ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Загарбницьке кроваве нутро Росії

  325   0 09.02.2015, 18:50 | Статьи, Политика
Загарбницьке кроваве нутро Росії

НАТО зібрало більше доказів її агресії, ніж українські військові та СБУ

Викликає подив, тривогу й обурення, що у світових організаціях досі немає достатніх доказів про те, що Росія агресор і що вона розв'язала приховану загарбницьку війну проти України.

Скоро буде рік, як йде війна, а доказів недостатньо. І деякі країни сумніваються щодо доцільності санкцій проти Росії або ставлять питання про їх зняття. І можна очікувати, що незабаром санкції проти Росії буде знято. Цього досягне Греція, Юлія Льовочкіна і політолог В. Карасьов, який нещодавно на одному політшоу доказував, що війни нема. А половина населення Донбасу впевнена, що його завойовує Україна; Полтавська рада за першого голосування не визнала, що Росія агресор, а ДНР та ЛНР - терористичні організації. Близько 40% людей України проти продовження АТО. І від мобілізації ухиляється значна частка людей. Це наслідок "діяльності" всіх органів влади. Під час Вітчизняної війни на окупованій території і в партизанів були і радіо, і газети чи листівки, і пропагандисти; і люди знали, що робиться на фронтах.

У нас же "немає" в якості доказів ні маркованих російських снарядів та осколків, ні підбитої техніки, ні військових документів, ні перехоплених розмов, ні полонених, ні фотографій, ні зруйнованих будинків та інфраструктури. Хиба що Президент Порошенко офіційно продемонстрував світовій спільноті кусок постріляного металу із розбитого терористами  автобуса з людьми. І це всі матеріальні докази? НАТО зібрало більше доказів, ніж українські військові та СБУ. Мені заперечать: про докази агресії повідомляють дипломати, урядовці та депутати,  їх розміщують на сайтах, передають по телебаченню. Але це для дідусів і бабусь.

Необхідні офіційні оперативні письмові заяви та ноти протесту за кожним фактом порушень. Не виконуються Мінські угоди, порушуються умови перемир'я, терористи багатократно обстрілюють нашу територію - жодної ноти протесту Росії, жодної офіційної заяви для країн світу. Лише манірні балачки та дипломатичні рукопотискання. Країна агресор  під прикриттям гуманітарної допомоги багатократно: конвоями, колонами, караванами посилає зброю терористам і безпосередньо військових - про це також практично тільки балачки (безсилість,безпомічність як з боку України, так і ЄС, ОБСЄ, НАТО). Треба по всіх рупорах офіційно оголошувати  про терористичні діяння, війну та шахрайство Росії,  доводити їх  до кожного посольства. Так доводився світу факт і захоплювався інформаційний простір.

Я вже одержав відповідь від МЗС, що  докази про агресію Росії наводяться на сайтах і на виставці в Києві. А Угорщина, Греція, Франція, ПАРЕ і сама Росія їх бачать?

Хіба не можна обладнати стенди, макети, альбоми та інше з доказами терористичної війни Росії проти України і мати їх у палацах Президента, Кабміну, МЗС і доставити їх  у міжнародні органи та окремі посольства? І показувати докази іноземним представникам. І запрошувати їх на огляд доказів, особливо тих, хто не вірить, що Росія агресор-терорист. Більше того, запрошувати невіруючих дипломатів  та послів і навіть російських на екскурсії-рейди у Донбас, у прифронтові зони, щоб вони пересвідчились із якого боку стріляють, чиї не розірвалися снаряди, чиї осколки, чиїми ракетами зруйновані будівлі, підприємства, установи. І поговорили з пораненими,  каліками, полоненими,  найманцями, російськими командирами «Градів», ракетних установок, танків. І спробували знайти  на Донеччині заводи, які все нібито виробляють, чи фірми й магазини, які їх продають.

Росія розпочала агресію та анексію, вона воює,  убиває, калічить, нищить, забезпечує терористів, сама терористка, а представляється цнотливою панночкою. Треба показати  загарбницьке кроваве нутро Росії.

І ще. Головне. Хіба може продовжуватися такий стан, що з країною-агресором немає кордону? Під час війни Україна не зможе обладнати кордон. Значить війна буде тривалою навіть за умов, якщо США та інші країни нададуть Україні летальну зброю, бо Росія посилить постачання зброї та військових через відсутній кордон. Тому, вочевидь, передусім необхідно залучити міжнародні миротворчі сили  ООН спеціально лише на кордон, у тому числі водний, які б відрізали можливість проникнення з Росії зброї, терористів, військ. І терористи виснажаться. Необхідний живий кордон із міжнародних миротворчих сил ООН, включаючи водний.

За термінової реалізації зазначених думок агресію Путіна, вочевидь, можна буде зупинити. Відтак може швидше закінчитися  війна в Україні і прийде бажаний мир.

Анатолій Вертійчук

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (616)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области