ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

ЄС запровадив санкції третього рівня проти Росії

ЄС запровадив санкції третього рівня проти Росії
Фото: inforesist.org

Посли країн-членів ЄС у вівторок під час засідання в Брюсселі ухвалили рішення про введення санкцій третього рівня щодо Російської Федерації.

Санкції стосуватимуться енергетичного, фінансового секторів та продукції військового та подвійного призначення, про це повідомили кілька світових агенцій з посиланням на дипломатичні джерела.

Наразі відомо, що фінансові санкції введуть обмеження для російських державних банків (включаючи ті, що мають частку державної власності вище 50%) щодо їх виходу на кредитний ринок та на використання фінансових інструментів, що передбачають строк більше 90 днів. Також заборонено випуск держбанками євробондів та випуск ними акцій на користь європейських власників.

Повна заборона на транзакції в євро даним санкційним пакетом не передбачена.

За даними одного з джерел, точно такі обмеження стосуватимуться державних інституцій РФ, корпорацій та агенцій із часткою державної власності більше 50%. Даний пункт санкційних обмежень був у "чернетці" рішення ЄС; наразі не відомо, чи лишився він в остаточному тексті рішення.

В сфері енергетики санкції стосуватимуться нафтового сектору - ЄС заборонить експорт та реекспорт до Росії високотехнологічного обладнання, перш за все - обладнання для глибоководного буріння.

Обмеження в сфері товарів війського призначення не стосуватимуться тих контрактів, що були укладені раніше - це було вимогою Франції, яка таким чином гарантувала завершення контракту з постачання в Росію вертольотоносців "Містраль".

Reuters уточнює, що строк дії даних обмежень складає 3 місяці, після чого вони можуть бути переглянуті. Водночас європейські дипломати запевняють Європейську правду, що можливий їх перегляд в бік збільшення за виникнення термінової потреби.

Рішення було ухвалене на "робочому" рівні - європейські країни відмовилися від ідеї проведення екстреного саміту, хоча декілька європейських керівників, включаючи канцлера Ангелу Меркель, заявили про готовність перервати відпустку для участі у зустрічі.

Рішення ЄС вже привітали деякі провідні європейські політики, в тому числі глава фракції ЄНП в Європарламенті, соратник Меркель Манфред Вебер

Дата набуття чинності рішенням про санкції поки не названа. Deutsche Welle стверджує, що публікація даного документу в Офіційному журналі ЄС запланована на четвер.

Президент Європейської ради Херман ван Ромпей та президент Єврокомісії Жозе Мануель Боррозу у спільній заяві, що поширена ввечері у вівторок, 29 липня, прокоментували рішення ЄС щодо введення третього рівня санкцій проти Росії.

"Європейський Союз погодив пакет значних додаткових заходів, скерованих на обмеження секторального співробітництва з Російською Федерацією. Це рішення обмежить доступ на ринки капіталу ЄС для російських державних фінансових інститутів, накладе ембарго на торгівлю зброєю, встановить заборону на експорт товарів подвійного призначення для військових користувачів і скоротить доступ до чутливих технологій, особливо в галузі нафтового сектора", - йдеться в заяві найвищих посадових осіб Євросоюзу.
Також лідери ЄС пообіцяли, що в пакеті нових санкцій буде розширено перелік осіб та організацій, щодо яких буду застосований арешт активів та заборона в'їзду до ЄС, пише Європейська правда.

Політики зазначили, що робили все від них залежне для владнання конфлікту шляхом переговорів, але Росія, на їх переконання, не підтримала мирні зусилля.

"Потужна пропагандистська машина, що спонсорована російською державою, продовжує підтримувати незаконні дії озброєних сепаратистів (на сході України)", - зазначили Баррозо та Ромпей.

"Коли спіраль насильства виходить з-під контролю і призводить до вбивства майже 300 мирних жителів, ситуація вимагає термінових і рішучих заходів реагування. Європейський союз виконуватиме свої зобов'язання щодо захисту і забезпечення безпеки своїх громадян, а також підтримуватиме своїх сусідів і партнерів", - пояснили лідери ЄС мотиви термінового впровадження секторальних санкцій проти РФ.

"Ці санкції надсилають лідерам РФ потужний сигнал: дестабілізація України, або будь-якої іншої європейської країни коштуватиме чимало вашій економіці. Дії Росії чимдалі більше ізолюють її", - йдеться в заяві.

Санкції стосуватимуться енергетичного, фінансового секторів та продукції військового та подвійного призначення. Для їх введеня в дію ЄС піде на юридичну хитрість - буде проведений "письмовий саміт" Євросоюзу.

В спеціальному роз'ясненні, яке поширене прес-службою Європейської ради, стверджується, що процудуру буде завершено і третій рівень санкцій набуде чинності ввечері 31 липня. Персональний список осіб, що підпадають під обмеження, буде опублікований 30 липня

Європейська правда
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (788)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области