ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июнь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Юлія Тимошенко: Цей уряд професійно непридатний!

  276   0 24.12.2015, 17:25 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко: Цей уряд професійно непридатний!

 

«Батьківщина» не може голосувати за проект Держбюджету на 2016 рік і податкове законодавство, зокрема через ганебну концепцію уряду щодо збільшення податків під час падіння доходів людей

 

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко в інтерв'ю парламентським журналістам.

 

«Наша політична сила чесно відпрацювала бюджетний процес: коли ми отримали проект бюджету від уряду, то сформували професійні, чіткі, аргументовані пропозиції щодо того, як зробити цей закон бюджетом розвитку, а не бюджетом знищення України. Ми розписали кожну цифру додаткових доходів, але неможливо за водія тримати кермо. Тому наші пропозиції щодо доходів бюджету враховані, а всі пропозиції, які піднімають економіку та доходи людей, - не враховані. Це просто розбалансований і безглуздий бюджет», - сказала вона.

 

Лідер фракції висловила зауваження щодо процедури розгляду проекту бюджету та назвала її «абсурдною».

 

«Прикро, що обговорення законопроектів, на яких базується проект бюджету, відбувається з голосу: з голосу вносяться пропозиції, з голосу вносяться правки в пропозиції - так бюджет за 25 років незалежності України ніколи не приймався», - обурилася політик.

 

За її словами, цей проект бюджету - «це просто вбивство регіональних бюджетів».

 

«На них скинули видатків на 62 млрд грн на освіту, на охорону здоров'я, всі пільги і не дали жодної додаткової копійки. Вони розвантажили державний бюджет, скинули все на місцеве самоврядування і не профінансували», - додала Тимошенко.

 

Окрім того, на думку лідера «Батьківщини», податкове законодавство, яке зараз розглядається парламентом і не набирає необхідних голосів, не може бути прийняте через такі недопустимі та неприйнятні позиції:

 

-піднімаються ставки оподаткування для підприємств, які працюють на пільговій основі, малих підприємств, які працюють на фіксованому податку;

 

-скасовується вся пільгова система оподаткування для аграріїв і фермерських господарств, які на своїх руках тримають виготовлення всієї сільгосппродукції.

 

«Коли руйнують економіку та залишки працюючих підприємств, то, безумовно, не можна вирішувати й соціальні питання», - зазначила лідер «Батьківщини» та додала, що в законі про оподаткування залишається підняття суми податку на доходи фізичних осіб.

 

Юлія Тимошенко пояснила, що, якщо раніше мінімальну заробітну плату не оподатковували, то зараз «пропонується тільки 50% мінімального прожиткового рівня не обкладати податком на доходи фізосіб, тобто беруть з найбідніших, хто вже не може платити податки».

 

Також, за її словами, уряд залишає оподаткування пенсій: «Ми - перша й остання країна у світі, де залишається оподаткування пенсій. До того ж залишають 5% податок на дивіденди найбагатших людей, коли в усіх розвинених країнах дивіденди багатіїв оподатковуються 20-25%».

 

Ще однією неприйнятною нормою податкового законодавства уряду Тимошенко назвала зниження ренти для приватних компаній до 29% на фоні 70% ренти для ДП «Укргазвидобування».

 

«Вони практично банкрутують державну систему видобутку газу та залишають драконівські ціни на газ для людей», - наголосила лідер фракції.

 

Водночас, за її словами, «Батьківщині» вдалося «буквально вирвати в уряду низку змін до податкового законодавства»:

 

-зниження податку на фонд заробітної плати (єдиний соціальний внесок) з 41% до 22% - «це суттєво покращить ситуацію для всіх підприємців»;

 

-збереження фіксованого податку для низки категорій.

 

«Але вони все одно взяли та підняли фіксований податок для аграріїв на землю, - повідомила Тимошенко. - Чого добивається уряд? Очевидно, якщо підняти податки для аграріїв, то у нас не буде достатньої кількості продукції. Інфляція на продукти харчування - щонайменше на 20-30% - зростуть ціни. Незважаючи на це, вдалося добитися певного вдосконалення податкового законодавства від уряду, але все одно там залишаються недопустимі речі».

 

За словами лідера фракції, так бюджет не приймався ніколи.

 

«Як учасник сімнадцяти бюджетних процесів можу сказати, що так бюджет не приймався ніколи! Завжди проект вносився не пізніше 15 вересня і ще на початку року, у квітні, завжди узгоджувалась стратегія бюджетної політики - бюджетна резолюція. Сьогодні все це робиться з колін, у хаотичному режимі», - заявила вона.

 

Юлія Тимошенко назвала основні вади проекту бюджету, які є категорично неприйнятними для фракції «Батьківщина», зокрема, скорочення на 31% всіх видатків на підтримку економіку, що означає скасування пільг, підвищення податків тощо: «ВВП падає, а загальний обсяг податків, який береться з країни збільшують на 24%, на 120 млрд грн. Тобто при падінні економіки податковий тиск підвищується на 24%, а це означає, що економіку ми ніколи не піднімемо».

 

Окрім того, вона зауважила, що в бюджеті скорочуються видатки на всі ключові галузі розвитку: майже вдвічі скорочуються видатки на науку, на 16% скорочуються видатки на освіту за рахунок скорочення працівників освіти, закриття шкіл.

«Якщо науку і освіту через бюджет сьогодні практично вбивають, то як країна буде розвиватися?» - запитала лідер фракції.

 

Лідер «Батьківщини» також назвала недопустимим скорочення майже на 13% видатків на оборону: «У країні, яка воює, в якій багатократно необхідно підвищувати плату тим, хто сьогодні на фронті! Нам потрібно випускати своє озброєння, піднімати промислово-військовий комплекс. До того ж уряд кидає це на найбільш корумповане ДП «Укроборонпром».

 

«Недопустимим у цьому бюджеті також є те, що скорочуються доходи людей, бюджетників, пенсіонерів... Це означає, що інфляція цього року буде на рівні 46%, а реально вона складає рівно стільки, на скільки впав курс гривні. Але в цьому бюджеті не закладено індексації», - заявила Тимошенко.

 

Вона зазначила, що уряд говорить неправду про збільшення зарплат і пенсій на 12%, «вони ставлять 12% наприкінці року, з 1 грудня, а реально в середньому по року це 4,1% індексації».

 

Окрім того, за її словами, тарифи залишаються драконівськими, незважаючи на падіння ціни на газ у світі.

 

Тимошенко зауважила, що «Батьківщині» вдалося зупинити закон про повернення грального бізнесу і бюджетні новації щодо наповнення бюджету з цього бізнесу: «Коли нищать країну, то починають з моралі, духовності і віри. Я не знаю що цей уряд робить! Знаєте, коли Господь хоче покарати, він позбавляє розуму. І мені здається, що цей уряд просто позбавлений розуму».

 

«Так бюджет не планується! Цей уряд професійно непридатний і це вже очевидно», - заявила Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июнь 2019 (680)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)
Февраль 2019 (946)
Январь 2019 (1032)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области