ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Итоги деятельности правительства Азарова. Глазами оппозиции (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  588   0 11.03.2011, 19:30 | Новости, Политика

Поки прем’єр-міністр України Миколи Азаров підбиває підсумки своєї самодіяльності на високому пості перед представниками регіональних ЗМІ, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко аналізує роботу високого чиновника, його апарату і Адміністрації президента.

Слухати можна і одну сторону (провладну) і іншу (проопоизційну), але висновки кожен робить для себе самостійно, спираючись на реалії сьогодення: ціни на продукти, житло, житлово-комунальні послуги, на товари першого вжитку, а також ні рівень зарплати, пенсій і ще таку низку показників, що не вистачить жодної шпальти в жодній газеті.За словами лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, чинний Кабінет Міністрів України не втілює у життя жодної реформи. Натомість, президент України Віктор Янукович проводить одноосібну політику, укріпивши всю вертикаль влади.

«Я б хотіла зараз дати п’ять ключових підсумків (діяльності уряду Миколи Азарова протягом року – ред.). Не існує уряду Азарова. І взагалі треба залишити в спокої цю літню втомлену людину, пана Азарова, який вже ні за що не відповідає, нічого не вирішує і ніякі програми не втілює», - сказала вона і додала: «Насправді сьогодні діє Янукович замість уряду».

За її словами, всі рішення приймаються в Адміністрації президента, і всі фінансові розподіли і Державного бюджету включно «вирішуються в Адміністрації президента».

«А люди, що сидять в уряді, це своєрідна кунсткамера хлопчиків для бітія. Їх будуть по одному витягувати, і коли треба когось давати на заклання, здавати задля того, щоб демонструвати, що президент мудрий, а уряд невдалий», - сказала вона.

При цьому політик повідомила, що на сьогодні треба не допустити такої ситуації, щоб Янукович «звалював всі провали на той уряд, який нічого не вирішує».

«Янукович за все веде відповідальність», - підсумувала Юлія Тимошенко.

На її думку, чинна влада на чолі з президентом Віктором Януковичем не проводять жодних реформ, що спрямовані на покращення благополуччя українців.

«Нав’язується пропагандистська теза, що Янукович – це перший президент, який в Україні проводить реформи. Ніяких реформ не існує», - сказала вона і додала: «Всі реформи, які вони проводять – це будівництво вертолітних площадок для голубого вертольоту, це закупівля люстр по 5 тисяч доларів, будівництво «межигірь» і операції на коліні».

За її словами, насправді замість реформ проводяться сплановані, продумані і ефективні схеми, які дозволяють перерозподілити власність і фінансові потоки на користь найближчого оточення президента.

Як приклад, за словами політика - підвищення цін на газ для населення України.

«Ці гроші ідуть в тіньову кишеню «РосУкрЕнерго». І підвищення пенсійного віку для людей і податків для малого і середнього бізнесу в перспективі наповнить бюджет, з якого здійснюється будівельний бунт, де вдвічі завищені ціни на будівельні роботи», - сказала вона і додала: «Ніяких реформ не має і не треба їх симулювати».Також за словами політика, діяльність чинної влади призвела до стрімкого зростання цін на основні продукти споживання і масштабної інфляції в країні. А всі заяви влади про зростання ВВП і інші показники не відповідають дійсності, бо «зростають тільки ціни, і піднімається волосся на голові».


«В країні повний економічний і соціальний провал. Це вже розруха. Сьогодні лунають звіти і переможні реляції і про те, що в Україні стрімко щось зростає, а щось піднімається - ВВП чи інші надумані показники», - сказала вона і додала: «Насправді в Україні зростають тільки ціни, а піднімається волосся на голові у громадян, коли порівнюють свої зарплати і пенсії з цінниками в мазанинах і платівками на комунальні послуги».

За її словами, ніколи в Україні не було таких соціальних провалів навіть у розпал кризи, тому що сьогодні «кожна людина свій родинний бюджет не може використати так, щоб проплатити стрімку інфляцію на всі товари харчування». На думку політика також, кожна родина в Україні «не може збалансувати свій бюджет із стрімким зростанням цін на житлово-комунальні послуги», а в декого «не вистачає грошей на продукти харчування», в той час як «третина ледве зводить кінці з кінцями».

«І тільки один відсоток людей можуть дозволити собі все», - натякнула вона у бік представників влади і додала: «Ніякого зростання внутрішнього валового продукту товарообігу не існує. Бо показник інфляції свідомо і досить сильно занижений».

а тому, за словами Юлії Тимошенко, «всі показники, що сформовані на базі показника інфляції, теж сфальшовані».

«Цей провал на совісті непрофесійної команди і непрофесійного оточення президента Януковича», - наголосила політик.
 


Особливу увагу вона загострила на тому, що уряд Азарова має назвати реальний показник інфляції, спираючись на який формуються всі ціни у країні на всі товари вжитку. При цьому уряд Азарова має припинити безконтрольний друк гривні, що не підкріплена реальним зростанням економіки.

«Ми хочемо примусити уряд і Держкомстат поставити справжній показник інфляції, а також проіндексувати заробітні плати і пенсії, як це передбачено чинним законодавством України», - сказала вона.

При цьому політик пояснила, що якщо продукти споживання зросли у вартості, то так само автоматично повинна зростати заробітна плата і пенсія для громадян.

«Це дасть можливість людей зробити платіжноспроможними. Не дарма в світі існує закон, що пенсії мусять індексуватися на рівень зростання цін», - сказала політик.

Крім того, слід терміново припинити темпи зростання інфляції в Україні, бо саме «інфляція множить на нуль доходи родин».

«Не можна імітувати гривню, якщо немає зростання економіки. Слід терміново припинити друк гривні, що не забезпечена реальним зростанням», - акцентувала вона і додала: «Це той наркотик, що використовує Янукович. Але це призведе до швидкої руйнації економіки».

Також, за словами політика, команда партії «Батьківщина» не буде жити за принципом, яким користалися опоненти під час кризи – «чим гірше, тим краще». «Ключова тема – як допомогти країні в цей важкий руйнівний час», - підсумувала вона.

Юлія Тимошенко пояснила, що уряд Миколи Азаров ризикує провалити весняно-польову посівну кампанію. В той час як українському селу дедалі складніше вести господарство через підвищення цін на дизельне паливо, мінеральні добрива і інші важливо-необхідні засоби для проведення весняно-польової посівної кампанії.

«На сьогодні зовсім не забезпечені посівні роботи у селі. Селяни не забезпечені кредитами, пальним, добривами. Якщо сьогодні не забезпечити село всім необхідним, то в наступному році буде не подорожчання продуктів харчування і зникнення хлібу, а буде голод», - сказала вона.

За словами політика, якщо президент Віктор Янукович «терміново не включиться в систему підготовки польових робіт», то країну «чекає голод», і «не буде чого продавати ні на експорт, ні на внутрішньому ринку».

Вона також особливу увагу звернула на ситуацію із цінами на пальне. «Дизпаливо і бензин лежить в собівартості багатьох товарів. Якщо зараз не знизити ціни на дизельне  пальне, то інфляція буде багаторазово пришвидшена», - пояснила вона.

Саме тому Юлія Тимошенко запропонувала скористатися досвідом США 2008 року. «Слід відбирати ліцензії у компаній і окремих станцій заправок, що підозрюються в картельній змові або необґрунтованому завищенні цін. Антимонопольний комітет має забирати ліцензію на торгівлю», - пояснила лідер «Батьківщини».Саме тому, об’єднана народна опозиція наступного понеділка запропонує у Верховній Раді України пакет законодавчих проектів задля виведення України із складного економічного і фінансового становища.

«Ми підготували всі необхідні закони і проекти. Ми внесли до Верховної Ради України Проект Закону «Про невідкладну індексацію пенсій і заробітних плат на рівень зростання ціна на продукти першої необхідності і народного споживання», - сказала вона.

За словами Юлії Тимошенко, парламентська меншість також буде пропонувати до розгляду у Верховній Раді України проект Закону України про регламентацію емісії гривні, яка «строго пов’язана із реальним зростанням економіки і не допускає друку грошей, які нічим не забезпечені», а також проект постанови з планом дій із забезпеченням успішного проведення весняно-польових робіт.

«Ми також внесли законопроект, що прописує всі дії, що треба зробити для того, щоб зупинити зростання цін на нафтопродукти. І щоб підняти економіку, нам треба звільнити малий і середній бізнес», - наголосила вона і додала: «Наш законопроект про спрощену систему оподаткування знаходиться у Верховній Раді України і за нього треба голосувати».

«Починаючи з понеділка ми будемо пропонувати ці дії і будемо наполягати, щоб влада приймала наші пропозиції», - підсумувала вона.До слова, чинний прем’єр-міністр України Микола Азаров звітуючи про рік діяльності Кабінету Міністрів України весь час посилався на прорахунки попереднього уряду.  В той час як за рік своєї роботи, керівництво Кабінету Міністрів не зробило жодних змін і реформ.

«Мені цікаво було, скільки раз Азаров назве моє прізвище під час прес-конференції, скидаючи на мене всі проблеми і всі провали. На перших двадцяти хвилинах збилися з рахунку і переслати рахувати», - сказала вона.

При цьому політик пояснила, що не треба «звалювати» все на її уряд, адже треба мати мужність відповідати за свою діяльність.

«Йому (Азарову – ред.) треба на когось скидати свою некомпетентність. Ніхто вже не сприймає, що в цьому винна невістка. Їм треба вчитися, як дорослим пальчикам відповідати за себе», - підсумувала вона.

София Зарудная. ФОТО - Павел Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (835)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области