ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Тимошенко: Корупція – це удар суспільству під дих

  617   0 23.10.2014, 09:20 | Новости, Политика
Тимошенко: Корупція – це удар суспільству під дих

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про необхідність використання в Україні міжнародного досвіду в боротьбі з корупцією.

"Зараз ця корупція - постмайданна, і вона - найстрашніша, тому що постмайданна корупція - це удар суспільству під дих. Люди на це абсолютно не розраховували, вони розраховували на інше. Зараз увесь світ обговорює тему лихорадки Ебола. Корупція, як ця хвороба, просто розповсюджується і її треба локалізувати, тому що це смертельна хвороба", - сказала Юлія Тимошенко у ефірі телеканалу "24″, повідомляє її персональний сайт.

На її думку, корупція заважатиме Україні продемонструвати історію успіху.

"Ми не зможемо залучити світ до підтримки України в ці важкі часи. Але при всій жахливості і масштабності корупції сьогодні цю хворобу можна лікувати. Головне - рецепт. Наша команда цей рецепт знає. В уряді я це робила і це спрацьовувало. За це потім розправлялися зі мною персонально і з нашою командою", - зазначила вона.

Лідер партії "Батьківщина" додала, що одразу після свого звільнення із в'язниці через фракцію партія у парламенті ініціювала ухвалення розроблених на основі грузинського досвіду законопроектів щодо боротьби з корупцією.

"Треба боротися з корупцією на різних рівнях. Рівень дрібного чиновника. Там треба зробити те, що ми хотіли запровадили одразу після революції - дати право кожній людині фіксувати розмову з чиновником будь-яким чином - аудіо, відео, свідок, але зафіксувати того чиновника, який вимагає хабар. І з цими доказами йти не до Генеральної прокуратури, а напряму до судів, які треба правильно реформувати", - нагадала Юлія Тимошенко.

На її думку, керівництво країни та урядовці повинні мати політичну волю для боротьби корупцією.

"Вищі керівники держави, і насамперед, новий керівник уряду, який буде обраний після парламентських виборів, мусять мати політичну волю боротися з корупцією. Бажання не користатися корупцією, а реально з нею боротися. Сьогодні, на жаль, корупцією користуються. У нашої команди є політична воля боротися з корупцією. Ми демонстрували це, не імітували боротьбу з корупцією, а реально боролися. Люди відчули це, коли ми припинили вечірні відключення світла у 2000 році, коли ми повернули державі "Криворіжсталь", шельф Чорного моря, де видобували нафту і газ, коли ми закрили всі фінансові потоки на офшор і виплатили всі пенсії і зарплати. Це була боротьба з корупцією", - переконана вона.

"Корупція - це не пусті слова. Це теплі речі для наших солдат і офіцерів на фронті, це зброя для нашої армії, це коли не можуть закупити вакцини для дітей, і вони під ризиком смерті. Це низькі пенсії, це відсутність робочих місць, це заробітні плати... Корупція - це життя кожної людини, тому боротьба з корупцією це боротьба за повернення нормального життя в нашу країну, це економічне процвітання, стабільність і заможність наших родин. Корупцію можна долати", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також вважає необґрунтованими рішення уряду щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Я не бачу ніяких підстав, щоб знімати сьогодні у людей останні соціальні копійки тоді, як треба просто закрити масштабну корупцію і не давати сьогодні більшу частину бюджету "зливати" або на банки Януковича, або на клани Януковича, або на офшори колишньої команди Януковича", - наголосила вона.

На думку Тимошенко, зараз громадяни України вже на парламентських виборах повинні зробити вибір щодо подальшого розвитку держави.

"Або ми все це зберігаємо після парламентських виборів, і тоді у народу немає шансів, або можемо все змінити. У нас є надія, що Україна може з усім цим впоратися. Ми багаторесурсна країна. Потрібні декілька місяців для того, щоб люди відчули, що може бути повернуто все те, що у них забрали - доплати лікарям, інвалідам, військовим, дітям війни, чорнобильцям, заплатити заробітні плати шахтарям і будівельникам. Це не безвихідь. Україна має шанс", - заявила Юлія Тимошенко.

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2020 (633)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области