ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

«Батьківщина» вимагає суттєво доопрацювати євроінтеграційні законопроекти, – Сергій Власенко

  129   0 16.02.2016, 12:27 | Новости, Политика
«Батьківщина» вимагає суттєво доопрацювати євроінтеграційні законопроекти, – Сергій Власенко

Фракція «Батьківщина» заявляє, що так звані євроінтеграційні президентські законопроекти (№4056 та №4054) не мають нічого спільного з європейськими документами, є корупційними та вимагають дуже серйозного доопрацювання.

Про це сьогодні з парламентської трибуни заявив член фракції Сергій Власенко.

Він повідомив, що у зазначених законопроектах пропонується, щоб спеціальна конфіскація застосовувалась не тільки до корупційних злочинів, а до всіх злочинів, які передбачені особливою частиною і умисними.

«Тобто не про корупціонерів йдеться, а про кожного громадянина України, який може потрапити під спеціальну конфіскацію», - зазначив Власенко.

Депутат роз'яснив, про що саме йдеться в проектах законів.

«Згідно з вказаними законопроектами, спеціальна конфіскація - це коли у звичайних громадян забиратимуть майно без суду і слідства лише тому, що хтось думає, що років десять назад біля цього майна проходила людина, яку влада хоче посадити у в'язницю. Будь-яке ваше майно, яке ви придбали 5-10 років назад, може бути забрано без вашої участі у суді і без вашої можливості захистити свої права у суді», - сказав парламентарій.

За словами Власенка, іншим законопроектом пропонується створити агенцію, яка наділяється правом не лише забирати майно, а й продавати його без суду і слідства та робити з цим майном все, що захоче, не маючи жодних на це підстав.

Представник «Батьківщини» повідомив, що фракція пропонує ухвалити зазначені законопроекти за основу та дуже активно над ними попрацювати, «щоб провести в нормальний людський європейський вигляд».

«Батьківщина» готова працювати над цими законопроектами і вдень, і вночі, щоб привести їх до вимог Європейського Союзу задля забезпечення безвізового режиму», - запевнив Сергій Власенко.

Виступаючи під час розгляду законопроекту №4056 (Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів), Власенко заявив, що цей закон не має нічого спільного з європейськими нормами.

«Цим законом ми створюємо сто п'ятдесят восьму агенцію щодо боротьби з корупцією. Цей законопроект йде у зв'язці з законопроектом про спецконфіскацію і арешт щодо всіх громадян України, а не лише корупціонерів, тож будь-яке ваше майно може потрапити під спецконфіскацію і арешт», - зауважив юрист.

Член фракції також вважає, що так само, як свого часу податкова адміністрація Азарова забирала собі 20% з нарахованих податків, так і ця агенція хоче заробляти 10% з того, що вона контролюватиме.

«Вони що, знайшли скарб? Вони що, скарбошукачі якісь? Це в Радянському Союзі була норма: хто знайшов скарб, тому 25% - це саме і тут! Це пряма корупція! Це не має нічого спільного з європейськими вимогами!» - обурився Власенко та додав: «Безвізовому режиму - так! Поліцейській державі в Україні - ні!»

Своєю чергою, голова профільного Комітету ВР Андрій Кожем'якін (фракція «Батьківщина») під час представлення законопроекту №4054 П (Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської Комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації), зазначив, що цей документ «просуває необхідність змін, які дадуть комусь десь у когось забрати те, що він забажає».

«Комітет сьогодні розглянув цей законопроект на прохання президента і, насамперед, з поваги до президента, Комітет вважає, що цей законопроект має бути доопрацьований, він має багато нарікань і тому може бути ухвалений тільки за основу», - підсумував Андрій Кожем'якін.

 

прес-служба пратії «Батьківщина»

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (789)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области