ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вступить в коаліцію лише тоді, коли будуть виконані висунуті умови

  126   0 26.03.2016, 08:14 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вступить в коаліцію лише тоді, коли будуть виконані висунуті умови


Фракція «Батьківщина» готова вступити в нову коаліцію та голосувати за нового прем'єр-міністра лише за умови виконання висунутих партією умов.


Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі ток-шоу «Шустер LIVE».


«Нас питають, чи готові ми йти в коаліцію. Так, ми готові. Але лише після того, як виконають наші вимоги. Якщо нам доведуть, що у новому уряді не просто поміняють пару стільців місцями, а повністю зміняться підходи управління країною. А якщо ні, якщо політика геноциду і далі продовжуватиметься - ми потрапимо в пастку ще на 2 роки. Ми не хочемо цього допустити», - пояснила вона.


Юлія Тимошенко також наголосила, що «Батьківщина» виступає категорично проти косметичної заміни кількох людей, вимагаючи кардинальної зміни політики управління державою.


«Нехай нам покажуть, чи звільнені з посад всі люди від кланів, які працюють в міністерствах, і на їх місце призначені ті, які справді несуть нову стратегію. Чи усунуті всі корупціонери на таких стратегічних об'єктах, як НАК «Нафтогаз», «Енергоатом», «Укрзалізниця», і чи поставлені на їх місце люди, які пройшли аудит громадськості? Але ж ні - всі залишаються на старих місцях», - зауважила політик.


Окрім того, лідер фракції нагадала, що у переговорах довкола нової коаліції «Батьківщина» висунула п'ять логічних і зрозумілих умов, і поки що не отримала відповіді, чи будуть враховані ці умови в новій коаліційній угоді.


«По-перше: розірвіть зв'язку політики і кланів, і покажіть, де прибрали цих людей. По-друге, скажіть, коли і хто доведе тарифи до розумного рівня. Ми бачимо, що ціни на нафту впали до максимуму, зменшується ціна на газ, а українцям з 1 квітня знову пропонують підвищити ціну на газ і ще на 80% підняти вартість тепла. Третє питання - щодо зарплат. Ми бачимо 49% інфляції тільки в цьому році. А де проіндексовані зарплати? Натомість гроші, які лежать на рахунках, повертають кланам у вигляді повернення незаслуженого ПДВ. Наступна вимога - зніміть податки з пенсій. Покажіть хоч одну країну в світі, де є податок на пенсії, де на дивіденди корпорацій 5%, а не 25%? Остання вимога стосується продажу сільськогосподарської землі, яку намагаються продати за безцінь - за ціну у 32 рази дешевшу, ніж в Європі. Скажіть, будь ласка, хіба ми можемо йти в таку коаліцію?», - наголосила політик.


Водночас Юлія Тимошенко розкритикувала тенденцію запрошувати на ключові урядові посади іноземців. На її думку, українці самі мають боротись за себе, відстоюючи справедливість і свої національні інтереси.


«Нам треба боротись за себе, як боролись за себе усі народи. Навряд чи ситуацію врятують іноземці, яких хочуть поставити на ключові посади. Кожен з них буде захищати національні інтереси своїх країн в нашій державі. Нам треба відстоювати свій інтерес. Нам потрібна правильна і чітка стратегія розвитку. Її готові втілювати українські підприємці, які вистраждали право вести бізнес в нашій країні. Сьогодні знають, як поправити свою систему правосуддя наші правознавці. Але їм не дають можливості це зробити», - наголосила депутат.


Найгірше, на думку Юлії Тимошенко те, що усі домовленості довкола формування нового уряду відбуваються кулуарно, за закритими дверима, між кількома людьми, які вирішують долю країни.


«Ці люди не хочуть перезавантаження влади. Тому що вони у свої стільці пазурами учепились. І їх можна відірвали лише з руками. Їх все влаштовує. Вони не хочуть віддавати свої стільці. Але українців не влаштовує. Тому вихід один - боріться за себе», - наголосила Юлія Тимошенко.


Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила також про те, що внаслідок політики геноциду в Україні соціологи зафіксували тенденцію повного краху довіри до влади. Зокрема, згідно з останнім дослідженням Національного демократичного інституту США, 77% громадян України на Сході, Заході, Півночі та Півдні країни вважають, що після останніх парламентських виборів стан в країні погіршився, 17% вважають, що залишився таким же жахливим, як і був до виборів.


ba.org.ua

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (538)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области