ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

«Батьківщина» вийшла з коаліції, щоб зупинити кланово-політичну змову та повернути Україні шанс на зміни, - заява

  191   0 17.02.2016, 19:20 | Новости, Политика
«Батьківщина» вийшла з коаліції, щоб зупинити кланово-політичну змову та повернути Україні шанс на зміни, - заява

 

У середу, 17 лютого 2016 року, фракція «Батьківщина» на своєму засіданні одностайно ухвалила рішення про вихід з коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України восьмого скликання.


Беручи участь у формуванні цієї коаліції півтора роки тому разом із чотирма іншими фракціями новообраного парламенту, ми чітко розуміли, що це - шанс побудувати демократичну європейську Україну, який не можна змарнувати. Люди зробили революцію і стали вищими за політиків. Нам треба було дорости до їхнього рівня, виправдати їхні надії та втілити в життя всі ті реформи, заради яких консолідувалося українське суспільство.


Саме такі цілі ми ставили перед собою і закладали в положення Коаліційної угоди: реформи - а не консервація кланової системи; прозорість - а не корупція; потреби людини, розвиток економіки та соціальна справедливість - а не тотальний хаос.


З часом стало абсолютно зрозуміло, що уряд на чолі з Арсенієм Яценюком працює не на Україну та українців, а на клани та олігархів. За фасадом красивих слів і обіцянок уряду насправді ховаються корупція, змова з кланами, зокрема тими, що представляють російський інтерес, і прірва економічної кризи. Саме це створює загрозу нестабільності в Україні, унеможливлює реальну боротьбу проти окупантів та руйнує антипутінську коаліцію в світі, оскільки світ не хоче мати справ із корумпованим урядом.


Це дуже негарно: говорити, як Михайло Грушевський, а діяти, як Янукович. Напевно, тому 70% українців підтримують відставку уряду Арсенія Яценюка.


Цинічна вистава з голосуванням за недовіру уряду наочно продемонструвала, що проєвропейська коаліція в цьому парламенті є фікцією, фасадом, а реально управляє країною тіньова, кулуарна, кланово-олігархічна коаліція.


Події у Верховній Раді поставили суспільство, парламент і президента перед фактом корупційно-кримінальної диктатури прем'єр-міністра та загрози неконтрольованих вуличних бунтів.


Ми переконані, що збереження такої «стабільності» лише поглибило б політичну й економічну кризу, не призвело би ані до реформ, ані до закінчення війни, ані до гідного життя.


За таких обставин фракція партії «Батьківщина» у Верховній Раді здійснила єдино можливий логічний та адекватний крок - вийшла зі складу коаліції, яка де-факто припинила існування після провалу голосування за недовіру уряду, яка є глибоко корумпованою, яка не має наміру захищати Україну від зовнішньої агресії і проводити справжні реформи.


Наша мета - докорінна зміна, перезавантаження політичної системи в Україні шляхом або формування нової коаліції та нового уряду, або, якщо це не вдасться, шляхом дострокових виборів до Верховної Ради України.


Ми закликаємо всіх народних депутатів України, які не згодні з тим, що відбувається в стінах парламенту та уряду, які не втратили честь, совість і відчувають відповідальність перед країною, теж подати заяви на ім'я голови парламенту про вихід зі складу коаліції. Відповідно до законодавства та роз'яснення Конституційного суду, членство в коаліції є індивідуальним.


Ми також звертаємося до позапарламентських політичних сил і громадських рухів із закликом про об'єднання заради реформ і захисту України.


Якщо ми вчасно не усунемо від влади учасників кланово-політичного консенсусу, то країну буде кинуто у вир силового протистояння. Нам треба продемонструвати, що альтернатива є, і вихід України з глибокої кризи цілком реальний.


Ми закликаємо усіх активних членів суспільства зберігати витримку, спокій і гідність, не допускаючи розгортання вуличного безладу та сутичок.


Переконані, у суспільстві є численні здорові сили, які здатні мирно перезавантажити країну. Ми спільно беремося до цієї роботи.


Фракція політичної партії
«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
у Верховній Раді України восьмого скликання

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (616)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области