ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Февраль 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
     

Головне для Путіна – насолити українцям за європейський вибір

  1496   0 10.06.2014, 08:30 | Новости, Политика
Головне для Путіна – насолити українцям за європейський вибір

Введення обмежувальних заходів у торгівлі з Україною вдарить по кишені російських споживачів, які сьогодні із задоволенням купують українські конкурентні за якістю і ціною товари, а завтра від них відмовляться або ж будуть платити більш високу ціну. Про це екс-прем’єр-міністр Росії Михайло Касьянов написав у своєму блозі на Live Journal, – повідомляє Главком.

«Володимир Путін знову повторив свою тезу про те, що у разі вступу України до асоціації з Євросоюзом, що включає встановлення режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС, «ми змушені будемо застосовувати заходи щодо захисту своєї економіки, свого ринку». Які він наводить аргументи і яке відношення ці аргументи мають до реальності?», – написав він.

«Перший аргумент. Асоціація України з ЄС не дозволяє їй бути учасником зони вільної торгівлі СНД, що передбачає нульові митні тарифи в торгівлі між усіма її учасниками. Аргумент непрофесійний або ж просто брехливий. Справа в тому, що такий торговельний режим повністю зберігає митний кордон між країнами, і не існує жодних перешкод для застосування нульових ставок митних тарифів у торгівлі з будь-яким набором країн. У цьому зв’язку будь-яка країна може бути учасницею будь-якої кількості зон вільної торгівлі», – пише Касьянов.

«Другий аргумент. «Якщо ми збережемо нульові ставки, а Україна відкриє свій ринок перед європейськими товарами, то всі європейські товари транзитом будуть надходити на нашу митну територію, чого ми допустити не можемо». Аргумент не доречний, так як це питання з іншої сфери, він не відноситься до режиму торгівлі. Виникнення такого транзиту можливо тільки через відсутність належного митного адміністрування. Ймовірно, Путін навмисно маніпулює штучним аргументом або просто не вірить у здатність російської митниці виконувати свої обов’язки», – підкреслив він.

За словами Касьянова, «поклавши в основу своєї логіки ці два неспроможних аргументи, Путін робить настільки ж неспроможний висновок: «Ми змушені перейти не до якихось санкцій,... а перейти на звичайний, широко використовуваний в міжнародній практиці режим країни найбільшого сприяння в торгівлі». Іншими словами він планує позбавити Україну права бути учасником зони вільної торгівлі СНД. Насправді це і є пряма загроза введення торгових санкцій шляхом переходу на режим торгівлі з Україною із застосуванням тарифів».

«Широким попитом у російських споживачів користується українська продукція сільського господарства і продовольство (у тому числі цукор і кондитерські вироби), металопродукція, машини та устаткування, продукція хімічної промисловості. Критично важливими для російського ВПК є поставки українських двигунів для всіх типів російських вертольотів і енергетичних установок для кораблів, українці здійснюють технічний нагляд та продовження строків служби найпотужніших російських стратегічних ракет «Сатана», – заявив він.

«Введення обмежувальних заходів у торгівлі з Україною вдарить по кишені російських споживачів, які сьогодні із задоволенням купують українські конкурентні за якістю і ціною товари, а завтра від них відмовляться або ж будуть платити більш високу ціну. Споживачі і платники податків будуть змушені оплачувати ірраціональні рішення і амбіції російського керівництва. Сьогодні вже очевидно, що головне для Путіна – «насолити» українцям, які зробили свій європейський вибір і прагнуть без нафти, газу і корупції, але зі свободою і демократією, побудувати сучасну процвітаючу державу», – підсумував Касьянов.

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Февраль 2019 (739)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области