ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Сентябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     

Тимошенко: Українці отримають демократію і європейське майбутнє

  282   0 19.05.2014, 09:57 | Новости, Политика
Тимошенко: Українці отримають демократію і європейське майбутнє

Проведення виборів на тлі загрози вторгнення та саботажу з боку п’ятої колони сепаратистів – це найважче з випробувань, яких може зазнати будь-яка демократія. Але, як сказав Президент Авраам Лінкольн у 1864 році, коли в Америці ще лютувала Громадянська війна: «Ми не зможемо мати вільний уряд без виборів; і якщо заколот змусить нас відмовитися від загальнонаціональних виборів або перенести їх, можна буде справедливо твердити, що він вже переміг та зруйнував нас».

Так само, як Лінкольн, ми, українці, маємо твердий намір йти на вибори, щоб обрати нового президента всупереч будь-яким загрозам. Ми не віддамо перемогу тим, хто дискредитує та розчленує нашу країну, змусивши скасувати голосування 25 травня. Наші вибори мають відбутися хоча б для того, щоб довести, що понад сотню людей, які загинули під час протестів на Майдані за нашу свободу, віддали свої життя не дарма.

Ми подолаємо всі перешкоди, щоб проголосувати, адже ми сповнені рішучості зірвати зусилля Володимира Путіна щодо перетворення нашої демократичної країни на васала Росії.

Не треба сумніватися, що першочерговою метою Путіна є спустошення нашої демократії. Але російська агресія, або теперішній путінський «мирний наступ», не повинні обдурити американців та вільних людей по всьому світові.

Сепаратистські настрої, які підбурює Росія, ніколи за своєю суттю не зможуть перемогти у будь-якому вільному та чесному волевиявленні українців, що підтвердили останні опитування, проведені «Pew Research Center». Російська сепаратистська мафія здатна перемогти лише на сфальшованих виборах, таких, які нав’язав Росії Путін, прийшовши до влади 14 років тому, таких, до яких він нещодавно змусив наших співгромадян – а тепер заручників – у Криму.

Брехня, яку проповідує Путін, полягає в тому, що слов’яни – це особлива культура, яка потребує сильного правителя, і що європейські та демократичні ідеали, а також толерантне ставлення до меншин, яке є їх невід’ємною частиною, ворожі для цієї культури. Тому успішна українська демократія, пов’язана з Європою, є найкращим спростуванням для цієї брехні.

Свобода України є смертельною небезпекою для авторитарної системи державного капіталізму, яку Путін нав’язав російським громадянам. Якщо українці, які також є слов’янами, зможуть побудувати відкрите суспільство та вільну економіку, а ми справді маємо твердий намір це зробити, звичайні росіяни можуть усвідомити масштаби свобод та економічних можливостей, які у них вкрали за свавільного правління Путіна.

Звичайно, довіра українців до своєї влади була зруйнована все більшим усвідомленням корупції колишнього президента Віктора Януковича, його таємної співпраці з Путіним для підриву суверенітету України. Але наша довіра один до одного ніколи не була більшою.

Дух опору запалив нову національну свідомість по всій країні, на сході і заході, півночі і півдні. І саме цей дух, в якому немає нічого від помсти, ми повинні зберегти у наступні дні.

Якщо нам це вдасться, українці отримають демократію і європейське майбутнє, заради яких вони виявили таку надзвичайну рішучість. Ми здатні знищити корупцію та заплутану бюрократичну систему, які придушують підприємницький дух нашого народу. Ми зможемо запровадити сучасну систему освіти, замінивши застарілі радянські методи, які все ще переважають у багатьох аудиторіях.

Ми знаємо, що на барикади свободи повинні стати наші люди, якщо ми хочемо, щоб Україна залишилася вільною. Але є багато шляхів, якими можуть допомогти Америка та Європа, крім того, щоб відправити на битву солдатів. Як писав Уїнстон Черчилль Франкліну Рузвельту у найтемніші місяці Другої світової війни, коли Британія сама протистояла нацизму: «Дайте нам інструменти, і ми завершимо справу». Якщо дозволити Україні бути пограбованою та розчленованою в ім’я імперських амбіцій Путіна, наслідки будуть занадто жахливими, щоб навіть про це думати.

Українці боролися за свободу, а тепер ми готові ризикувати всім, що є таким дорогим для нас, щоб проголосувати за це. Дайте нам необхідну матеріальну та моральну підтримку, щоб ми змогли побудувати справедливу та відкриту демократію, яка стала найкращим подарунком Америки світові.

NY Times, 18 травня 2014
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2018 (639)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области