ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июнь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Тетяна Меліхова: Кандидати в депутати Київради намагаються сфальсифікувати результати виборів

  664   0 28.10.2015, 15:13 | Новости, Политика
Тетяна Меліхова: Кандидати в депутати Київради намагаються сфальсифікувати результати виборів

 

Кандидат в депутати Київради від ВО «Батьківщина» по виборчому округу №90 Тетяна Меліхова звернулася до Петра Порошенка та Віталія Кличка із проханням закликати столичних кандидатів припинити спроби сфальсифікувати вибори у Києві

 

За словами Меліхової, вночі з 27 на 28 жовтня до Святошинської виборчої комісії надійшла заява про необхідність перерахунку голосів на кількох дільницях виборчого округу №90.

 

Відповідний документ був направлений за підписом «від виборців» Щербатюк О. М., Чудової Н. В. та Панькова М. В. як від спостерігача на виборах від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

 

Відповідно до ст. 83 п.6 Закону України про місцеві вибори, заяву про необхідність перерахунку голосів мають право подавати лише спостерігачі, або уповноважені партії, або довірені особи кандидата на посаду міського голови, якщо порушення встановлені під час самого підрахунку голосів. У цьому випадку двоє з трьох підписалися як виборці, що суперечить Закону.

 

«Підставою для перерахунку голосів відповідно до заяви є нібито нечесний підрахунок голосів. Бюлетені, де віддали голос за кандидата в депутати Київради від «БПП «Солідарність» Олексія Михайлова, нібито підкладалися у стопки за інших кандидатів. За результатами голосування Олексій набрав 24%. Цей результат не дозволяє йому стати депутатом Київради, оскільки найнижчий відсоток в його політичній силі з-поміж кандидатів, які проходять до Київради, становить 28%. А згідно нового законодавства, має значення не місце зайняте на окрузі, а місце, яке посідає кандидат у списку кандидатів своєї політичної сили», - пояснила Тетяна Меліхова.

 

Вона наголосила, що оскільки члени дільничних комісій підписали протоколи, то це означає, що ніяких фальсифікацій насправді не було, або вони знали про фальсифікації і промовчали - «це є злочин».

 

Кандидат від «Батьківщини» вбачає у бажання перерахувати голоси застосування брудних виборчих технологій, «що призведе або до скасування результатів виборів на цих дільницях, або до суттєвої зміни результатів на користь провладного кандидата».

 

«Розумію, що спостерігачі лише маріонетки, але навіть маріонетки повинні усвідомлювати, що їх злочинні дії мають бути покарані. І покарані не для мене особисто, і не для київських виборів загалом, а для того, щоб технології Януковича були поховані в минулому, шляхом покарання кожного, хто візьметься за ту чи іншу технологію фальсифікації виборів і щоб ці технології не переходили на партії, які робили Революцію Гідності», - наголосила Тетяна Меліхова.

 

Вона повідомила, що у зв'язку із цим юристи ВО «Батьківщина» ініціюватимуть відкриття кримінальної справи щодо спроби сфальсифікувати результат виборів.

 

На її думку, в цій фальсифікації задіяні два суб'єкти.

 

«Мій опонент - кандидат у депутати Київради по виборчому округу №90 Олексій Михайленко та його юридичний консультант і одночасно кандидат у депутати Київради по виборчому округу №2 у Голосіївському районі Сергій Репецький, який також не набрав необхідної кількості голосів для проходження у Київраду і безрезультатно намагався влаштувати перерахунок голосів на дільницях свого округу. Так от, обидва ці суб'єкти є помічниками народного депутати Олександра Третьякова», - розповіла представник «Батьківщини».

 

До того ж, кандидатка наголосила на ще одному факті порушення законодавства.

 

«Святошинська виборча комісія, незважаючи на те, що має діяти за порядком денним, під час підрахунку голосів за кандидатів у мери Києва відхилилася від плану і почала розглядати заяву скаржників про фальсифікацію виборів на виборчому окрузі №90. Крім того, заява розглядалася за відсутності членів дільниць, що також є порушенням законодавства», - зазначила вона.

 

У звязку з цим Тетяна Меліхова подала скаргу на дії Святошинського виборчої комісії.

 

«Досягати успіху треба не шляхом фальсифікацій, а шляхом висунення сильних кандидатів та веденням політики, яку підтримуватимуть виборці. Крім того, треба вміти достойно програвати!» - підсумувала Тетяна Меліхова.

 

ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июнь 2021 (433)
Май 2021 (806)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области