Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Май 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

«Батьківщина» проводить відкритий діалог з профспілками України

  331   0 12.10.2016, 14:51 | Новости, Политика
«Батьківщина» проводить відкритий діалог з профспілками України

Мета «Батьківщини» - налагодження постійного діалогу з кожною профспілкою України.

На цьому сьогодні наголошували народні депутати, члени фракції «Батьківщина» під час зустрічі з представниками профспілок України, яка відбулася у парламенті.

Темою спілкування, зокрема, було напрацювання шляхів спільної роботи між профспілкою та депутатами Верховної Ради для формування правильної соціальної та економічної політики та врегулювання трудових та економічних проблем.

Зі вступним словом виступив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник Голови партії Іван Кириленко, зазначив у Фейсбук Сергій Євтушок.

профспілки кир

«Ми розуміємо - ситуація в країні непроста. Ми повинні шукати порозуміння в суспільстві. Бюджет - найкращий інструмент для знаходження порозуміння. І щоб представлений бюджет на 2017 рік був більш-менш сприйнятий суспільством, треба зустрічатись та говорити», - зазначив Кириленко.

Парламентар додав, що «Батьківщина» подала своє бачення, зміни до бюджету і запропонувала їх розглянути саме профспілкам: «Ми показали джерела надходжень для того, щоб можна було задовольнити якісь найбільш вразливі верстви населення».

«Батьківщина» - найбільш досвідчена політична структура в Україні і ми розпочинаємо постійний діалог з найбільш масовою організацією яка представляє громадянське суспільство - профспілкою», - наголосив перший заступник Голови партії.

Іван Кириленко також звернув особливу увагу на напрацювання фракції, зроблені відповідно до звернень профспілкових комітетів.

Профспілки

Зі свого боку, народний депутат Сергій Євтушок ознайомив представників педагогічних профспілок з поправками до проекту Закону «Про освіту», які вже до другого читання готує «Батьківщина».  Зокрема, пропонується збільшити фінансування освітньої галузі з 7 до 10% від ВВП, забезпечити безкоштовним медичним обслуговуванням учнів усіх навчальних закладів та інше.

Парламентар зазначив, що фракція категорично засуджує скорочення соціальних програм та пільг, в тому числі, щодо освітян, які передбачені урядом у проекті бюджету на 2017 рік.

На думку Сергія Євтушка, для того, аби збільшити дохідну частину державного бюджету, необхідно змінити загальну економічну парадигму нашої держави.

«Одним із джерел надходжень до держбюджету, замість скорочення соціальних програм та пенсій, є ефективніше використання транзитно-експортного потенціалу України, який через бюрократію та інертність влади приносить в рази менше надходжень, ніж це можливо», - зауважив Сергій Євтушок як член Комітету ВРУ з питань транспорту.

проф івч

За підсумками зустрічі з профспілками депутат Вадим Івченко, зауважив, що відбулося дуже продуктивне спілкування.

«Наша мета - налагодження постійного діалогу з кожною профспілкою. Сьогодні профспілки вже заговорили про невиконання тієї генеральної угоди, яку було підписано з урядом. Фракція «Батьківщина» стане на їхній захист та вимагатиме неухильного виконання тих зобов'язань, які влада гарантувала профспілкам України. Діалог розпочато», - заявив він.

Вадим Івченко також деталізував: «Ми розповіли про наше бачення щодо розподілу дохідної частини бюджету і знайшли повну підтримку серед представників профспілки. Також нам пообіцяли надати свої пропозиції з цього питання та окреслити пріоритети на наступні два роки».

Загалом, зустріч народних депутатів від «Батьківщини» відбувалась у режимі активного спілкування. Учасники зібрання висловились за рішучі та кардинальні дії в питаннях зниження тарифів, збереження робочих місць, збільшення заробітних плат, а також підвищення соціальних стандартів.

«Представники профспілок запевнили, що спиратимуться саме на «Батьківщину» в обранні своїх представників у парламенті. Адже саме зараз потрібно змусити владу розпочати вирішувати проблеми простих людей», - підсумував Вадим Івченко.

прес-служба партії «Батьківщина»

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Май 2019 (927)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)
Февраль 2019 (946)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области