ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

«Батьківщина» проголосувала за відставку уряду

  131   0 17.02.2016, 07:31 | Новости, Политика
«Батьківщина» проголосувала за відставку уряду

Фракція «Батьківщина» проголосувала за визнання незадовільною роботу уряду за 2015 рік та підтримала постанову про недовіру чинному Кабінету Міністрів.

Заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення звіту уряду розкритикував роботу Кабінету Міністрів і закликав відправити його у відставку.

«Сьогодні країна стоїть напередодні найважливіших зрушень. Так, я згоден з тими, хто вважає, що відправивши уряд і прем'єра у відставку, ми стаємо перед загрозою. Але наша фракція вважає, що ще більша загроза, якщо сьогодні рішення не буде ухвалене, і що буде в цій розколотій залі?! Які голоси буде збирати уряд і в кого? Знову у групи «Відродження», яка не хоче голосувати за відставку уряду?! Не хоче голосувати, тому що не уряд управляє податковою і митницею, а управляють зовнішні управлінці, які сиділи в цьому залі при Януковичі і які сидять тут далі!» - заявив політик.

Сергій Соболєв зазначив, що зараз «ключовий момент: а що буде далі? Замінити Яценюка на будь-кого іншого? Великий китайський реформатор Ден Сяопін казав: мені байдуже якого кольору кішка, головне, щоб вона ловила мишей. Ми зараз опинились у ситуації, коли жирні, розгодовані щурі сидять всюди і ніхто нічого не робить для того, щоб їх зупинити!»

«За сьогоднішнім голосуванням за недовіру уряду ми побачимо, кому в Україні жити добре, ми побачимо, як найбільші монополістичні клани олігархів зараз смикають за ниточки, бо їх все влаштовує: ПДВ для них повертається, немає ніяких проблем, вони далі керують державними монополіями, не дивлячись на рішення парламенту і уряду», - звернув увагу народний депутат.

Представник «Батьківщини» вважає: «Принцип формування нового уряду - це найважливіше! Якщо це й надалі буде принцип: збираємо голоси з будь-кого, під будь-яке рішення, тоді наступний уряд буде приречений на такий самий звіт і таку саму долю».

«Ключовий принцип, який зараз має бути покладено - якщо ми дійсно хочемо, щоб в країні припинилась ситуація, коли кожен прем'єр піклується про рейтинг своєї партії, на чолі уряду має стати людина, яка є менеджером держави», - переконаний Сергій Соболєв.

Він також вважає, що головним принципом співжиття уряду і парламенту має бути коаліційна угода.

«Уряд і парламент не пройшов випробування мідними трубами. Ми пройшли випробування вогнем, водою, але ми зупинились там, де не можна було зупинятись!» - наголосив парламентарій.

Соболєв зауважив, що у звіті уряду немає інформації про створення нових робочих місць: «Покажіть мені, де в цьому звіті хоч одна сторінка, присвячена хоч одному питанню, яке турбує наших громадян?»

Також, за словами нардепа, громадян турбує питання боротьби зі злочинністю.

«Можна вимагати все, що завгодно, від правоохоронних органів, але коли розсадник злочинності не зупиняється в центрі країни, ви нічого не зробите для боротьби з ним і саме тому є другий пункт - це запобігання корупції. Проаналізуйте десятки наших законодавчих ініціатив, які парламент вносив на заміну урядовим ініціативам, де на кожному кроці ми виявляли чергові «хотєлки», які не створювали жодного клімату в боротьбі з корупцією», - сказав політик.

Заступник Голови фракції, зазначив, що, звітуючи перед парламентом, уряд не звернув увагу на те, що відбувається з реальними доходами громадян.

«Ви називаєте енергоефективною вашу політику, а ви ніколи не задумувались, що при ціні на газ, яка була п'ять років назад і яка збільшилась аж на 5 доларів, порахуйте, в порівнянні з курсом долара за п'ять років доходи населення впали в 2,5 рази. І від цих змін виграла найбагатша частина населення, яка раніше за кубометр газу сплачувала 450доларів, а зараз 250доларів. Це ви називаєте енергоефективністю і справедливою ціною?» - обурився депутат.

На його переконання, «коди уряд бачить ключовою політикою кількість громадян, які отримують субсидії, то це жебраки, які щодня плодяться в країні».

«Ви знищуєте середній клас! Бо скажіть, який стимул у людини економити енергоносії, якщо він не копійки не отримує? Все проходить транзитом на рахунки обленерго, облгазів, які отримують ці кошти. Навіщо економити, якщо ж можливість спалювати газ, електрику, знаючи, що спалиш 10% від споживання. До тих пір, поки буде проводитися марнотратна політика, в нашій країні нічого не зміниться!» - переконаний депутат від «Батьківщини».

Сергій Соболєв згадав про ще один показник, за яким звітує уряд - це обороноздатність країни: «Як можна йти за стандартами НАТО, не маючи представництва в НАТО?»

Також заступник Голови фракції під час виступу звернув увагу на те, що чинний уряд нищить мале підприємництво та аграрний сектор.

Нагадаємо сьогодні парламент визнав роботу уряду Арсенія Яценюка незадовільною. Проте «за» висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосувало лише 194 депутати при необхідних 226.

 

прес-служба пратії «Батьківщина»

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (762)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области