс гривні - плаваючий, і формується не владою, а ринком. Всім очевидно, що основним інструментом впливу на курс є політичні домовленості та політика НБУ.

Земля в обмін на борги

Ми наполягаємо на тому, що піднімаючи тарифи ЖКГ, влада примушує українців продавати все, щоб не втратити житло. Вони (Vox) займають людожерську позицію, згідно з якою тарифи на «коммуналку» збільшено через те, що населення багато років платило за заниженими цінами. Насправді населення ніколи не платило за заниженими цінами. Вартість послуг ЖКГ завжди була вищою за собівартість. Саме тому за всі роки незалежності не збанкрутував жоден облгаз , чи обленерго, чи ЖЕК!

Хто скупить українську землю

Ми знаємо, що українську землю куплять як місцеві, так і іноземні олігархи, в тому числі громадяни Росії. Вони (Vox) кажуть, що продаж землі іноземцям вже давно заборонений Земельним кодексом України. Але загальновідомо, що  іноземний бізнес навчився реєструвати свої підприємства в Україні.

Як вплине продаж землі на зростання цін

Ми прогнозуємо, що розпродаж землі призведе до зростання цін на продукти харчування. Вони (Vox) стверджують, що зараз майже вся земля використовується в сільськогосподарському виробництві, а Україна є важливим експортером багатьох сільськогосподарських продуктів. Насправді зараз використовується ледве половина всієї орної землі. Вартість продуктів харчування в Україні залежить від цін на зовнішніх ринках, тож як тільки девальвує гривня або ростуть ціни на зерно за кордоном, це одразу відображається на вартості продуктів в Україні.

Продаж землі вплине на ріст злочинності

Ми прогнозуємо, що продаж землі викличе зростання злочинності і кількість збройних зіткнень, спровокованих відсутністю гарантій прав власності з боку держави. Вони (Vox) включають популізм і стверджують, що лише створення робочих місць і підвищення добробуту населення зупинять процес зростання злочинності. «Аналітики» не можуть не знати про події, коли озброєні люди чинять тиск на фермерів, щоб добитися права на володіння землею. Відтак будь-який корумпований нотаріус у зв'язці з бандитами може позбавити будь-якого українця його власності.

Продаж землі активізує міграцію українців з країни

Ми вважаємо, що зниження зайнятості в сільському господарстві спровокує зростання трудової міграції українців за кордон. Вони (Vox) кажуть, що трудова міграція - поширене в Україні явище, але більшість з мігрантів кілька разів на рік повертаються в Україну. Сумні реалії сьогодення свідчать, що лише в Польщі працюють понад 1 млн, а в Росії 2,5 млн українців. Тому якщо не буде роботи в Україні, частина громадян поїдуть на заробітки за кордон, а частина - поповнять кримінальні структури.

 

Замість післямови. Ми ніколи не приховували, що наша брошура «Зупини розкрадання землі» є агітацією щодо неприпустимості розпродажу найбільшого українського національного багатства. Очевидно, що справедливість такої позиції і намагалися  очорнити представники VoxUkraine. Кожна теза їх «спростування» нашої позиції є прикладом неякісної контрпропаганди, заснованої на підміні понять та вільній інтерпретації тексту брошури.

Володимир БОНДАРЕНКО,
голова Київської міської «Батьківщини» 

Вечірні Вісті

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2019 (765)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области