ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Яценюк представив план відновлення України (ВІДЕО)

  1849   0 03.09.2014, 17:09 | Новости, Политика
Яценюк представив план відновлення України (ВІДЕО)

На засіданні уряду в середу, 3 вересня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк представив План дій «Відновлення України».

«Війна закінчиться. Після війни завжди настає мир. Мир, за який нам потрібно боротися і який нам потрібно вибороти. І ми вже зараз повинні думати, що треба робити в країні, коли буде досягнуто цей мир, коли буде зупинена агресія».

Він зазначив, що не треба «придумувати велосипед і тим більше займатися реформістським популізмом». «План реформи країни готували сім років. Його підписав президент і прем'єр-міністр. Цей план реформи країни - Угода про асоціацію між Україною і Європейським союзом. Більш об'ємного і змістовного документу ніхто не придумає».

Щодо тактичних кроків, підкреслив Арсеній Яценюк, уряд України поставив «кілька короткотермінових цілей для держави, невідкладних і негайних, які потрібні для країни і для того, щоби стабілізувати ситуацію.

Перша ціль, за словами глави уряду, - зупинити російську військову агресію і відновити суверенітет України. Друга – виконати Угоду з Європейським союзом і ввести безвізовий режим між Україною та ЄС». Третя ціль – «після завершення війни - реабілітація і допомога учасникам АТО і відновлення Донбасу, на що підуть мільярди доларів і роки», сказав Глава Уряду. Також серед Пунктів Плану відновлення країни - децентралізація влади, нова систему оподаткування, «удар по корупції і виграш війни з корупцією».

Ще один пункт Плану відновлення країни, за словами Арсенія Яценюка – «пройти зиму»: «Перезимувати з газом, з електроенергією, з харчуванням, теплом, водою».

Арсеній Яценюк підкреслив, що першою ціллю плану є подолання російської агресії. «На сході іде війна. Вона не є внутрішнім конфліктом України, вона розпочата і продовжується російським режимом. Спочатку Росія анексувала Крим, потім вона пішла далі і ввела свої регулярні війська на територію Східної України».

«Збройних сил, коли уряд прийшов до влади, не було як таких - ні регулярних військ, ні боєздатної техніки, ні Національної гвардії. За ці шість місяців ми відновили боєздатність української армії, створили Національну гвардію, втричі підняли фінансування, збільшили грошове забезпечення. І вся українська економіка сьогодні працює на армію, техніку, озброєння і на боротьбу з російськими бандитами і терористами», - сказав глава уряду.

Він нагадав, що українська сторона подала проти Російської Федерації позови, в тому числі до Європейського суду з прав людини. Загальна сума збитків тільки за попередніми даними становить понад 1 трильйон гривень. «Ми розпочали процедуру притягнення Росії до відповідальності в Міжнародному суді ООН за порушення Конвенції про боротьбу з тероризмом. Росія є державою-терористом, державою-агресором і буде нести відповідальність відповідно до норм міжнародного права».

Арсеній Яценюк наголосив, що Україні потрібна нова оборонна доктрина «з чітким визначенням, хто агресор і хто є загрозою»: «У новій оборонній доктрині Росія повинна бути визнана як держава-агресор, основна і єдина держава, яка загрожує територіальній цілісності і національній безпеці України».

«Мільярди, які ми відправляємо на армію, повинні оснастити армію новою технікою і повинні нарешті використовуватися оборонним відомством якомога швидше», - наголосив він.

«Ми розпочинаємо проект «Стіна» - будівництво реального державного кордону між Україною і Російською Федерацією», - повідомив глава уряду.

Арсеній Яценюк також нагадав, що уряд України схвалив законопроект про скасування позаблокового статусу України та відновлення курсу на євроатлантичну інтеграцію: «Цей закон повинен бути прийнятий парламентом».

Окрім того, План передбачає запровадження санкції проти російських громадян і підприємств, які підтримують агресію Росії проти України. Арсеній Яценюк нагадав, що уряд схвалив законопроект про санкції, і цей проект закону був ухвалений парламентом: «Зараз необхідне підписання даного закону і прийняття рішення про запровадження санкцій проти Росії».

План відновлення країни передбачає також подання нових позовів проти Російської Федерації «як держави-агресора з відшкодуванням всієї шкоди, яку Росія нанесла українській державі».
відео Арсеній Яценюк

Напередодні саміту НАТО 4 вересня Арсеній Яценюк окремо наголосив, що ціль України – «отримання спеціального статусу між Україною і НАТО»: «Вважаємо, що НАТО має надати Україні спеціальний статус особливого партнера номер один».

«Сполучені Штати Америки, сподіваємось, нададуть статус ключового союзника США», - додав глава уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що найбільш правильним було б «прийняття рішення про членство України в НАТО, яке, зрозуміло, буде непросто проходити, в першу чергу серед країн-членів альянсу».

Офійційна сторінка Арсенія Яценюка
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (418)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области