ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Як з розподілу земель створити реальні робочі місця на селі?

  143   0 06.12.2016, 11:05 | Новости, Политика
Як з розподілу земель створити реальні робочі місця на селі?

В четвер, в аграрний день в Верховній Раді, на голосування буде винесено законопроект № 3866 щодо справедливого розподілу земель у процесі приватизації державних підприємств, установ та організацій.

Хочу сказати, що дійсно, вже давно назріло питання розділити землі державних підприємств та роздати їх людям, а залишок передати в землі запасу та резерву сільської та селищної ради.
Але, все ж таки фракція "Батьківщини" не голосуватиме за цей законопроект. Чому? Ми вважаємо, що скоріш за все ці розпайовані землі після передачі пайовикам, тим або іншим шляхом перейдуть тому, хто більше заплатить - наприклад агрохолдингу. Це саме стосується і земель, які відійдуть до сільської або селищної ради. Грошовиті олігархи отримують ще одну можливість за безцінь консолідувати майже 1 мільйон гектарів землі, поповнивши тим самим земельні банки своїх аграрних корпорацій. 
Ні, ми не пропонуємо залишити все так, як було. "Батьківщина" виступила з ініціативою взагалі кардинально змінити схему розподілу земель. Ми пропонуємо роздати ці землі по 2 гектара 500 тисячам сімей, що проживають в сільській місцевості.
Але не просто роздати. Разом з отриманням державного акту на землю пайовики мають отримати грунтовну інформацію від спеціально направленої до них людини (дорадника), яким чином вони можуть заробити на цій землі, а не просто на 50 років здати її в оренду. Вони зможуть бути причетними до розподілу прибутку майбутнього врожаю, який виростатиме на цих землях кожного року.
Зрозуміло, без допомоги держави тут не обійтись. Допомога має бути обіговими коштами, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, насінням, технікою для обробки землі (яку можна надавати в лізинг), пальним, тощо. Члени кооперативу матимуть можливість запропонувати комусь з пайовиків роботу в кооперативі, і окрім відсотків з прибутку та грошей за оренду вони отримуватимуть ще й заробітну плату. 
Чи не те ж саме робила країна коли вирішила об'єднати громади?
І навіть якщо з таких кооперативів приживеться лише 1/5 частина - це 100 тисяч сімей! А якщо рахувати середню сім'ю як 4 особи - це 400 тисяч людей прямо або опосередковано залучені до сільського господарства. 
Люди мають реально відчувати, що вони є господарями на власній землі: самі призначатимуть агронома, самі фіксуватимуть врожайність, обиратимуть директора, проводити аудит, перевіряти бухгалтерію, вирішуватимуть що сіяти і куди продавати врожай. За декілька років популярними та дефіцитними стануть спеціальності агрономів, водіїв тракторів та машин, бухгалтерів. А також це буде однією з непоганих можливостей вигідно вкласти власні заощадження. Сільські вчителі, лікарі, працівники дошкільних навчальних закладів, пенсіонери участю в таки кооперативах зможуть отримати додатковий заробіток. 

Читайте також: Вадим Івченко: Земля і «Батьківщина». ВІДЕО

Статистика говорить, що сьогодні в сільському господарстві працює 420 тисяч людей. А тут за рік можемо вдвічі збільшити зайнятість. А після першого року-двох, коли люди побачать, що така діяльність є вигідною, впевнений, цифра виросте ще вдвічі.
Таким саме шляхом в сільському господарстві пішла Угорщина. І це яскравий доказ того, що така схема працює та дає прибутки.
За декілька років цифра залучених в сільське господарство людей може сягнути 1 мільйона людей. В той час коли в сільській місцевості проживає понад 15 мільйонів чоловік завдання держави задіяти всі можливості для того, аби залучити якомога більше людей в сільське господарство. Адже на селі ніколи не буде роботи, люди в селі можуть заробляти лише на землі.
І що для всього цього потрібно? Змінити аграрну політику держави.
Уряд не упускає можливості розповісти, як сьогодні держава розпочала допомагати невеликим фермерським господарствам. В усіх інтерв'ю розповідається про програми підтримки малого фермерства та зростаючі цифри фінансових інвестицій. Але вже час переходити від слів до справ. Сільський житель повинен мати роботу. І саме земля допоможе їм її отримати. І завдяки цьому зростатимуть і статки людей і наповнюватимуться бюджети всіх рівнів. І село почне оживати!

Вадим ІВЧЕНКО

«Вечірні Вісті» 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (639)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области