ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

«Батьківщина» проводить регіональні збори місцевих депутатів

  182   0 11.03.2016, 15:46 | Новости, Политика
«Батьківщина» проводить регіональні збори місцевих депутатів

 

У Сумах відбувся перші регіональні збори депутатів місцевих рад різних рівнів, обраних від партії «Батьківщиниа

 

На «кущову нараду» з'їхалися представники депутатських корпусів з північно-східного регіону, зокрема, Сумської, Полтавської, Харківської областей.

 

Народні депутати від «Батьківщини» Іван Криленко, Олександра Кужель, Вадим Івченко та Владислав Бухарєв провели політичні тренінги для місцевих депутатів.

 

Регіональні збори стали майданчиком для обміну досвідом і розробки стратегії ефективного господарювання на місцях. Корисним для депутатів усіх рівнів стало відверте обговорення актуальних проблем як для окремих областей, так і для країни загалом.

 

Загалом, партія «Батьківщина» планує розробити спільну стратегію функціонування територіальних осередків і втілити плани розвитку місцевих громад.

 

Народні депутати України від «Батьківщини» переконані: «Бідність громадян - убиває державу!»

 

«На перше лютого 22 мільярди - це заборгованість за електричну енергію, щодо природному газу - 41 мільярд гривень. Наша команда на чолі з Юлією Тимошенко послідовно виступає за встановлення обґрунтованих тарифів на комунальні послуги, але, на жаль, у Верховній Раді у нас всього наразі 18 мандатів», - зазначила народний депутат Олександра Кужель.

 

Депутати також висловили обурення, що нестабільність, тотальне подорожчання товарів, зростання вартості комунальних послуг - все це катастрофічно спустошує кишені українців.

 

«Усі ці чинники - тягнуть економіку України на дно», - зазначають політики.

 

Також обрані від «Батьківщини» депутати обговорили процес децентралізації, який вже набирає обертів.

 

Відтак, муніципалітети отримують не тільки нові важелі впливу, а й багаж повноважень і відповідальності за розвиток територіальних громад.


Ідеальною ж формулою розподілу бюджетних коштів перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко вважає прозорість плюс громадський контроль.

 

Так, Сумщину депутат назвав прикладом ефективної політики на місцях.

 

«Сьогодні наші місцеві колеги показують приклад: єдина зброя, як розпоряджатися бюджетом для людей, - це прозорість і контроль громади», - сказав він.

 

Агропромисловий комплекс - локомотив національної економіки, переконані представники «Батьківщини».

 

Натомість, урядова політика у сфері сільського господарства спрямована лише на знищення агробізнесу і може призвести до занепаду однієї із найпотужніших галузей в Україні.

 

Про це заявив на регіональних зборах заступник голови парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадив Івченко.

 

«Село не відчуло політики уряду щодо сільських територій. Зараз готується закон про обіг земель, де планується продати всі державні землі», - наголосив народний депутат та зазначив, що готовий запропонувати новому уряду нову програму дій в аграрній галузі саме для маленького селянина.

 

Партійці також одностайні в тому, що тільки ефективний діалог центральної влади із місцевим керівництвом є дієвим чинником покращення благополуччя пересічних громадян.

 

«Законодавство ухвалюють депутати Верховної Ради і дуже важливо, щоб вони приймали такі закони, які допоможуть місцевій владі. Ми виходимо з пропозиціями не через Фейсбук, не через телефон, а особисто спілкуємося щодо питань ЖКГ, тарифних, земельних, інших проблем. І це дозоляє на місцевому рівні приймати правильні рішення», - наголосив голова обласного осередку «Батьківщини», Сумський міський голова Олександр Лисенко.


Тож чи не єдиним виходом із фінансової та суспільно-політичної кризи в Україні депутати від «Батьківщини» вважають масштабне перезавантаження влади.

 

Найближчим часом регіональні збори місцевих депутатів відбудуться у Львові, Івано-Франківську, Одесі, Житомирі, Кіровограді та в Києві.

 

Таким чином, обговорення стратегії подальшого розвитку країни і нагальних регіональних проблем, обмін досвід між депутатами різних рівнів від «Батьківщини» пройде по усій Україні.

 

ba.org.ua

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (616)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области