ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

«Батьківщина» вимагає притягнути до відповідальності вище керівництво держави, – Юлія Тимошенко

  404   0 23.11.2016, 13:56 | Новости, Политика
«Батьківщина» вимагає притягнути до відповідальності вище керівництво держави, – Юлія Тимошенко

Партія «Батьківщина» вимагає від НАБУ притягнути до кримінальної відповідальності вищих керівників держави.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

«Партія і фракція «Батьківщина» вимагає від президента Порошенка негайно припинити свої оборудки разом зі своїми бізнес-партнерами у банківській сфері. Ми вимагаємо, щоб він негайно звільнив з посад своїх бізнес-партнерів - голову НБУ Гонтареву та голову Фонду гарантування вкладів Ворушиліна. Якщо президент цього не зробить, це значить, що він продовжує свій корумпований бізнес на падінні фінансової системи України», - наголосила Тимошенко.

Читайте також: Звільнення Гонтаревої оздоровить фінансову систему країни, - Сергій Соболєв

Політик переконана: «У результаті діяльності Гонтаревої штучно доведено до банкрутства 84 українські банки, які поховали під своїми уламками майже 400 млрд грн, що належать українцям, фізичним особам та підприємцям».

При цьому Тимошенко висловила переконання, що «Гонтарева - не самостійний гравець і вона виконувала розпорядження свого бізнес-партнера Порошенка».

«Бездіяти більше не можна, бо ця стратегія руйнації України продовжується. Тільки за останні два тижні знищено ще два банки. Від злочинів Гонтаревої постраждали мільйони українців, майже знищено середній клас, зруйнована фінансова система нашої держави. І все це залишається безкарним», - наголосила Тимошенко.

Окрім того, Голова партії продемонструвала журналістам документ, отриманий з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відповідно до якого активи ліквідованих банків, які складають 448 млрд грн, Фонд гарантування вкладів на корупційній основі оцінив всього в 99 млрд грн.

«Більше, ніж утричі вони недооцінили активи тих банків, які вбили», - повідомила Тимошенко і додала, що 350 млрд грн корупціонери збираються собі покласти на офшорні рахунки.

«Батьківщина» звернеться зі спеціальною заявою про злочин до НАБУ щодо таких дій голови Фонду гарантування вкладів.

При цьому політик звернула увагу, що Фонд гарантування вкладів очолює також бізнес-партнер Порошенка, «нове обличчя» Костянтин Ворушилін, який був співвласником одного з банків Порошенка - «Міжнародного інвестиційного банку».

Тимошенко також повідомила, що найближчими днями «Батьківщина» зареєструє постанову про створення ТСК щодо перевірки корупційної діяльності голови НБУ та керівника Фонду гарантування вкладів. Партія вимагатиме перевірку повернення заощаджень українцям.

«Батьківщина», за словами її лідера, також звернеться до НАБУ  зі спеціальною заявою про злочин про корупцію Гонтаревої, «де буде викладено всі обставини справи щодо обслуговування головою НБУ корупційних оборудок із державними цінними паперами Януковича та його оточення».

«Якщо НАБУ не кишенькове і не працює на замовлення, то нехай нарешті притягне до відповідальності вищих керівників держави, які стоять на чолі корупції - президента, прем'єр-міністра, голову НБУ, голову Фонду гарантування вкладів, керівника НКРЕКП та багатьох інших», - вважає Тимошенко.

Лідер партії також повідомила, що «Батьківщина» подасть заяву до СБУ  про злочин стосовно голови НБУ Валерії Гонтаревої, який, за словами Тимошенко, згідно зі статтею №111 ККУ «підпадає під кваліфікацію державної зради».

«За підрахунками, які ми зробили разом із представниками банківської системи України, виходить, що правління Гонтаревої на чолі НБУ призвело до різкого падіння частки капіталу українських банків у загальному капіталі банків. З 12 до 41% підвищилася частка саме російських банків у банківській системі Україні», - наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» переконана, що «у країні створено організоване злочинне угрупування, яке використовує посади та державні можливості для збагачення і для примноження свого тіньового бізнесу на тлі падіння економіки і на руйнації державної сфери».

«Ми будемо всіма силами чинити опір та будемо консолідувати суспільство, щоб поставити бар'єр для такого управління державою на свою користь», - підсумувала Тимошенко.

 

прес-служба партії «Батьківщина»

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2020 (491)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)
Апрель 2020 (1234)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области