ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

  133   0 25.10.2013, 17:09 | Новости, Политика
25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА) Текстова, відео- та фото- трансляція від журналістів INTV про найважливіші події чергового засідання ВР України.

10:05 Година уряду в парламенті. На засіданні ВР Рибак сказав, що Азаров "у четвер, п'ятницю і суботу працює в Криму,там дуже багато йде зустрічей”.
На репліки опозиціонерів з приводу відсутності Миколи Азарова Рибак ще раз зауважив: "На місці його немає у Києві”.

Також Рибак повідомив, що міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко перебуває у відрядженні. Як відомо, сьогодні на Годину запитань до уряду мав прибути Захарченко та відповісти на запитання народних депутатів з приводу подій під Київрадою 23 жовтня.


10:15
 Яценюк и Кличко в кулуарах, у доброму гуморі. Схоже, Віталія заспокоїли, після вчорашніх податкових поправок. Він своє слово сказав.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


10:20 Крім того, Рибак пояснив, що віце-прем'єр-міністр Віталій Бойко перебуває у Білорусі.

За словами голови ВР, віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко перебуває у відпустці з 21 жовтня, а також у відпустці - міністр аграрної політики Микола Присяжнюк. Азаров в Криму.

10:25 Звітує Королевська. 


25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

10:42
Яценюк критикує Уряд:
"Уряд приховує, що на наступний рік не вистачає близько 14 млрд. доларів на те, щоб покрити дефіцит державного бюджету, не кажучи вже про поточний рік! Мінус 17 млрд. доларів золотовалютних резервів, нульовий ріст економіки, мінусовий ріст промислового виробництва.

Як може бути таке, що заходи з реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем профінансовані на 0,3% - на 225 тис грн. Зате на перельоти Януковича, Рибака і Азарова ви витратили 120 млн. грн."
, - звернувся Арсеній Яценюк до віце-прем’єр-міністра.

10:47
Фірташ отримує газ по 260 доларів, згідно заяви Путіна. Чому в Україну повернули посередників? Я хочу запитати вас і отримати конкретну відповідь: скільки це буде продовжуватись? Якщо ви домовились про дешевий газ, чому цей газ не отримують споживачі, а користуються олігархи для власного збагачення?, - Турчинов звернувся до Арбузова.

Рибак не надав слова представниковi МВС, зробив вигляд, що не почув до кого було запитання і перейшов до наступного питання вiд депутатiв. Пiсля цього до президii пiдiйшла частина фракцii "Свобода" на чолi з головою фракцii Олегом Тягнибоком i початку вимагати надати слово заступнику мiнiстра МВС.

У пiдсумку проведення "години питань до уряду" було припинено через суперечки депутатiв з Рибаком. 

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

10:53 Верховна Рада закiнчила проведення "години питань до уряду" у зв'язку з безладами в залi. Вiдповiдне рiшення прийняв голова Верховноi Ради Володимир Рибак. 

Збурення в залi почалися спочатку через невдоволення опозицiйних фракцiй вiдсутнiстю прем'ер-мiнiстра Миколи Азарова i мiнiстра внутрiшнiх справ Вiталiя Захарченка на "годинi питань до уряду". 


Потiм депутат вiд фракцii "Всеукраiнське об'еднання "Свобода" Андрiй Iлленко поставив запитання першому заступнику мiнiстра внутрiшнiх справ про причини недопущення депутатiв на засiдання Киiвськоi мiськоi ради. 

"Шановнi депутати, якщо ще раз таке повториться, то я вiдразу вiдпущу Кабiнет Мiнiстрiв, нехай iдуть працюють, а не дивляться на це... Так що, вiдпустити Кабiнет Мiнiстрiв?... Все, "годину питань до уряду" завершено. Я дякую Кабiнету Мiнiстрiв", - сказав Рибак.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


10:55 Уряд покинув Парламент під крики депутатів: Відставка!

10:58 Відповіді від урядовців депутати у п'ятницю не почули. Рибак залишив президію ВР. У Парламенті розпочалася година депутатських запитів.

11:10 Верховна Рада оголосила перерву в ранковому пленарному засiданнi до 11:45. Про це оголосив перший заступник голови парламенту Iгор Калетнiк.
"На прохання двох фракцiй - "Батькiвщина" i "Свобода" - оголошуеться перерва на 10 хвилин", - сказав вiн.

Фракцii були обуренi, чому перерва призначена на такий маленький промiжок часу, на що Калетнiк вiдповiв, що це вiдповiдае регламенту. З його слiв, пiсля перерви Рада розпочне розгляд питань, пов'язаних з пенсiйною реформою.

11:15 Зараз голови фракцій пішли до Рибака бо він, на думку опозиції, зірвав день Уряду.


11:20 Рибак повністю втратив контроль, - Чорноволенко.
Коментар Олександра Чорноволенко, ВО "Батьківщина", про "годину запитань до Уряду"

11:30 Голова ВР України зірвав засідання, - Розенко

Коментар Павла Розенко, фракція "УДАР" про зрив засідання ВР та "дня Уряда" спікеров Верховної Ради України

11:42
Верховна Рада оголосила перерву в ранковому пленарному засiданнi до 12:30. Про це сказав перший заступник голови парламенту Iгор Калетнiк.

Перед оголошенням перерви парламент почав розглядати законопроекти, пов'язанi зi скасуванням пенсiйноi реформи.

12:14
Рік пройшов и регіонали вперше підтримали пропозицію опозиції... Вони просто сфальшували поправку до Податкового законопроекту, - Арсеній Яценюк про вчорашні події в Раді.

За словами голови фракції "Батьківщина" в Парламенті, опозиція подавала також скаргу и до регламентного комітету, і Рибак про це знав, вранці, на зустрічі лідерів фракцій у кабінеті спікера. 

12:23
Депутат від "УДАРу" Едуард Гурвіц у Парламенті не сам. Схоже - з сином. Познайомив з Кличком, гуляють кулуарами.
Малюк каже: "Як виросту хочу бути як тато - депутатом!

12:27 
З фейсбук Андрія Пишного:
"Парламент розглядає скасування пенсійної реформи. В порядку денному три законопроекти: Батьківщини, Удару і комуністів. Сектор регіоналів пустий. Їм пенсійна реформа не тему, вони з пенсіонерами не в долі. Інша справа векселі казначейські, або приватизація аграрного фонду, або санаційний банк чи дотації на власний бізнес."

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


12:27
Арсеній Яценюк:
"Янукович розпочав гру "хто винен у тому, що не буде підписано Угоду з ЄС". Ми запропонували біля 10 варіантів як звільнити Юлію Тимошенко. Вчора востаннє. Якщо Янукович хоче підписати Угоду - то ми готові до проведення тристоронніх консультацій. Не готовий Президент.
Щоб вирішити проблему Тимошенко, Рибаку достатньо години: 30 хвилин, щоб поговорити з Януковичем, 15 - щоб дійти з Банкової и 15 хвилин, щоб проголосувати в Парлменті", -
Яценюк відповів на скаргу спікера щодо браку часу на вирішення питання лідера опозиції.  

12:32
Голова фракцii партiї "Український демократичний альянс за реформи (УДАР)" у Верховнiй Радi Вiталiй Кличко впевнений у вiдсутностi юридичних пiдстав для вiдмови йому в реестрацiї кандидатом у Президенти. 
"На сьогоднi жодних юридичних пiдстав для зняття (кандидатом у Президенти) немае. Закон не мае зворотноi чинностi. До сьогоднi я не порушував жодних законiв, якi стосуються законодавства Украiни та громадянства", - зазначив Кличко.
Вiн пiдкреслив, що весь час проживав в Украiнi, а якщо й виiжджав, то тiльки на змагання або зi спортивною метою, але завжди повертався в Україну.

"У будь-якiй краiнi, де проходили спортивнi змагання (за участю Кличка), скрiзь пiднiмався украiнський прапор, звучав украiнський гiмн i вiдразу пiсля змагання я повертався на батькiвщину", - пiдкреслив Кличко.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

Вiн зазначив, що змiни до Податкового кодексу було внесено з порушеннями регламенту.

Вiталiй Кличко заявляє, що документи, якi пiдтверджують порушення регламенту при прийняттi поправок законопроекту є2054а про спрощення реестрацii й облiку платникiв податкiв, у тому числi й поправку про те, що особа, яка має право на постiйне проживання на територii iноземноi держави, вважається такою, що не проживає в Украiнi, були переданi правоохоронцям. Про це вiн сказав журналiстам.

"Всi документи, якi свiдчать про порушення регламенту (при прийняттi поправок), ми передали в правоохороннi органи, i сподiваємося на вiдкриття провадження найближчим часом", - повiдомив Кличко. Вiн висловив впевненiсть у тому, що всi питання можна буде вирiшити юридично.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


12:45
Депутати взялися за пенсійні законопроекти.

12:48
Фракція "Батьківщина" пропонує скасувати так звану пенсійну реформу влади і повернути раніше діючий вік виходу на пенсію. Про це з парламентської трибуни заявила народний депутат Ірина Купрейчик, представляючи законопроект №2934 щодо внесення змін до пенсійного законодавства.

За її словами, всі депутати, які працюють в округах, знають, що "пенсійна реформа - це найбільша ганьба для країни".

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

12:58

Яценюк цитує детальний звіт Пенсійного фонду:

"Дефіцит 27,2 млрд. грн, боргів - 64 млрд гривень! Пенсійний фонд після реформ Януковича-Азарова став банкрутом!
500 гривень недоотримує кожен пенсіонер щомісяця. Ми хочемо відправити Вас на пенсію 1000 гривень, і це буде правильно!", -
Яценюк з трибуни звернувся до трохи більше як 3 десятка депутатів від ПР у залі, під час розгляду пенсійних законопроектів.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)

13:08
Депутати, залишивши розгляд питання Пенсійної реформи, перейшли до виступів на довільну тематику.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


14:15 Верховна Рада закрила ранкове пленарне засiдання. Про це оголосив перший заступник голови Верховноi Ради Iгор Калетнiк.

Калетнiк нагадав, що наступне пленарне засiдання вiдбудеться 5 листопада. Парламент у п'ятницю розглядав законопроекти є2934 i 2934-1 про скасування пенсiйноi реформи, але у зв'язку з розглядом законопроектiв за повною процедурою й вiдсутнiстю достатнього часу так i не перейшов до голосування за цими законопроектами.

Пiд час розгляду питань у залi практично були вiдсутнi депутати вiд фракцii Партii регiонiв. Пiсля початку виступу депутатiв у залi традицiйно залишилися здебiльшого тiльки представники фракцii Комунiстичноi партii й фракцii "Всеукраiнське об'еднання "Свобода". При цьому голова фракцii "Свобода" Олег Тягнибок проводив збори фракцii прямо в сесiйному залi.

Наприкiнцi засiдання Калетнiк доручив апарату Ради перевiрити роботу мiкрофонiв у президii сесiйного залу, i у разi iх пошкодження виставити рахунок за ремонт депутатовi вiд фракцii "Всеукраiнське об'еднання "Батькiвщина" Олександровi Бригинцю, що вiдсував мiкрофони вiд Калетнiка пiд час розгляду законопроекту є2934 i 2934-1, намагаючись домогтися права виступити для представникiв "Батькiвщини".

Як повiдомлялося, у п'ятницю Рада закiнчила проведення "години питань до уряду" у зв'язку з безладами в залi. Рада включила до порядку денного на 5-8 листопада законопроекти є3479 про звiльнення колишнього прем'ер-мiнiстра Юлii Тимошенко вiд вiдбування покарання, є3461 i є 2453-а про дозвiл засудженим виiжджати для лiкування за кордон.

25 жовтня. День у Раді (ВІДЕО,ФОТО, ЗАВІСА)


Володимир Перляк
Антоніна Кравченко
Наталія Заволокіна
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2018 (598)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области