ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Сергій Соболєв: Ганебне ухвалення бюджету підтверджує урядовий популізм і небажання проводити реформи

  182   0 21.10.2016, 12:49 | Новости, Политика
Сергій Соболєв: Ганебне ухвалення бюджету підтверджує урядовий популізм і небажання проводити реформи

 

Перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв переконаний, що тема про підвищення депутатської зарплати є відволіканням уваги громадськості від реальних проблем проекту державного бюджету-2017.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у парламенті, зазначивши, що фракція «Батьківщина» голосувала проти відповідної постанови щодо бюджету.

 

Читайте також: Проект держбюджету на 2017 рік зберігає корупцію, - Юлія Тимошенко

 

«Ви всі обговорюєте заробітну плату депутатів і ніхто не обговорює рядки бюджету, де фактично десятки мільярдів гривень, як і раніше, йдуть «на ліво». І ніхто не обговорює, чому далі йдуть оборудки щодо армії, чому далі йдуть оборудки щодо «Укртрансаміаку», яким останнього часу керував громадянин Росії. Чому й далі у нас призначаються іноземці, які в своїх країнах не допускаються на будь-яку адміністративну посаду?» - обурився Сергій Соболєв.

Він також не вважає, що підвищення депутатської зарплати - це був механізм збору голосів за проект бюджету.

«Думаю, що механізм збору голосів використовувався той самий, що був, на жаль, і минулих два роки при прийнятті бюджету. Це закладання окремих рядків у головному кошторисі, коли гроші, замість того, щоб йти на прозорі тендери та конкурси чи на зняття податку з пенсій працюючим пенсіонерам, йдуть на якісь проекти. І про ці проекти ми всі дізнаємося при розшифровці кодів на друге читання, коли побачимо за кожним рядком конкретний інтерес конкретних депутатів, які підтримали цей бюджет», - уточнив народний депутат.

Заступник Голови фракції нагадав, що при голосуванні за проект бюджету за основу було два варіанти.

«Або піти на врахування пропозицій, в тому числі від фракції «Батьківщина», щодо реального наповнення бюджету та зміни самої стратегії економічного і соціального розвитку, або піти на прямий підкуп і пропонувати подачки в парламенті для окремих депутатських груп. І, судячи з голосування, уряд відмовився приймати пропозиції «Батьківщини» та інших фракцій, які раніше входили до коаліції, а пішов на змову з групами, в яких представлені депутати фактично від Януковича», - наголосив Сергій Соболєв.

Аналізуючи голосування парламенту за бюджет в першому читанні, політик зазначив, що владна коаліція заледве набрала 190 голосів, «а всі інші голоси добиралися за рахунок двох груп, яким в бюджеті передбачили подачки».

За словами депутата, це подачки, які далі залишаються у вигляді контролю над фінансовими потоками, зокрема, за податковою та митницею. Також на його думку, залишаються посади за тими особами, які й далі контролюватимуться представниками групи «Відродження».

«Ви уявляєте які потоки проходять через митницю? Ми знаємо, що там залишилися всі тіньові схеми. Далі - так звана чорна сотня, яку проанонсував прем'єр і яка буде контролювати потоки на митниці. А реально - це не чорна сотня, це чорні потоки і туди входять люди, які самі замішані у поставках контрабанди. Думаю, що саме це стало причиною голосування депутатських груп, які так нищівно критикували проект бюджету, а потім - раптом змінили свою позицію», - вважає Сергій Соболєв.

Парламентар висловив переконання, що «ключове питання у тому, що коаліції не існує, провладні фракції ледь-ледь можуть зібрати 190 голосів, а все інше добирається голосами Януковича і його соратників».

Політик також нагадав, що «Батьківщина» - це фактично єдина фракція, яка подала свої пропозиції до проекту держбюджету щодо наповнення дохідної частини на суму близько 100 млрд грн.

Зокрема, пропонувалося це зробити за рахунок деофшоризації, введення оподаткування дивідендів керівництва компаній, введення в дію закону про відповідальність власників банків власним майном.

Щодо видатків, як наголосив Сергій Соболєв, «Батьківщина» пропонувала повернути раніше діючу до 2015 року систему оподаткування для малих аграрних підприємств і фермерів.

Друга пропозиція - підняти мінімальні заробітні плати і пенсії, підвищити заробітні плати вчителям, лікарям і науковцям.

Третя пропозиція, як уточнив Сергій Соболєв, - зняти податки з пенсій для працюючих пенсіонерів.

«На жаль, уряд на це не пішов. І я думаю, що вчорашня ганебна процедура ухвалення бюджету - зайве підтвердження того, що уряду реформи не потрібні, йому потрібен дешевий популізм, який проголошується найбільшим в країні популістом - прем'єром Гройсманом», - підсумував представник «Батьківщини».

 

прес-служба партії «Батьківщина»

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (799)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области