ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июль 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Адвокати Надії Савченко впевнені, що вона не відбуватиме покарання, бо буде звільнена

  138   0 22.03.2016, 19:09 | Новости, Политика
Адвокати Надії Савченко впевнені, що вона не відбуватиме покарання, бо буде звільнена

 

Захисники засудженої в Росії Надії Савченко переконані, що українка не буде відбувати призначений російським судом термін і повернеться невдовзі в Україну.


Про це вони заявили в коментарях журналістам після оголошення вироку.


«Боротьба за Савченко - це не просто боротьба за одну людину, громадянина України, це - боротьба за справедливу міжнародну політику, це боротьба за свободу і суверенітет України, це - боротьба за свободу всередині самої Росії. Невинувату Надію Савченко засудили на 22 роки без будь-яких підстав», - сказав адвокат Марк Фейгін.


Захисник додав, що обвинувальний вирок Надії Савченко був прогнозований, оскільки всі знали, що цей суд не буде справедливим і чесним, не зважаючи на те, що захист надав всі докази невинуватості Надії.


«Всі ці два роки слідство і суд тягнулось з однією метою - щоб виправдати незаконний і несправедливий вирок щодо Надії. Цей суд з самого початку був пропагандистським, його мето було виправдати агресію з боку російського керівництва і Кремля стосовно України. Савченко ніколи не вбивала! Савченко ніколи самостійно і добровільно не перетинала кордон з Російською Федерацією - вона не вчиняла все те, за що її покарали!» - зауважив адвокат.


Марк Фейгін також висловив переконання, що Савченко не буде відбувати цей вирок і буде звільнена. Захисник висловив надію, що тепер світові лідери будуть тиснути у цьому питанні на Кремль.


Водночас ще один адвокат Микола Полозов заявив, що Надія не має наміру оскаржувати вирок: «не тому, що вона його визнає, а тому що вона розуміє, що це абсолютна марна справа».


«Надія Савченко - людина із залізною волею і тільки це допоможе їй витримати все те, що їй доводиться витримувати протягом двох років», - зауважив Полозов.


Захисник переконаний що саме «залізна воля, помножена на публічність процесу та помножена на політичний тиск на керівництво Росії, призведе до її звільнення».


За словами Полозова, Надія Савченко - це політик міжнародного рівня. І зараз необхідно зосередитись на посиленні тиску, в тому числі політичного, на керівницвто РФ і тільки це приведе до її звільнення.


«Сьогоднішній вирок - це не кінець. Це початок! Початок великої політичної кар'єри Надії Вікторівни. Нам залишилось трошки почекати - скоро вона буде вільна», - переконаний захисник Савченко.


Своєю чергою, український адвокат Надії Микола Плохотнюк запевнив, що сторона захисту зробила все можливе для звільнення Надії.


«Повірте, я бачив роботу російських адвокатів: і Іллі Новікова, і Марка Фейгіна і Миколи Полозова. Вони довели невинуватість Надії Савченко. Боротьба продовжуватиметься. Знаючи Надію, її характер - перемога буде за нами!» - заявив Плохотнюк.


Також сьогодні адвокат Фейгін також повідомив, що з моменту вступу вироку в дію через 10 днів, згідно з конвенцією 1983 про видачу засуджених, Мінюст України має направити запит про відбування покарання Надії Савченко в Україні.


Він запевнив, що подальші дії сторони захисту також будуть залежати від результату переговорів щодо звільнення українки.


Адвокати також не виключають можливості обміну Надії Савченко на російських військовополонених
Єрофеева і Олександрова.


Окрім того, Фейгін заявив, що світ може відреагувати на незаконний вирок Надії Савченко, вийшовши на вулиці з мирним протестом, щоб посилити тиск на Кремль і щоб українську льотчицю звільнили.


Захисники обіцяють докласти всіх зусиль, щоб вмовити Надію відмовитись від сухого голодування, яке вона збирається знову розпочати на десятий день після вироку.


«Вона пояснює це тим, що повернеться в Україну або живою або мертвою і таким чином вона підштовхує керівництво РФ до вирішення її питання якомога швидше», - зазначив адвокат Микола Полозов.


Нагадаємо, сама Надія Савченко вже заявила, що поновить сухе голодування з 6 квітня, вимагаючи свого повернення в Україну.


Як відомо, сьогодні сьогодні російський суд російський суд оголосив обвинувальний вирок народному депутату від «Батьківщини», Члену ПАРЄ Надії Савченко за всіма пунктами обвинувачення, не зважаючи на всі докази її невинуватості, представлені адвокатами.


Унаслідок бутафорного судового процесу судді призначили українській льтчиці 22 роки ув'язнення в колонії загального режиму.


ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июль 2019 (760)
Июнь 2019 (1026)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)
Февраль 2019 (946)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области