ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Пустий піар Яценюка з особливо тяжкими наслідками

  468   0 26.01.2016, 11:06 | Статьи, Политика
Пустий піар Яценюка з особливо тяжкими наслідками

Про бурхливу діяльність уряду Яценюка та її наслідки для української держави й громадян сказано достатньо для того, щоб притягнути значну групу осіб до кримінальної і цілу партію «Народний фронт» до політичної відповідальності.


В умовах втрати рейтингу, все зростаючої загрози посадок і дуже обмеженого вибору місць для імміграції почалася агонія. Кожен день окремі міністри, які поки ще при владі, але вже втратили довіру громадян, і загалом Кабмін видають фонтани PR-ініціатив, що імітують бурхливу реформаторську діяльність на благо народу і покликані відновити рейтинг напередодні неминучих дострокових виборів.
На все це можна було б дивитися з гіркою усмішкою, якби не тяжкі наслідки таких ініціатив.


Початок нового 2016 року ознаменувався оприлюдненням так званої Комплексної державної програми підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території країни і районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів, на період до 2017 року.


Дотепер люди, які, рятуючи себе і своїх дітей, втекли від війни і окупантів, думали, що вони вимушені переселенці.
Група осіб, котра через випадкову помилку долі вважає себе урядом України, вирішила, що вони просто переселилися.
Кабінет міністрів від самого початку демонструє неадекватне уявлення про причини й суть проблем, з якими зіштовхнулися вимушені переселенці, ба навіть більше того - плутає ці проблеми з проблемами громадян України, які постраждали від російської збройної агресії, а це не лише вимушені переселенці.
Безпосередньо постраждалими від російської збройної агресії, поряд із вимушеними переселенцями, слід вважати сім'ї загиблих, поранених і скалічених військових та цивільних, військовослужбовців, які побували в полоні, й цивільних осіб, що побували в незаконному ув'язненні, громадян, які втратили особисте майно, причому тих, що проживають як на вільній, так і на окупованих територіях.


Мало того, що в документі немає відповідей на найнагальніші питання вимушених переселенців, але Кабінет міністрів
України, в агонії обіцяючи переселенцям золоті гори, своїми руками виводить із зони фінансової відповідальності за скоєні злочини державу-агресорку - Російську Федерацію і «натягає» на бюджет України нездійсненні зобов'язання. У своїй програмі уряд Яценюка назвав збитки, завдані військовою агресією Росії, збитками «внаслідок військових дій» (?!). Кремль аплодує ідіотам в українській владі.


Яценюк і Ко вигадали, що компенсувати збитки, нанесені агресором, мусить державний бюджет, тобто ми з вами, українські платники податків, а механізм оцінювання «матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок військових дій (?!)» доручено розробляти Фонду державного майна України (?!).
Якщо негайно не скасувати весь цей ідіотизм, то Москва ще не раз скористається рішенням уряду Яценюка в своїх інтересах із тяжкими наслідками для України.


Безумовно, ми спільно повинні допомогти громадянам, які змушені були залишити свої оселі, пережити це лихо і взяти новий старт у житті. Але йдеться не про компенсацію Україною збитків, завданих російською збройною агресією і не про «подарунки» від Яценюка, а про програму підтримки через бюджет від імені всього українського суспільства.


Моральні та матеріальні збитки, нанесені українським громадянам, державі й бізнесу військовою агресією, повинен відшкодувати той, хто їх завдав - Російська Федерація як держава-агресорка. Це аксіома.
Причому, розраховуючи збитки, нанесені громадянам, потрібно виходити не зі скромних можливостей української держави, а зі світової практики. І час розплати невблаганно наближається.


Поки ж без відповіді залишається питання: а хто відшкодує матеріальні та моральні збитки, завдані українським громадянам, державі й бізнесу правлінням Яценюка та його подільників?


Андрій СЕНЧЕНКО,

блог на сайті «Обозреватель»

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (425)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области