ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Еліта – занадто почесне для політиків звання

  136   0 26.08.2016, 14:45 | Статьи, Политика
Еліта – занадто почесне для політиків звання

У День 25-ї річниці проголошення незалежності України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у ефірі телеканалу «112 Україна» відверто та емоційно розповіла про своє особисте ставлення до цієї дати.


Перед усім вона підкреслила, що 24 серпня  1991 року правильно вважати днем відновлення незалежності України, а не днем її первинного проголошення.

Українська держава зі столицею в Києві має тисячолітню історію і бере свій початок ще з кінця IX століття - щонайменше з 882 року, коли Київ став столицею давньої протоукраїнської держави. Тому наша країна цілком справедливо може вважатися одним із засновників-фундаторів сучасної європейської цивілізації.  

 

Юлія Тимошенко наголосила, що демократія, свобода та самоврядність завжди були притаманні українській державності. Водночас в Україні, на відміну від Росії, ніколи не було таких явищ, як диктатура, узурпація влади чи одноосібне правління царя. Відтак, нашим є завдання відродження історичної пам'яті та власних українських демократичних традицій державотворення.  

Це завдання для справжньої української еліти, якою є не політичний клас України, не чиновники, а найбільш активна, найбільш освічена та чесна частина суспільства, яка дійсно працює на благо народу і держави.

 

Еліта - занадто почесне для політиків суспільне звання, яке вони чомусь абсолютно незаслужено привласнили собі. Сучасна справжня еліта має бути рушійною силою держави. В Україні це - добровольці і волонтери, які першими стали на захист країни від агресора, коли держава була слабка. Це - вчені, які попри відсутність фінансування продовжують робити наукові відкриття світового значення. Це військові - солдати та офіцери, які боронять Україну не шкодуючи власного життя. Ці люди ніколи не зрадять Україну. Вони і є нашою елітою - наполягає лідер «Батьківщини».

Історія останніх 25-ти років показала, що українцям давно час відкинути меншовартість і активно включитись у формування головних стратегій (мейнстрімів) світового розвитку. Потенціал для цього у нас величезний, оскільки ми треті у світі за рівнем розвитку освіти. Це яскраво демонструють численні українські фахівці у галузі цифрових технологій. Зокрема, Україна сьогодні займає одне з провідних місць у Європі за кількістю фахівців, задіяних у сфері ІТ-технологій. Наприклад, один з найпоширеніших у світі мобільних сервісів - месенджер WhatsApp створив Ян Кум - хлопець, який зростав у маленькому українському містечку. І це лише один з маси прикладів успішності українців у сфері високих технологій.

 

Головний пріоритет українців, як і будь-якої іншої нації, - бути по справжньому щасливими. Складових щасливого та успішного життя не так багато - всього три: 1) якісна освіта; 2) здоров'я та надійна система його охорони; 3) життєве середовище, в якому кожен громадянин має можливість знайте своє місце, відповідно до власних бажань та здібностей.

 

Якщо існуючий політичний клас не може цього забезпечити, то треба створювати новий, спроможний реалізувати відповідні запити суспільства. Повернути мир в країну можна лише шляхом чіткого виконання міжнародних документів, які підписувались протягом 25 років Незалежності. Насамперед, йдеться про неухильне дотримання гарантій та зобов'язань, наданих Україні Будапештським меморандумом.

 

Як і прогнозувалося, мінські домовленості стали історичною помилкою, Росія їх виконувати не збирається. Нормандський формат не працює, він себе теж абсолютно не виправдав. Тому єдиний шлях це переговори між країнами, які надавали Україні гарантії безпеки в обмін на нашу добровільну відмову від ядерної зброї. Ю. Тимошенко вимагає: «Треба, нарешті жорстко підняти перед партнерами питання: чому не дотримуються ці гарантії? Якщо ми віддавали ядерну зброю, то чому нам не можуть забезпечити мир і вгамувати агресора?»

 

Паралельно, слід продовжувати зміцнювати нашу армію. Адже саме вона щодень демонструє нам, що є головним чинником стримування агресора.  Інших шляхів відновлення миру, окрім потужної оборони і правильної дипломатичної позиції, для Україні не існує.

 

Ще одна наша стратегічна мета - це реальна, а не паперова енергетична незалежність України, що є невід'ємною частиною політичного суверенітету держави. Для цього треба зробити кілька важливих кроків. По-перше, Україна повинна максимально збільшити видобуток власного природного газу і нафти, запаси яких в Україні досить потужні. По-друге, якнайшвидше виділити кошти на розробку вугільних родовищ в неокупованій частині країни. По-третє, приділити головну увагу відновлювальним джерелам енергії. У нас, наприклад, майже не освоєна геотермальна енергетика. Досить повільно розвивається вітроенергетика, хоча саме українець винайшов нещодавно принципово нову форму перетворення вітрової енергії в електричну, яка робить цей процес економічно максимально вигідним.

 

Цієї мети ми обов'язково досягнемо, але при умові концентрації усіх ресурсів, наявності професійної влади, фахового та якісного управління державою.

За висновками політичних експертів цей виступ Юлії Тимошенко став найзмістовнішим серед виступів політиків, присвячених визначній даті.

 

Іван ГОСТРИЙ


«Вечірні Вісті» 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (496)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области