ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

«Батьківщина» — це чесна і професійна команда, яка подолає корупцію!

  254   0 14.09.2015, 10:42 | Статьи, Политика
«Батьківщина» — це чесна і професійна команда, яка подолає корупцію!

У Києві відбувся з'їзд партії ВО «Батьківщина», на якому загалом були присутні понад 10 тисяч осіб. Така масовість є свідченням того, що люди довіряють цій політичній силі. Адже «Батьківщина», якій 9 липня виповнилося 16 років, неодноразово доводила послідовність дій та сталість поглядів. Нині можна з упевненістю сказати, що це - єдина могутня партія в Україні на противагу багатьом політичним проектам, які час від часу запалюються й гаснуть.

 

Головуючий на з'їзді перший заступник голови партії Іван Кириленко зазначив, що для проведення з'їзду було обрано найбільший у столиці зал на 7 тисяч місць, але на захід зібралося понад 10 тисяч учасників! До речі, таких масових зборів «Батьківщина» не скликала від 2009 року.

 

«У найтемніші, у найбуремніші часи найкраще видно світлих людей. Я дивлюся на наш багатотисячний зал і кажу вам: ви надзвичайно світлі, бо тут зібралися кращі з кращих синів і дочок нашої партії!» - наголосив Іван Кириленко.

 

 

На з'їзді були присутні делегати з усіх областей України, зокрема зі східного регіону та Криму.

 

Також прибуло багато поважних гостей: предстоятелі, єпіскопат та духовенство основних українських церков, представники дипломатичних місій та міжнародних фондів, науковці, правозахисники.

 

Завітали на з'їзд і лідери Європейської народної партії. Зокрема, віце-президент ЄНП Маріо Давид з трибуни зачитав вітання від президента партії Джозефа Доля. Також слово мав депутат Європейського парламенту Міхаель Галер.

 

На з'їзді делегати одностайно ухвалили рішення щодо участі «ВО «Батьківщина» у місцевих виборах, що відбудуться в Україні 25 жовтня цього року.

«Це шанс розпочати реформи з регіонів, з місцевих органів самоврядування, з кожного села, міста, селища, району і області... Я розглядаю місцеві вибори як сильну, потужну, самостійну силу, яка буде сформована на місцевому рівні, яка дасть людям результат на тлі не дуже професійної роботи центральної влади і корупції, що накрила країну. Це шанс знищити зневіру і підняти державу», - резюмувала голова парії Юлія Тимошенко.

 

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на з'їзді партії окреслила напрями вирішення ключових проблем у політичному, економічному та суспільному житті держави. Зокрема, політик наголосила, що шлях до перемоги над російським агресором пролягає через створення міжнародної антипутінської коаліції. Для подолання корупції необхідно сформувати систему, яка б не залежала від будь-якої влади. А для розбудови соціально-орієнтованої європейської економіки потрібно встановити справедливі ціни на тепло для населення.

 

Зупинити війну зможе лише антипутінська коаліція

Війна, яку Росія оголосила Україні, - це перевірка на міцність міжнародного права і таких інституцій, як ООН, ОБСЄ, НАТО. На жаль, наразі світ не має однозначної відповіді, як зупинити агресію Кремля. Про це сказала лідер партії  «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Нам треба негайно почати реформувати міжнародні інституції, які мусять протидіяти агресії, зупинити її і не допустити ще однієї трагедії в масштабах людства», - підкреслила політик.

 

Тимошенко наголосила, що демократичний світ разом із Україною має виступити єдиним фронтом проти російської агресії: «Ми вийдемо з цього стану лише з нашими партнерами - з антипутінською коаліцією, яка сьогодні стала поряд з нами і впевнено працює задля зупинення війни. Це країни ЄС, США, Канада і багато інших країн, які розуміють весь рівень загрози», - додала Юлія Тимошенко.

 

«Не принижуючи цінності Мінських угод, можна констатувати, що Путін використовує їх для досягнення чотирьох цілей. По-перше: він намагається нейтралізувати санкції, які застосував світ проти РФ. По-друге: знищити плани ключових країн світу щодо поставки Україні високотехнологічного озброєння. По-третє: він хоче ліквідувати нашу лінію оборони... І останнє: виграти час для постачання на територію нашої держави важкої техніки, яка знищує наших людей, нашу стабільність і незалежність», - пояснила лідер партії.

 

Юлія Тимошенко наголосила, що Мінські угоди необхідні для того, щоб зупинити агресора, однак лише їх недостатньо: «Одночасно з виконанням Мінських угод треба формувати іншу стратегічну лінію, де будуть задіяні всі ключові держави світу, зокрема США, ЄС, Канада... Нам потрібен зовсім інший переговорний процес. Слід посилювати стратегію примусу до миру».

 

«Ми обіцяли підставити владі плече, а не заплющувати очі»

«Батьківщина» залишатиметься у коаліції заради миру і сильної України. Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

Голова фракція зауважила, що у «Батьківщини» є чимало претензій до двох найбільших партій коаліції, які «формують абсолютно помилкову соціально-економічну стратегію».

 

«Але коли говорять про «золоту акцію» «Батьківщини» щодо руйнації проєвропейської демократичної коаліції, то я хочу сказати: ми не торгуємо акціями і не є політичним ломбардом. Ми - державники, патріоти, відповідальні й професійні люди. І як би важко нам не дихалося у цій коаліції, заради миру, заради сильної України ми будемо там. Ми боротимемося як із зовнішнім агресором, так і з усім безглуздям, який відбувається всередині коаліції», - запевнила Юлія Тимошенко.

 

Вона нагадала: «Коли ми об'єднувалися у коаліцію, ми обіцяли підставити владі плече, але ми точно не обіцяли заплющити очі та прикусити язик, коли бачимо корупцію, яка захлеснула сьогодні владні кабінети. Якщо ми припинимо голосно про це говорити, то будемо співучасниками, які покривають і дають зростати новітній постреволюційній корупції», - додала народний депутат.

 

«Важка артилерія вбиває людей, корупція вбиває надію нації»

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила, що простіше відвести важку артилерію, ніж корупцію: «Якщо важка артилерія вбиває людей, корупція вбиває надію нації, руйнує наш шлях... Ми хочемо вірити в те, що Антикорупційне бюро і антикорупційні комітети спрацюють.

 

Але цього недостатньо. Корупція може бути подолана лише ззовні. Адже влада не боротиметься якісно з власною корупцією. Тому потрібно формувати систему боротьби з цим негативним явищем, яка б не залежала від будь-якої чинної влади.

 

Ось чотири складові: перша - народ. Дайте людям право фіксувати факти корупції, йти з цим до суду, публічно вимагати відставки і притягнення до відповідальності тих, хто отруює життя. Такий закон був створений нашою командою, згодом проголосований більшістю парламенту, але його заветував президент. Йому ми ставимо питання: чому? А Верховну Раду просимо подолати це вето!

 

Друга складова - парламент. Дайте йому право боротися з корупцією», - говорить Тимошенко.

Для цього потрібно ухвалити закон про тимчасові слідчі комісії, які можуть проводити слідство, передавати матеріали до суду без втручання силових структур, підконтрольних владі. Та поки прийняття такого закону блокується.

 

«Третя - Рахункова палата. Вона не може бути органом влади чи парламентської більшості, а мусить стати незалежним органом з контролю за державними фінансами», - продовжує Тимошенко. Закон про РП, який був створений, зокрема, зусиллями депутатів із фракції «Батьківщина», проголосований. Але нині є небезпека, що в РП знову посадять маріонеток від влади...

 

«І четверта складова - міжнародні організації у боротьбі з корупцією, які потрібно запросити до України і зробити нашими однодумцями», - підсумувала лідер фракції.

 

Партія вимагає покарати посадовців, причетних до завищення тарифів

Одним із кроків у боротьбі з корупцією стало звернення «Батьківщини» до ГПУ із заявою про злочин щодо дій посадовців, причетних до формування несправедливих цін на тепло та газ для населення.

 

Юлія Тимошенко наголосила, що до встановлення необґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги для населення призвели два фактори. По-перше, на потреби громадян уряд спрямував не весь газ українського видобутку. По-друге, уряд не мав права в 2015 році призначати для внутрішнього споживання населенням європейську ціну на рівні 7188 грн за тисячу кубів блакитного палива, бо, відповідно до Меморандуму з МВФ, підписаному 27.02.2015 року, Україна має перейти до «паритетних» цін на газ лише в квітні 2017-го. «Це - пряме порушення Меморандуму», - зазначила вона.

 

«Уряд, затверджуючи своєю постановою баланс розподілу газу на 2015 рік, порушив закон про засади функціонування ринку природного газу, а саме статтю десяту, і відтак не додав населенню щонайменше 3,1 млрд кубометрів газу», - наголосила Тимошенко.  Лідер «Батьківщини» вважає, що недоотриманий населенням газ українського видобутку віддали комерційним структурам на корупційній основі.

 

Політик пообіцяла, що «Батьківщина» триматиме під контролем розслідування цієї справи.

 

Валентин ВИГОВСЬКИЙ

 

gazetavv.com

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (695)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области