ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Май 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Григорій Немиря прийняв участь у круглому столі «Майбутнє Донбасу»

  250   0 31.10.2016, 18:32 | Новости, Политика
Григорій Немиря прийняв участь у круглому столі «Майбутнє Донбасу»

 

Сьогодні голова Комітету ВРУ з прав людини, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря взяв участь у круглому столі «Майбутнє Донбасу».


На заході, організованому за участі Офісу Ради Європи в Україні та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, було презентовано Парламентську платформу щодо майбутнього Донбасу.


Григорій Немиря привітав створення Парламентської платформи щодо майбутнього Донбасу, але закликав діяти у цьому напрямі вже зараз, не чекаючи, доки запрацює платформа.


«Зокрема, за останні півроку уряд ухвалив низку постанов, якими дискримінує ВПО та порушує їхні права і свободи. Наприклад, що заважає уряду скасувати свою сумнозвісну постанову №637, яка містить дискримінаційні вимоги щодо соціальних виплат для цієї категорії громадян та була прийнята без громадського обговорення?» - сказав він.


Григорій Немиря також наголосив: «Донбас матиме майбутнє тільки тоді, якщо воно буде пов'язане з Україною. А майбутнє України також багато в чому пов'язане з Донбасом і залежить від нього. Але, на жаль, ми змушені констатувати відсутність державної стратегії щодо Донбасу».


Політик нагадав, що 31 серпня уряд ухвалив «Концепцію Державної цільової програми відновлення і розбудови миру у східних регіонах України», але досі цей документ не був оприлюднений на сайті КМУ та сайті Міністерства України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. А це, на думку Григорія Немирі, свідчить про непрозорість процесу.


Зі свого боку, народний депутат, співголова міжфракційного депутатського об'єднання «Всеукраїнський діалог» Сергій Тарута зауважив: «На жаль, сьогодні, відсутня державна консолідована стратегія щодо Донбасу та Криму. А невирішення проблеми Донбасу - це невирішене майбутнє України. Тому сьогодні ми відкриваємо нову можливість діалогу щодо Донбасу - Парламентську платформу майбутнього Донбасу. Це постійна платформа, яка допоможе нам разом із західними колегами допомогти розробити державну стратегію щодо Донбасу задля забезпечення стійкого миру у цьому регіоні та сталого розвитку України».


Заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука наголосив, що зміни, які потрібно розробити для Донбасу, можуть бути застосовані для усієї території України і сприятимуть її економічному розвитку.


«Мова йде не про відновлення Донбасу, мова йде про побудову принципово іншого Донбасу. Це наш виклик», - сказав він.

 

Читайте також: Дела Майдана: медлить нельзя спешить


Голова офісу Ради Європи в Україні Мортон Енберг заявив про підтримку створення Парламентської платформи щодо майбутнього Донбасу та наголосив на важливості залучення до цього процесу представників громадськості Донбасу та місцевої влади, представників усіх політичних сил та центральної влади.


Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба заявив про готовність міжнародних організацій сприяти відновленню миру в Україні та розробці державної стратегії щодо Донбасу.


«Проблема Криму та Донбасу - це проблема усієї України та виклик для європейської спільноти», - сказала голова правління ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольга Айвазовська.

 

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин висловив переконання: «Ця платформа - дуже добра ініціатива. Але ми повинні насамперед боротися не за територію Донбасу, а за серця людей, які там мешкають».


«Після закінчення бойових дій на Донбасі регіон вимушений буде пройти через період постконфліктного врегулювання. Щоб цей період був коротшим, вже зараз ми мусимо обговорювати майбутнє Донбасу та приймати рішення щодо цього», - вважає народний депутат Наталія Веселова.


За словами голови правління Центру громадянських свобод Олександри Матвійчук, для людей важливе не лише відновлення інфраструктури, а й відновлення справедливості.


«Ми маємо покласти край безкарності», - зауважила вона.


Загалом у круглому столі «Майбутнє Донбасу» також взяли участь голови комітетів ВРУ, члени іноземних дипломатичних представництв в Україні, народні депутати, представники уряду, громадські лідери та міжнародні експерти.


ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Май 2019 (907)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)
Февраль 2019 (946)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области