ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Григорій Немиря взяв участь у конференції щодо забезпечення виборчих прав ВПО

  85   0 24.03.2017, 12:38 | Новости, Политика
Григорій Немиря взяв участь у конференції щодо забезпечення виборчих прав ВПО

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету з прав людини Григорій Немиря взяв участь у конференції на тему «Забезпечення виборчих прав ВПО в Україні», організованій Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) спільно з Громадським холдингом «Група впливу», Громадською мережею ОПОРА, посольством Великої Британії в Україні, посольством Канади в Україні та USAID.

«Забезпечення прав і свобод людини є ключовою метою для будь-якої демократичної держави. У цій сфері не може бути дискримінації за будь-якою ознакою. Люди не можуть бути обмежені в своїх правах і свободах за те, що були вимушені покинути свої домівки і переїхати до іншого місця проживання. Вони повинні мати такі ж права і свободи, як і будь-який інший громадянин України», - сказав Григорій Немиря.

Як зазначила зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, без сумніву, виборча реформа зміцнить демократію в Україні.

«Такі зміни мають включати і забезпечення реалізації виборчих прав внутрішньо переміщених осіб. Така реформа має відбуватися завдяки спільним зусиллям української влади та громадянського суспільства. Важливо забезпечити можливість для вимушених переселенців брати участь у виборах відповідно до міжнародних стандартів та національного законодавства», - додала вона.

Член правління ради директорів IFES, президент ЦВК Боснії та Герцеговини Ірена Хаджабдіч подякувала громадянському суспільству за захист вимушених переселенців та наголосила, що права і свободи ВПО, включаючи виборчі права, є частиною основоположних прав  і свобод людини.

«Заохочення до політичного життя, включаючи участь у виборах, є одним із запобіжників нестабільності в Україні», - сказала вона.

Заступник голови Центральної виборчої комісії України Жанна Усенко-Чорна заявила, що ЦВК добре обізнано з проблемами, які існують у сфері забезпечення виборчих прав громадян України, і намагається вирішити їх у межах своєї компетенції.

Але, за її словами, українське виборче законодавства є дискримінаційним, оскільки закріплює реалізацію виборчого права громадянина України в залежності від місця його проживання.

«У нас відбувається активний процес декомунізації з демонтажем пам'ятників, але, при цьому, незважаючи на рішення Конституційного суду, в силі залишається головний атавізм радянських часів: закріплення громадян за конкретним місцем проживання і реалізація їхнього виборчого права в залежності від місця проживання», - зауважила Жанна Усенко-Чорна.

Учасники конференції обговорили  Проекту Закон «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян» та наголосили на важливості його ухвалення найближчим часом.

«Я дуже вдячний громадським організаціям, включаючи Громадянську мережу ОПОРА та Групу впливу, за розробку цього законопроекту. Сподіваюся, що найближчим часом він буде зареєстрований у ВРУ та ухвалений народними депутатами», - сказав Григорій Немиря, який є одним з авторів зазначеного законопроекту.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак заявив про підтримку законопроекту міністерством та наголосив, що він відповідає потребам ВПО та трудових мігрантів з України.

«Сподіваюся, що цей законопроект найближчим часом стане законом. Наше міністерство буде усіляко цьому сприяти», - сказав парламентар.

Зазначимо, що на початку конференції члени коаліції «Маю вплив» громадського холдінгу «Група впливу» провели флешмоб, під час якого продемонстрували важливість для України бути єдиною задля вирішення проблемних питань сьогодення.

unnamed

Учасники тримали таблички з назвами різних областей України та плакат з написом «Кожен голос має вплив».

У конференції брали участь Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак, заступник голови Центральної виборчої комісії України Жанна Усенко-Чорна, народні депутати України, представники міжнародних неурядових організацій, зокрема директор з моніторингу, оцінки та досліджень громадської думки IFES Ракеш Шарма, представники громадських організацій, зокрема голова правління Громадянської мережи ОПОРА Ольга Айвазовська та  виконавчий директор Групи впливу, консультант з питань ВПО Інституту суспільно-економічних досліджень Тетяна Дурнєва.

 

прес-служба партії «Батьківщина»

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (871)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области