ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Ноябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Молодих українців закликають максимально підтримати Євромайдан

  122   0 09.01.2014, 16:48 | Новости, Политика
Молодих українців закликають максимально підтримати Євромайдан

При ВО "Майдан" створено Комісію з питань студентів та молоді, яка поширила звернення, в якому закликала молодих українців максимально підтримати мирну акцію протесту.

Комісія наголошує, що саме зараз вирішується доля кожного, хто прагне мати гідне майбутнє в Україні, хто хоче мати по-європейськи якісну й доступну освіту, гарантоване перше робоче місце і можливості для самореалізації.

"Ми, молоді українці, були серед тих, хто розпочав протест за наше європейське майбутнє. Сьогодні – це загальнонаціональний рух за демократичну, правову, соціальну Україну, в якій права людини є найвищою цінністю. Ми продовжуємо стояти на майданах за наше право обирати та бути вільними в своїй країні!

Де вчитися, куди піти працювати, яку країну будувати, який зовнішній курс обирати – все це сьогодні намагаються вирішити без нас, а в разі незгоди готові застосувати силу, як це зробили по відношенню до наших колег 30 листопада 2013 року", - йдеться у зверненні .

"Майдан зараз і є твій головний життєвий університет! І саме сьогодні ти особисто і всі твої друзі, колеги складаєте головний іспит – іспит за право самостійно творити історію твоєї країни", - наголошують в Комісії.

Комісія також закликає всі молодіжні рухи та організації долучатися до його діяльності, спільно планувати та реалізовувати в життя акції, які змусять політиків та чиновників, що перебувають при владі, виконати вимоги НО "Майдан", вимоги українського народу.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ

Ми, молоді українці, були серед тих, хто розпочав протест за наше європейське майбутнє. Сьогодні – це загальнонаціональний рух, за демократичну, правову, соціальну Україну, в якій права людини є найвищою цінністю. Ми продовжуємо стояти на майданах за наше право обирати та бути вільними в своїй країні!

Де вчитися, куди піти працювати, яку країну будувати, який зовнішній курс обирати – все це сьогодні намагаються вирішити без нас, а в разі незгоди готові застосувати силу, як це зробили по відношенню до наших колег 30 листопада 2013 року.

Молодь України! Пам’ятайте – ми можемо підтримувати різні політичні сили, або не підтримувати жодної, мати різні ідеологічні погляди, але ми не можемо лишатися осторонь політичних подій в Україні. Наша доля в наших руках! Тепер ми всі разом несемо відповідальність за майбутні зміни в нашій державі. Для цього необхідна готовність кожного з нас захищати свою позицію, віра в спільну перемогу і час, який можна і варто витратити на те, щоб прийти на Майдан і захищати європейський вибір, твій вибір і вибір українського народу.

Організовуй студентську та молодіжну громаду, долучайся до існуючих ініціатив, приєднуйся до роботи загальної координаційної групи в Комісії з питань молоді та студентів Всеукраїнського об’єднання "Майдан"!

Майдан зараз і є наш головний життєвий університет! І саме сьогодні ти особисто і всі ми разом складаємо головний іспит – іспит за право самостійно творити історію нашої країни.

Дій! Твори майбутнє України власноруч!

Довідка

Комісія з питань студентів та молоді Всеукраїнського об'єднання "Майдан" - це координаційний орган для співпраці всіх активних студентів, молодих людей, громадських організацій. Робота Комісії ґрунтується на принципах демократичності та прозорості, тож всі зацікавлені активісти, молодіжні та студентські організації, що поділяють цінності Майдану запрошуються до співпраці.

До Комісії входять страйкові студентські комітети Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національного технічного університету України "КПІ", Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського університету імені Бориса Грінченка, Студентська координаційна рада, Українська асоціація студентського самоврядування, ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес", ВМГО "Батьківщина молода", ВМГО "Студентська свобода", МГО "Команда молоді В. Кличка", МГО "Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій".

Комісія запрошує всі студентські та молодіжні рухи, ініціативи, організації до найтіснішої співпраці.


gazetavv.com
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2018 (584)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области