ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Юлія Тимошенко закликала продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі

  216   0 06.10.2016, 16:23 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко закликала продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі

 

Лідер фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко закликала Комітет ВР з питань аграрної політики та земельних відносин підтримати її законопроект (№5123) про продовження мораторію на продаж землі на п'ять років, до 2022 року

 

Виступаючи сьогодні на засіданні Комітету, політик зазначила, що термін п'ять років не є випадковим.

 

«Це не просто кинути кістку на рік і через рік повернутися до продажу с/г землі. Чому на п'ять років? Щоб вирішувати питання із землею, нам треба, передусім, забезпечити фундаментальний потужний розвиток сімейного фермерства», - заявила Тимошенко.

 

Голова фракції додала, що всі аграрні країни роблять ставку на сімейні фермерства, які можуть вирощувати екологічно чисту продукцію, вартість якої піднімається багатократно.

 

Пояснюючи необхідність винесення на розгляд парламенту законопроекту за її авторством, Юлія Тимошенко зазначила, що фермерські господарства, вирощуючи сировину, повинні мати інфраструктуру: це обслуговуючі кооперативи для переробки аграрної сировини в готові харчові продукти.

 

Голова фракції вважає, що «це ще один етап збільшення рентабельності володіння і використання сільськогосподарської землі».

 

«Окрім того, кожна країна вирішує питання створення нових робочих місць через залучення до сімейних ферм великої кількості громадян, які будуть там працювати. Сімейні ферми як уклад аграрного комплексу - це ще й мільйони робочих місць, які можуть бути створені», - зазначила лідер «Батьківщини».

 

Тимошенко також вважає, що «ми не маємо права перейти до створення ринку землі до тих пір, поки не створили потужну мережу сімейних ферм».

 

«Сімейні ферми вирішують ще одне стратегічне питання - це гідна система отримання заробітку для домогосподарств від максимального освоєння чорноземів: це вирощування, переробка і допуск до ринків збуту продукції на внутрішніх і зовнішніх. Держава зобов'язана зробити все, щоб прокласти шлях на зовнішні ринки збуту для продуктів харчування, які виробили фермерські господарства», - пояснила народний депутат.

 

І саме в цьому, на її переконання, полягає «велика, потужна державна політика».

 

«Якщо ми зараз змінимо місцями у логіці розвитку підприємства, яке працює на сільськогосподарській землі і поставимо попереду продаж сільськогосподарської землі, то ми, по суті, втратимо цілий пласт цивілізаційного розвитку нашої держави - це розвиток сімейного фермерства. Це означає, що українські громадяни будуть позбавлені права отримувати прибуток, який дає сільськогосподарська земля», - заявила Тимошенко.

 

Лідер «Батьківщини» наполягає, що перед розглядом питання ринку с/г землі потрібно розглянути побудову великої державної мотиваційної політики для залучення молоді у село, у тому числі, яка має аграрну освіту.

 

В зв'язку з цим Тимошенко пропонує розробити потужну державну програму залуження молоді, середнього класу в село через надання пільгових кредитів, спеціальних підйомних грошей для розбудови сімейного фермерства і через пільгову систему оподаткування.

 

«Якщо ми дійсно цінуємо нашу землю, якщо ми хочемо отримати трильйони євро через поетапне освоєння с/г земель як національний дохід держави, нам треба мінімум на 5 років відкласти продаж сільськогосподарської землі. За цей час ухвалити стратегію розбудови сімейних ферм, фермерських господарстві і розробити систему підтримки і сприяння. А потім всі сили кинути, щоб розвивати сімейні фермерські господарств, а після того вже переходити того, щоб знайти механізм, як дати фермеру дати цю землю у володіння», - наголосила Голова партії.

 

Вона закликала об'єднати всі зусилля, «щоб, по-перше, зараз не допустити продажу землі, по-друге, ухвалити стратегічну програму розвитку сімейного фермерства, включаючи пільгову податкову систему, єдиний фіксований податок на гектар землі».

 

«Давайте відкладемо приватні інтереси в бік і подумаємо про те, як держава буде жити наступні сто років», - закликала владу Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2019 (698)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области