ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Ігор Луценко: Україна платить зарплату окупантам

  150   0 15.02.2017, 18:32 | Новости, Политика
Ігор Луценко: Україна платить зарплату окупантам

Окупаційна влада отримала від нас з вами, від українців, котрі збирають останні копійки на допомогу солдатам на фронті, - цілий мільярд доларів.

Станом на сьогодні ми витратили вже мільярд доларів, безповоротно сплачуючи постачання електроенергії на окуповані райони Донеччини та Луганщини (за даними «Укренерго» станом на вересень 2016 року, заборгованість становить близько 24 млрд грн - НВ). Це навіть не сто разів проклята «торгівля з окупантами», це - благодійність на користь окупанта.

Один цей факт красномовно характеризує тотальну нездатність нинішньої України використати усі наявні ресурси, щоб витиснути Росію з ОРДЛО. Ми просимо ЄС та США жертвувати своєю економікою, щоб далі тримати санкції і завдавати економічної шкоди Російській Федерації - натомість ми постачаємо на окуповані РФ території електрику безкоштовно. І, схоже, плануємо робити це завжди.

Можна не сумніватися, що з населення та з працюючих на території ОРДЛО окупаційна «влада» збирає тариф за користування електроенергією по повній програмі. Цим вона забезпечує себе фінансово. Отже, окупаційна влада отримала від нас з вами, від українців, котрі збирають останні копійки на допомогу солдатам на фронті - цілий мільярд доларів.

Мільярд - це у цій війні багато чи мало? Давайте порахуємо.

Округлимо тривалість війни до трьох років, округлимо кількість військових, котрі воюють проти нас, до 50 тисяч осіб - виходить, що на кожного воюючого проти нас Україна виплачує електросубсидію на понад 6 600 дол. У перерахунку на місяць - це близько 550 дол.

Йдемо далі. Скільки становить зарплата звичайного російського найманця на Донбасі? Візьмемо усім відому цифру у 15 000 руб. Це приблизно 250 дол. Виходить, російська влада на ОРДЛО має валовий прибуток у триста доларів на кожному солдаті.

Це бізнес з колосальною прибутковістю, і це тільки на електроенергії.

Маржі у 300 дол. вистачить на оплату премій командуванню, на утримання апарату рейкових «ДНР» і «ЛНР», на харчі, матеріальне забезпечення збройних формувань.

Нічим іншим, як віктимною поведінкою, котра стимулює агресора продовжувати агресію - це назвати не можна.

Таким чином, вигідно захопити будь-яку область України і тільки на перепродажі електроенергії можна мати достатньо коштів, щоб воювати з Україною вічно.

І нам кажуть, що альтернативи немає.

Наголошую, що є ще безліч інших статей доходу, якими окупаційна адміністрація ОРДЛО може себе сама забезпечувати і фінансувати знищення України. Це і продаж нашій державі вугілля, руди, іншої сировини для гірничо-металургійного комплексу. Це і трафік наркотиків у співпраці з українськими спецслужбами (про що є факти у ГПУ), це виготовлення цигарок та горілчаних виробів тощо.

Уявіть, якщо б ми два роки тому взяли у борг $ 6500 млн у ЄС чи США або навіть виділили кошти зі свого бюджету! Ми б змогли провести глибоку модернізацію нашої енергетичної системи, перебудувати електричні магістралі так, щоб не залежати від волі терористів і радикально скоротити (при потребі - припинити повністю) поставки електрики. І зараз ми могли б уже економити кошти українців. Натомість збитки ми продовжуємо нести, а нам кажуть, що це вигідно!

У цих цифрах - відповідь, чому «ДНР» та «ЛНР» продовжують нас тероризувати, чому не закінчуються обстріли, чому не припиняються рейди диверсійно-розвідувальних груп.

Тому що це економічно вигідно.

СБУ нещодавно зізналося, що понад 30 млрд грн податків в український бюджет було сплачено підприємствами, котрі працюють з ОРДЛО. Дякуємо Службі безпеки, за те, що дає змогу оцінити масштаби співробітництва з терористами. Можемо гарантувати, що ці самі підприємці сплатили співставну суму терористам, котрі контролюють ці підприємства на захопленій території. Адже в «ДНР» та «ЛНР» теж треба платити податки - і невже хтось ризикне стверджувати, що там від податків звільняють ті підприємства, що зареєстровані в Україні? А це ще один мільярд доларів у тіньовий бюджет д-лнрівських військ під російським командуванням.

Ми з колегами є співавторами законопроекту «Про окуповані території», котрий викликає зараз лють Ахметова, Кононенка, Недави та усіх тих, кого так гріє зараз можливість бути посередниками між воюючими сторонами. Ми розуміємо, що на нас зараз спустять усіх собак, щоб це свято надприбутків на крові продовжувалося вічно. Але важко сперечатися з тим, що солдатами воювати дорожче і в політичному, і в бюджетному, і моральному сенсах.

Дорожче, аніж тиснути економічними важелями. Адже кожна тисяча доларів, котру недоотримають окупанти на Донбасі, - це порятоване життя нашого бійця. Що може бути цінніше, ніж життя?

Хіба тут ми маємо право порівнювати ціну життя і прибутки?

Ігор Луценко,
народний депутат від «Батьківшини»,

«Новое время»

 

 

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (684)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области