ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июнь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Юлія Тимошенко пропонує Верховній Раді визнати Росію країною-агресором

  230   0 26.01.2015, 16:36 | Новости, Политика
Юлія Тимошенко пропонує Верховній Раді визнати Росію країною-агресором

 

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропонує Верховній Раді визнати Росію країною-агресором та денонсувати так званий «великий договір» між Україною та Росією, укладений у 1997 році.

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Тимошенко підкреслила, що дії Росії на сході України є порушенням Мінських домовленостей, меморандумів та протоколів і є війною проти України.

«Це не терористичні дії, це не лише тероризм, який також присутній як складова цієї війни. Це повноцінна війна, яку так і треба називати, - сказала вона. - Наступає новий етап, коли потрібно знайти нові шляхи врегулювання конфлікту на Сході України».

Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина» напрацювала певний алгоритм дій на цей час, який може стати «адекватною відповіддю» на війну Російської Федерації проти України.

За її словами, Україна має «адекватно діяти, як на міжнародній, так і на внутрішній аренах».

По-перше, Верховна Рада має ухвалити відповідну заяву щодо визнання Україною Росії країною-агресором та добитися того, щоб і інші країни це визнали, а по-друге, має бути денонсований Договір про дружбу та співпрацю між Україною та Росією, укладений в 1997 році.

«Мають бути ретельно зібрані ті докази Міністерством юстиції, Міністерством оборони, Міністерством закордонних справ, всіма силовими структурами, які доводять, що РФ веде військову агресію проти України. Доведення цієї інформації, цих доказів до міжнародних структур призведе до того, що і в світі Україна мусить добитися визнання Росії країною-агресором», - зазначила вона.

За словами Тимошенко, ми не маємо права вимагати від світу радикальних дій проти Росії, поки ми самі їх не застосуємо.

«Як оголошувати Росію країною-агресором, якщо Україна ще має Договір про дружбу, співпрацю й «інші приємні речі», підписані з РФ ще в 1997 році? Тому нам бажано було б завтра на засіданні Верховної Ради денонсувати цю Угоду про мир, співдружність і все інше, тому що треба називати речі своїми іменами, коли проти нас ведуть війну», - наголосила лідер партії.

Окрім цього, «Батьківщина» вимагатиме виходу України з СНД та ухвалення звернення Верховної Ради до ПАРЄ з вимогою не підтверджувати повноваження делегації РФ в Асамблеї.

«Саме там Російська Федерація має отримати першу, потужну відповідь на ту ескалацію військових дій, яку вони розпочали на українському Донбасі», - наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» привітала проведення в неділю засідання РНБО і заявила про підтримку рішення щодо звернення України до Гаазького міжнародного кримінального суду.

Крім того, Юлія Тимошенко наполягає, щоб Верховна Рада ратифікувала Римський статут, який готовий до розгляду, бо без цього Україна не може бути учасником процесу в Гаазі.

«Батьківщина» також пропонує розпочати процес внесення змін до Уставу ООН, аби розпочати процес виключення Росії з Ради Безпеки ООН.

На думку Юлії Тимошенко, парламент має ухвалити звернення до ЄС та інших міжнародних організацій задля організації ефективного моніторингу подій за кордоном України з РФ, а не «за лінією фронту».

«Україна в обличчі Верховної Ради мусить наполягати на тому, щоб саме міжнародний кордон між Україною та РФ був взятий під ретельний міжнародний захист. І саме захист цього кордону і цілісність України сьогодні є нагальним питанням», - заявила Юлія Тимошенко.

Окрім цього лідер «Батьківщини» наполягає введенні «локального воєнного стану на Донбасі» та створення ставки Верховного Головнокомандувача.

«Ми не агресори, ми не будемо нікому оголошувати війну, але для того, щоб правильно організувати оборону, нам невідкладно потрібно вводити локальний воєнний стан в Луганський та Донецькій області. Це питання життя України, це питання фахового та ефективного опору російській агресій. Другим кроком ми пропонуємо введення ставки Верховного Головнокомандувача, що дозволить сконцентрувати в руках президента всю систему управління країною, яка буде спрямована на посилення ефективної системи оборони нашої країни, на посилення нашого захисту», - наголосила Юлія Тимошенко.

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июнь 2021 (536)
Май 2021 (806)
Апрель 2021 (682)
Март 2021 (715)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области